umbrella button
Stań się częścią społeczności AppUmbrella która sprawi że Internet będzie zarabiał dla Ciebie


Nowoczesna społeczność użytkowników aplikacji internetowych oraz mobilnych
Wykorzystaj okazję i zostań członkiem społeczności APPUMBRELLA
APPUCOIN - KRYPTOWALUTA PRZYSZŁOŚCI Z ZYSKIEM DO 2027 ROKU

Projekt oferuje dwa rodzaje dochodów: PASYWNY ORAZ AKTYWNY

DOCHÓD PASYWNY = wydobycie AppUcoin = zysk z udziału górniczego (wydobycie do 2027 roku, obecna cenia 1 sztuki AppUcoin to 2,3$, od 7.12.2019 roku jest już na ich giełdzie). DOCHÓD AKTYWNY = budowanie społeczności = zysk z systemu prowizji aplikacji i innych produktów AppUmbrella. 

umbrella biuro male vize
GDZIE POWSTAŁ PROJEKT I JAKA JEST JEGO MISJA

Platforma APPUMBRELLA jest od naszych przyjaciół z południa, czyli Czech. Siedziba firmy znajduje się w Pradze.

Internet, telefon, aplikacja, społeczność – to coś co już wpływa na cały świat. Producenci i dostawcy mają miliardy zysków! Czy coś z tego mamy? Nie! Stań się więc częścią społeczności AppUmbrella która sprawi że Internet będzie zarabiał dla Ciebie. Używaj internetu, sieci społecznościowych i aplikacji na których zamieszczane są miliony reklam dziennie. Dołącz i korzystaj z APPUMBRELLA. Jedyny wkład to około 120 PLN.

AppUmbrella tworzy nowoczesną społeczność użytkowników aplikacji internetowych i mobilnych. Miliardy ludzi na świecie używają smartfonów i aplikacji.  Po prostej, płatnej rejestracji klienci otrzymują wszystkie usługi bezpłatnie. Powiązanie społeczności KLIENTA z tym środowiskiem przyniesie wiele innych możliwości współpracy i wzajemnych korzyści.

umbrella ich biuro
PARTNERSTWO
  1. ZOSTAŃ KLIENTEM:

    - Zostań członkiem
    - Używaj aplikacji
    - Korzystaj z zalet a więc pasywnego dochodu nawet bez rekomendacji

2. SIĘGNIJ PO KORZYŚCI AGENTA:

- Dołącz do projektu
- Zbuduj społeczność
- Zarabiaj pasywnie a także aktywnie z poziomów swojego zespołu

Aby móc korzystać z tej opcji i uzyskać swój link polecający, musisz kliknąć w swoim biurze przycisk  "Make Agent", zaptaszyć warunki umowy i wysłać do zarządu. Cała procedura odbywa sięz poziomu Twojego backoffice. Po około 24 h otrzymujesz status - Agent. Dodatkowo w Twoim biurze pojawią się nowe zakładki związane z tą funkcją

3. CIESZ SIĘ WYJĄTKOWYMI KORZYŚCIAMI:

- Wysokiej jakości gry
- Nagradzaj siebie
- Zyskuj więcej

umbrella app-mining

WIZJA

Siła, wyjątkowość, znaczenie i wizja projektu w całej społeczności, aplikacjach i udział w rozwoju przyszłych wartości monet, przyciągnęły do APPUMBRELLA ekspertów z całego świata i stworzyły najlepszy współpracujący zespół.

Eksperci z kilkudziesięciu miejsc na całym świecie stosują różne podejścia do ich dynamicznego projektu. Mają także różne spostrzeżenia na temat ich aplikacji, rozszerzeń projektów, rozwoju technologii, innowacji itp. Właściciele platformy chcą pomagać wszystkim na całym świecie dzięki swoim aplikacjom, sugerując przy tym zaangażowanie w dobrą zabawę. Aby każdy mógł znaleźć swoją aplikację do pracy, rozrywki, podróżowania, jednym słowem cokolwiek przyjdzie na myśl.
Są przekonani, że ich zespół jest w stanie opracować aplikacje najwyższej jakości dla całego świata.

umbrella siedziba FB_IMG_1568721550458
DOCHÓD PASYWNY
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty którą daje nam APPUMBRELLA, wystarczy dokonać zakupu tzw. wieży startowej za 605 CZK (obecnie ok. 120 PLN). Wieża wydobywa AppUcoins natychmiast po dokonaniu płatności. Za wieżę możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem bankowym. Po dokonaniu płatności otrzymasz również fakturę. Jeżeli usługi nie przypadną ci do gustu, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od rejestracji, a firma zwróci kwotę wpłaconą na Twoje konto.
„Wydobycie” można zobaczyć w strefie klienta w portfelu AppUcoin, gdzie akcje wydobywcze są kredytowane co godzinę. Obecnie 1 wieża wydobywa ponad 4 AppUcoins miesięcznie. Aktualna cena jednego AppUcoin to 2,30870 USD. Zwrot z inwestycji trwa ok. 3,5 miesiąca, a wieża dalej dla Ciebie zarabia! W każdej chwili możesz kupić kolejną wieżę za 990 CZK lub całe pole za 9900 CZK, gdzie otrzymujesz 11 wież, (w tym jedną otrzymasz jako premię).
Warto mieć jak najwięcej AppUcoins na początku. Wydobycie skończy się za 8 lat. Im więcej osób zarejestruje się, tym wyższa będzie wartość AppUcoin. Oznacza to, że za kilka miesięcy 1 AppUcoin może mieć wartość 10, 20, 100 lub nawet więcej USD. AppUcoin ma rosnącą tendencję !!!
W przeciwieństwie do innych kryptowalut ma ogromną przewagę, jest STABILNY i OBJĘTY WARTOŚCIĄ – a więc PRAWDZIWYM PIENIĘDZEM. Według właścicieli jego wartość ma pokrycie i nie może spaść. Oznacza to, że nie możesz w tym przypadku stracić swojej inwestycji.  Wręcz przeciwnie, AppUcoin będzie nadal wzrastać. Zależy to od dwóch rzeczy: pieniądze czerpie się z nowoczesnych technologii – Internetu, sieci społecznościowych, telefonów komórkowych oraz reklam umieszczanych w aplikacjach.
Jest to dziedzina która ciągle się rozwija, a za nią stoi niesamowita ilość pieniędzy.
 
umbrella event ja
DOCHÓD AKTYWNY

Ten czeski projekt swój start miał w maju 2017 roku. Na początku projekt działał off-line i był rozpowszechniany dzięki serii wykładów oraz prezentacji w większych miastach. Obecnie, wraz z rosnącą społecznością od końca 2018 r. stał się oficjalnym globalnym projektem online. AppUmbrella a.s. jest sprawdzoną i zarejestrowaną firmą. Korzystaj z aplikacji i zarabiaj na niej. Zakup wieżę startową która jest dostępna dla wszystkich partnerów. Klienci wtedy mają wszystkie usługi za darmo. Dołączenie do społeczności KLIENTÓW dzięki temu środowisku, niesie za sobą wiele innych możliwości współpracy i wzajemnych korzyści. AppUmbrella zapewnia swoim członkom pasywną ekstrakcję AppUcoin do sierpnia 2027! Członkowie, którzy pracują z AppUmbrella i przyczyniają się do rozwoju całego projektu, są odpowiednio nagradzani za swoją pracę w postaci różnych nagród i prowizji. Pozycja Agenta otwiera drzwi do dalszych interesujących zarobków. Za każdego zarejestrowanego członka, od razu otrzymasz 2,25 USD  i masz 15% ze wszystkich jego zakupów przez najbliższe  8 lat. Jeśli zarejestrujesz inne osoby, otrzymasz zarobki za rejestrację, przychody z zakupów w wieżach i przychody z wydobycia.
Inne dochody to tak zwane płatności międzygrupowe.
Liczba zarejestrowanych osób jest nieograniczona i nieograniczone są również zarobki.
1. Ktokolwiek chce, może skorzystać tylko z wydobycia przez 8 lat i zarabiać bez polecania i rekomendacji
2. Kto chce, może stworzyć ogromną sieć ludzi w swojej strukturze, a co za tym idzie, bardzo przyzwoity dochód !!!
Kto zarejestruje 10 Agentów, staje się super Agentem.
Jako super agent otrzymujesz od razu 1 darmową wieżę i masz podwójne prowizje. Dodatkowo, za każdą nową osobę otrzymujesz natychmiast 4,5 $, a gdy klient kupuje wieżę poniżej ciebie, otrzymujesz prowizję w wysokości 7,5 $.
Jeśli klient kupi jedno pole pod tobą, dostaniesz natychmiast 75 $.
Otrzymujesz prowizje ze wszystkich wież i pól swojego zespołu przez 8 lat.

AppUmbrella ma swoją własną giełdę. Została ona założona w Estoni i działa od 7.12.2019. Każdy kto chce korzystać z ich giełdy, musi być partnerem w AppUmbrella. Giełda pozwoli na kupno i wymienialność AppUcoin na różne waluty.

umbrella pytania odpowiedzi ogolny
PROJEKT W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

1. W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ I JAKA JEST PROCEDURA?
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail wysyłany jest tzw. e-mail rejestracyjny. To jest wiadomość e-mail zawierająca informacje niezbędne do pomyślnej rejestracji. Musisz w nim kliknąć aktywację swojego konta.

2. CZY MUSZĘ OD RAZU OPŁACAĆ WIEŻE I COŚ KUPOWAĆ?
Nie musisz, jeżeli jednak faktycznie chcesz współpracować z tym projektem to uważam że warto zaryzykować 120 zł i obserwować co się będzie działo. Wydobycie ma trwać 8 lat, korzyści mogą być całkiem fajne. Ważna uwaga: jeżeli nie opłacisz na końcu formularza rejestracyjnego min. jednej wieży, to masz czas 30 dni aby to zrobić. Po tym okresie, Twoja rejestracja "wygaśnie".

3. Ile zarabia jedna wieża?
Wszyscy członkowie App.Umbrella mogą śledzić swoje bieżące rozmiary udziałów górniczych w zakładce Mining. Tutaj zawsze znajdziesz pełną historię swoich godzinowych akcji. Udziały w górnictwie ogółem są podzielone według liczby członków i wielkości ich zakupów. Dlatego czas odgrywa ważną rolę w odniesieniu do możliwości uzyskania największego udziału w górnictwie. Im szybciej zwiększysz swoje udziały, tym tym większe będziesz mieć korzyści. Możesz zwiększyć wielkość swojego udziału, kupując tak zwane wieże górnicze i pola. Oczywiście, czas kiedy sprzedasz monety AppUcoin i za jaką cenę na giełdzie, zależy już od Ciebie. Ważną informacją w tym kontekście jest fakt, że wraz ze wzrostem liczby członków, potencjał tworzenia tzw. minimalnej wartości monet wzrasta.

4. CO TO JEST GODZINOWY UDZIAŁ?
Udziały w górnictwie ogółem są podzielone według liczby członków i wielkości ich zakupów. Wraz ze wzrostem liczby członków, zmniejsza to wielkość twoich godzinowych udziałów. Dlatego czas odgrywa ważną rolę w odniesieniu do możliwości uzyskania największego udziału w górnictwie. Im szybciej zwiększysz swoje udziały, to tym lepiej dla Ciebie.

5. CZY OPŁACA MI SIĘ ZAPRASZAĆ NOWYCH CZŁONKÓW, KIEDY WRAZ ZE WZROSTEM LICZBY CZŁONKÓW ZMNIEJSZY SIĘ ROZMIAR MOICH AKCJI W WYDOBYCIU?
Z pewnością tak. Ponieważ poprzez zachęcanie do rozwoju projektu poprzez poszerzenie bazy członków poprzez pomyślne zaproszenie nowych członków, zostaniesz nagrodzony w postaci nabycia udziałów w górnictwie grupowym (wraz z innymi prowizjami). Zwiększasz swój udział w górnictwie grupowym poprzez własną działalność (tj. rejestrując członków społeczności i sprzedając produkty). Jednocześnie Twoja aktywność zwiększa potencjał zwiększenia wartości AppUcoin.

6. Dlaczego nie mogę kupić określonej liczby wież lub pól?
Wielkość możliwego zakupu wież i pól jest ograniczona. Ma to na celu uniknięcie zakupu większości udziałów przez wąską grupę bogatszych osób i utrzymanie interesów górniczych interesujących dla szerokiej bazy członków. Jako klient lub agent możesz kupić maksymalnie 1 pole lub 11 wież.
Możesz kupić maksymalnie 10 pól lub 110 wież jako Super Klient (który może stać się klientem po uiszczeniu opłaty w wysokości 6050, – CZK) lub Superagenta (który możesz stać się po spełnieniu określonych warunków). Jednocześnie zalecane jest sprawdzenie tzw. „Niezapłaconych zamówień” (w sekcji „zamówienia” na karcie „moje zamówienia”). Jeśli masz tutaj niezapłacone zamówienie, wskazane jest wypełnienie takiego zamówienia lub jego anulowanie.

7. CZY MOGĘ WSPIERAĆ POTENCJAŁ WARTOŚCI APLIKACJI?
Z pewnością możesz. Istnieje kilka możliwości.
Możesz wesprzeć potencjał wartości, starając się poszerzyć bazę członków.
Ponadto zalecane jest pobieranie, używanie i regularne otwieranie wszystkich aplikacji AppUmbrella dostępnych obecnie w AppStore i GooglePlay.
Aby znaleźć te aplikacje, wprowadź „App.Umbrella” w wyszukiwarce.
Śledź wszystkie inne treści, które App.Umbrella wydaje i publikuje (na przykład wysyłając subskrypcję YouTube na https://www.youtube.com/channel/UC9MVVrPGaB86POtAbawQuCg

8. KIEDY MOGĘ WYBRAĆ SWOJĄ PROWIZJĘ?
Członkowie, którzy pracują z App.Umbrella i przyczyniają się do rozwoju całego projektu poprzez swoją działalność, mają szansę na odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę w postaci różnych nagród i prowizji. Ilość swoich prowizji możesz znaleźć w sekcji „Portfel” w strefie członkostwa w USD.
Wszystkie wnioski prowizyjne złożone do końca miesiąca są następnie dostarczane na wybrane konto bankowe w następnym miesiącu. Należy również pamiętać, że minimalna kwota wypłaty wynosi 50 USD. Zalecane wypłaty od 201 USD powyżej. Opłata za konwersję w wysokości mniejszej niż 200 USD wynosi 25 USD.

9. KIEDY BĘDĘ MÓGŁ WYMIENIĆ AppUcoin I WYPŁACIĆ np. USD / EUR / CZK/PLN?
W 2019 r. AppUcoin będzie notowany na giełdzie.
Giełda pozwoli na wymienialność i sprzedaż AppUcoin na różne waluty (a tym samym na „odzysk”).

10. MAM 50 USD W PROWIZJI, CZY MOGĘ KUPIĆ WIEŻĘ?
Ilość swoich prowizji możesz znaleźć w sekcji „Portfel” w strefie członkostwa w USD. Innym ważnym punktem jest to, że możesz kupić wszystkie swoje produkty w strefie członkowskiej ze swoich prowizji, ale zachowaj podstawowe zasady swojego portfela. Zasady te obejmują minimalne saldo konta w wysokości 50 USD.

11. MAM 50 AppUcoins Z GÓRNICTWA CZY MOGĘ KUPIĆ WIEŻĘ?
Wszyscy członkowie App.Umbrella mogą śledzić swoje bieżące rozmiary udziałów górniczych w obszarze członka portfela w zakładce AppUcoin.
Ale za AppUcoins nie kupujemy obecnie produktów w strefie członkowskiej.

12. GDZIE MAM ILOŚĆ ZAREJESTROWANYCH CZŁONKÓW?
Jest to obecnie element niepubliczny. Zobaczysz ich w momencie zostania Agentem, przedtem zatwierdzając umowę online. Zatwierdzenie Agenta odbywa się do 24 godzin.

13. JAKIE JĘZYKI BĘDĄ NA NOWEJ STRONIE?
Zgodnie z informacjami, które posiadamy, nowa strona powinna być głównie w języku angielskim, a także w języku czeskim, słowackim, polskim i rosyjskim. Jednocześnie firma będzie dążyć do stopniowego rozszerzania bazy członkowskiej na poszczególne kraje (np. kraje hiszpańsko języczne itp.).

14. KIEDY JEST PLANOWANA MOŻLIWOŚĆ WYMIANY?
W 2019 r. AppUcoin będzie notowany na giełdzie. GIEŁDA pozwoli na wymienialność i obrót AppUcoin.

15. ILE CZASU ZAJMUJE REJESTRACJA?
Sama rejestracja zajmuje kilka minut i jest prosta. Więc każdy może sobie z tym poradzić.

16. CZY MAM JAKIEKOLWIEK UMOWY Z APP.UMBRELLA?
Każdy członek, który spełnia warunki i staje się „Agentem”, uzyskuje zgodę na mediację która znajduje się jego koncie AppUmbrella w karcie dokumentów.

17. MUSZĘ PŁACIĆ PODATKI DOCHODOWE?
App.Umbrella nie wymaga licencji handlowej do współpracy.
Pytanie o opodatkowanie dochodów jest raczej pytaniem dla doradcy podatkowego. Wszystkie dochody muszą być opodatkowane, ale jaki jest dochód App.Umbrella to indywidualna sprawa, którą powinien rozważyć doradca podatkowy.

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia na rynku crypto - 15.08.2022

Rynek kryptowalut nadal utrzymuje się w tym tygodniu na podobnym poziomie, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 24 000 USD za Bitcoin i 1,9 000 USD za Ethereum. Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji ...
CZYTAJ WIĘCEJ
GALERIA VIDEO - PROMO:

SIEDZIBA FIRMY

Siedziba APP. UMBRELLA, a.s. Antala Staška 1859/34 140 00 Praha Czech Republic Reg. Number B 22093 registered at City Court Praha Base capital: 2 mil. Kc ICO: 01855867 Support E-mail: info@appumbrella.online

image6_1
umbrella ich biuro 1
TEAM APPUMBRELLA:
umbrella ceo
CEO
email: ceo@appumbrella.online
Jiří Kubíček
umbrella ceo 1.jpg
Support
email: support@appumbrella.online
Dominik Řeháček
umbrella ceo 2.jpg.jpg
Compliance
email: compliance@appumbrella.online

Tereza Lhotská
umbrella ceo 3.jpg.jpg.jpg
Sales
email: sales@appumbrella.online

Jakub Kocián
Szkoda byłoby pozwolić temu pociągowi odjechać, gdy się rozpędzi!
Copyright 2019 - e-pasywnezarabianie.pl
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.