Realny biznes z 18-letnią historią

   
 


Firma TRB Group została założona w 2003 roku i posiada szereg własnej produkcji linie sprzętu sportowego i zabawek na terenie Federacji Rosyjskiej.

TRB Invest jest spółką zależną Grupy TRB, stworzoną w celu przyciągnięcia inwestycji niezbędnych do skalowania holdingu.

Wskaźniki 18-letniej historii Grupy TRB pozwalają im zagwarantować niezawodność i bezpieczeństwo inwestycji, a także rentowność do 84% w skali roku. Nie zapominajmy jednak o tym, że przy każdej inwestycji – jest też ryzyko.


Moja inwestycja w TRBFirma produkcyjna TRB Group została założona w 2003 roku przez Aleksieja Sitase, w 2006 roku została przejęta przez Nikitę Ryabin. Więcej o historii Grupy TRB można dowiedzieć się z prezentacji firmy oraz z cyklu filmów „Ucieczka od ubóstwa” na kanale YouTube oraz na koncie TRB Invest Instagram. Firma inwestycyjna TRB Invest została założona przez Nikita Ryabin 7 sierpnia 2020 r. Cel tego projektu – pozyskiwanie środków finansowych na rozwój biznesu.


Podgląd na żywo produkcji oraz salonu wystawowegoSpotkanie z właścicielem firmy TRB INVEST Никитой Рябиным!

Ochrona Inwestycji


Z każdym partnerem zawierana jest formalna umowa kredytu inwestycyjnego.

Rentowność poszczególnych transakcji sięga 300%. Firma cały czas poszerza swój asortyment i usprawniama procesy biznesowe.

Wszystko to pozwala zagwarantować ich partnerom wysoki i niezawodny dochód pasywny z inwestycji!

Odpowiadają nie tylko w ramach umowy, ale także własności firmy – sprzęt, surowce, produkty, reputacja.

Firma ma stabilny wzrost zysków, przejrzystą księgowość i ogromne aktywa materialne. Pracują oficjalnie i tylko w ramach prawa inwestycyjnego. Ich plany inwestycyjne są tak przejrzyste, jak to tylko możliwe.

Oświadczenie o inscenizacji
TRB INVEST LLC zarejestrowana w Federalnej Służbie Podatkowej

TRB INVEST LLC Charter

Wyciąg z ujednoliconego rejestru osób prawnych w zakładzie
LLC TRB INVEST

Wpłacasz środki na swoje konto osobiste, otrzymujesz oryginalne dokumenty, materiały promocyjne i próbki produktów, a w międzyczasie Twoje pieniądze zaczynają działać.

Fundusze są codziennie wysyłane do pracy. Twój portfel inwestycyjny zaczyna działać natychmiast.

Dywidendy są naliczane raz w miesiącu. Możesz je wypłacić w dowolny dla siebie sposób. Więcej informacji znajdziesz na swoim koncie osobistym oraz w umowie.


Jak wygląda wypłata kwoty głównej – kaucja?

Standardowy okres inwestycji wynosi od 12 miesięcy. Kaucja jest wypłacana oddzielnie od zysku. Przez pierwsze 6 miesięcy wycofanie depozytu nie jest możliwe, ponieważ firma ma sześciomiesięczny cykl generowania zysku. Po 6 miesiącach inwestor ma prawo wypłacić swoje środki przed terminem, uwzględniając prowizję do 5%. Po 12 miesiącach wypłata depozytu odbywa się bez prowizji.

Prowizja firmy TRB Group Invest za wkład – 0%, za wypłatę – 1%. Dodatkowo: procent prowizji za wpłatę środków jest ustalany przez platformy płatnicze i różni się w zależności od sposobu doładowania.


Jaka jest maksymalna i minimalna kwota inwestycji?

Można zainwestować dowolną kwotę od 10 000 rubli. Wpłaty/wypłaty, procesory, karty, kryptowaluty


PROCEDURA DZIAŁANIA W TRB. JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

1.Zarejestruj się na stronie. Zajmie to kilka minut.


REJESTRACJA TRB – KLIKAM

2.Doładuj swoje saldo w zakładce „Finanse”

3.Wybierz pakiet inwestycyjny w zakładce „Inwestycje”. Uzupełnij dokumentację o usługę concierge.

4.Uzyskaj dochód pasywny. Zarządzanie inwestycjami jest łatwe za pośrednictwem konta osobistego na stronie internetowej i bota czatu w Telegramie. Start od 10 tys. rubli (około 550zł) w różnych opcjach płatności.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.