Projekt Plus Token coraz bardziej się umacnia i rośnie w siłę. Kto już skorzystał z aplikacja “Plusa” na pewno nie żałuje.


🚀Poniżej przetłumaczona informacja oficjalnego komunikatu dostępnego w sekcji Announcement w Aplikacji Plus Token.


‼️Opis funkcjonowania‼️ 💰POŻYCZEK PLUS TOKEN💰


✅1. Użytkownicy mogą pożyczać inne waluty poprzez kredyt hipoteczny PLUS, a cykl dzieli się na 1, 3, 6, 9 i 12 miesięcy. Inny cykl pożyczania pieniędzy ma różne stopy procentowe, oparte na rzeczywistej stopie procentowej waluty;

✅2. Przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny, użytkownicy muszą przenieść PLUS z konta aktywów na konto walutowe, a następnie dokonać operacji w aplikacji.

✅3. Po wygaśnięciu cyklu walutowego użytkownicy muszą utrzymać równowartość salda i odpowiadające im odsetki w walucie pożyczonej w tym czasie, która jest wykorzystywana do wykupu aktywów obciążonych hipoteką.

✅4. Za każdym razem, gdy inicjowany jest wniosek o kredyt hipoteczny, system przeprowadzi księgowość osobno.

✅5. Jeśli chodzi o aktywa pożyczone za pośrednictwem kredytu hipotecznego PLUS, użytkownicy mogą swobodnie ich używać, w tym wypłacić i inicjować AI Dog itp.

✅6. Stosunek waluty kredytu hipotecznego wynosi 1: 0,6. Pod wpływem czynników środowiskowych, rynkowych i innych, udział przyszłej waluty pożyczek hipotecznych może ulec zmianie. Proszę odnieść się do wartości wyświetlanej na stronie rzeczywistej pożyczki aplikacji.

✅7. Jeśli twoje aktywa hipoteczne lub pożyczone aktywa podlegają dużym wahaniom ze względu na cenę, co powoduje poważną nierównowagę proporcji waluty obciążonej hipoteką, system przypomni Ci o dodaniu aktywów hipotecznych. Jeśli nie dodasz aktywów hipotecznych na czas, system automatycznie zamknie pozycję. Proszę zweryfikuj regularnie używany nr telefonu komórkowego lub skrzynkę pocztową aby otrzymywać powiadomienia systemowe. Platforma nie ponosi odpowiedzialności za sytuację, w której powiadomienie nie zostało terminowo odebrane z powodu przeszkód w powiadomieniach osób trzecich itp. Należy zawsze zwracać uwagę na pozycję aktywów hipotecznych na rachunku walutowym.

Plus Token zespół 2019.06.05


Plus Token Pożyczki, Nowości, AKTUALIZACJA! – z kanału You Tube Marek Olejniczak



Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram