Portfel inwestycyjny w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej, dołącz do grona inwestorów z 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD


3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD to firma zajmująca się technologią budowlaną, która rozwija zaawansowaną technologię robotyki

   
 

Firma nie tylko zbudowała największy budynek wydrukowany w 3D na świecie, ale także budynek komercyjny w Boca Chica w Teksasie i zdobyli najwyższe wyróżnienia w konkursie NASA Space Habitat Challenge. Teraz są gotowi podzielić się częścią zysku z inwestycji w ich technologią, aby zapewnić zautomatyzowaną obsługę każdemu inwestorowi.

Ich podróż rozpoczyna się od kultowego maleńkiego domu do największego na świecie biura wydrukowanego w 3D, górującego nad płonącą pustynną metropolią. Podróż 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD trwa nadal, w której mieszkania są dostępne dla wszystkich, a inwestorzy czerpią zyski z szybkiej i taniej budowy.

3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD to międzynarodowa firma zajmująca się technologiami inwestycyjnymi z siedzibą w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, firma opracowuje opatentowane technologie i materiały robotyczne dla rozwoju branży budowlanej. 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD otrzymuje inwestycje od światowych instytucji finansowych, jest wspierany przez czołowe korporacyjne akceleratory startupów, fundusze venture capital, inwestorów prywatnych.


Sprawdź Dane Rejestru Firmy – KLIKAM!PROGRAM PARTNERSKI

Droga do finansowego sukcesu i nowoczesnej technologii

Ponieważ 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD stale rozwija swoją działalność i zobowiązuje się do zapewnienia jak najlepszych doświadczeń dla Klientów, ogłaszają uruchomienie Programu Partnerskiego, w którym przyjmowane są zgłoszenia na lata 2023 i 2024. Dołącz i stań się częścią rewolucji w technologii budowlanej, łączącą Cię ze społecznością profesjonalistów stojących na czele innowacji.

Program partnerski 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD ma na celu nagradzanie inwestorów i partnerów w różnych usługach finansowych poprzez zapewnienie im uprzywilejowanego dostępu do sieci klientów oraz oferowanie wielu korzyści, wiedzy i możliwości rozwoju finansowego. Od licencjonowanych inwestorów i najlepszych inżynierów, prywatnych inwestorów, instytucji finansowych, firm deweloperskich, funduszy kryptowalutowych, podwykonawców i dostawców finansowania budowy – w programie jest miejsce dla prawie każdego.


Jako Partner 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD nie tylko uzyskasz dostęp do najnowszych technologii budowlanych, programów edukacyjnych i społeczności profesjonalistów z branży, ale także będziesz mieć możliwość stania się częścią szybko rozwijającej się branży budowlanej druku 3D. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wydajne i zrównoważone metody budowlane, wykorzystanie technologii druku 3D w budownictwie znacznie wzrośnie w nadchodzących latach. Stając się partnerem 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD, wiodącą i pionierską firmą zajmującą się technologią budowlaną w branży, możesz wyprzedzić konkurencję i znaleźć się w czołówce tej ekscytującej branży, zapewniając sobie sukces i wzrost w przyszłości.


3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD zaprasza wszystkich do inwestowania w biznes na nowym poziomie z wielomilionowym zyskiem rocznie

Aby dzisiaj zarabiać, nie trzeba studiować branży budowlanej od samego początku ani zagłębiać się w wiedzę o technologiach produkcji przy minimalnych kosztach. Musisz zarejestrować swoje konto osobiste na stronie i zweryfikować się jako aktywny użytkownik, po czym będziesz miał możliwość zarabiania pieniędzy z 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD. 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD oferuje Ci sześć planów inwestycyjnych z dziennym oprocentowaniem, a także program partnerski, który pozwoli aktywnym inwestorom zarobić dodatkowe pieniądze. Cały majątek 3D CONSTRUCTION PARTNERSHIP LTD jest ubezpieczony, w związku z czym wszelkie działania odbywają się w zakresie prawnym.

Plany inwestycyjne:

MINI od 500$ do 1000$ 0,6% dzienny termin 365 dni

STANDART od 1001$ do 3000$ 0,8% dzienny termin 365 dni

SUPER od 3001$ do 5000$ 1% dzienny termin 180 dni

INDYWIDUALNY od 5001$ do 10000$ 1,25% dzienny termin 180 dni

VIP od 10001$ do 100000$ 2% dzienny termin 90 dni

ZŁOTO od 100001$ do 1000000$ 2,5% dzienny termin 90 dni

Wypłaty dziennych zysków są dokonywane co tydzień w piątek od 10-00 do 18-00 UTC+1 czasu. Wniosek o płatność jest tworzony ręcznie przez klienta, za pośrednictwem jego konta osobistego.

⦁ Nagrody partnerskie 15% sumy depozytu zaproszonych osób.

⦁ Dodatkowa nagroda partnerska 3% kwoty depozytów u zaproszonych 20 lub więcej aktywnych inwestorów.

Oprocentowanie naliczane jest od sumy doładowań konta zaproszonych osób. Za każde uzupełnienie konta Twoich poleconych otrzymasz nagrodę od firmy zgodnie z marketingiem programu partnerskiego.

Wypłata środków, które otrzymałeś z programu partnerskiego jest dostępna 6 dni w tygodniu. Wniosek o płatność generowany jest ręcznie, poprzez konto osobiste aktywnego i zweryfikowanego użytkownika.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex