Ponad 209 000 partnerów na platformie do kopania kryptowalut!


Statystyki ITD-MINING

   
 


Jak sama platforma twierdzi, mają najnowocześniejszy i super dochodowy biznes! Przedstawiają niestandardowe rozwiązania w świecie technologii i rozwiązania problemów dużych korporacji IT. Z każdym dniem mają coraz więcej partnerów i osób budujących własny biznes, rozwijających się w branży kryptograficznej.Jak zacząć działać na platformie?

1. Zarejestruj konto w systemie. Możesz używać tego konta do otwierania depozytów, wypłacania środków i współpracy z partnerami.

2. Odbierz w prezencie lub kup serwer. Przejdź do zakładki „Konto osobiste”, kliknij „Odbierz prezent”, a następnie uruchom serwer.

3. Poczekaj na opłaty z serwera. Zysk naliczany jest automatycznie, aby śledzić pracę swoich inwestycji, musisz przejść do historii wpłat.

4. Wypłać zysk do swojego portfela. Przejdź do zakładki Wypłata, a następnie wybierz żądany system płatności, wprowadź kwotę i kliknij Dalej.


Program Partnerski!

Otrzymasz nagrodę za każdego użytkownika, który wszedł na Twój unikalny link i zwiększył prędkość!Twój dochód jest nieograniczony. Nawet kilku zaproszonych może przynieść wymierne pieniądze.

Twoja nagroda natychmiast trafia na Twoje saldo i możesz od razu dokonać płatności!

Otrzymasz 15% środków wydanych przez poleconych na 1 poziomie;

Otrzymasz 10% środków wydanych przez poleconych 2nd level;

Otrzymasz 5% wydanych środków przez poleconych 3 poziomu;

Otrzymasz 3% środków wydanych przez poleconych 4 poziomu;

Otrzymasz 2% środków wydanych przez poleconych 5 poziomu;


Pytania i Odpowiedzi!

Jak odbywa się wydobycie i skąd pochodzi zysk?

Mining (od angielskiego mining – mining) to działalność polegająca na tworzeniu nowych struktur (zazwyczaj mówimy o nowych blokach w blockchain) w celu zapewnienia funkcjonowania platform kryptowalutowych. Za stworzenie kolejnej jednostki strukturalnej zazwyczaj przewidziana jest nagroda kosztem nowych (wydanych) jednostek kryptowaluty i/lub opłat prowizyjnych. Szczegóły są przedstawione na stronie Wikipedii: wikipedia.org/Górnictwo

Dostaję hash, jak mogę je wymienić na pieniądze?

Aby to zrobić, w bloku „Rozliczenia międzyokresowe” naciśnij przycisk „Przenieś do salda” i potwierdź akcję. Jaki jest kurs wymiany haszyszu na ruble? Wymiana odbywa się po kursie 100 hash = 1 rubel.

Co to są T-flopy ?

T FLOPS (odczyt tera-flops) to jednostka używana do mierzenia wydajności komputerów, wskazująca, ile operacji zmiennoprzecinkowych wykonuje dany system obliczeniowy na sekundę. Szczegóły są przedstawione na stronie Wikipedii: wikipedia.org/FLOPS

Czym są hash ?

Hash to funkcja, która spełnia zaszyfrowane wymagania wymagane do obliczenia łańcucha bloków. Szczegóły są przedstawione na stronie Wikipedii: wikipedia.org/Hash Funkcja . Wyszukiwanie skrótu to złożony problem matematyczny, który zaczyna się od danych dostępnych w nagłówku bloku. Każdy nagłówek bloku zawiera numer wersji, znacznik czasu, skrót użyty w poprzednim bloku, skrót Merkle’a, jednorazowy i docelowy skrót. Tak więc, przy przechowywaniu następnego bloku w łańcuchu bloków, ponownie wymagane jest wykonanie wszystkich obliczeń od nowa.


Dlaczego na moim koncie widzę tysięczne wartości hash? Jak to możliwe?

Dla wygody i łatwości obliczeń na koncie osobistym słowo Hash oznacza milion rozwiązanych problemów matematycznych. Dlatego wyświetlane są części ułamkowe, a nie całe miliony wykonanych zadań.

Jak długo trwa otrzymanie płatności?

Gdy zlecasz płatność, natychmiast wysyłane jest zgłoszenie do bramki płatności. Z przyczyn technicznych płatności na karty, qiwi i YuMoney mogą zająć od kilku minut do kilku godzin. Płatności w systemie płatności Payeer następują natychmiast.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.