2 marca 2024

Pomysł za miliard dolarów. Globalny marketing internetowy!

3 min read
   
 


Prosty, zrozumiały, nowy i trafiony pomysł do zarabiania od GlobalWeb


Czy kiedykolwiek chciałeś zarabiać pieniądze z blogerami…..

….. a w rzeczywistości stać się ich partnerami na wzajemnie korzystnych warunkach, nie robiąc w tym celu nic specjalnego?

Nie wiesz jak to zrobić?


Platforma GlobalWeb wykorzystała narzędzie (skracacz linków), z którego korzystają prawie wszyscy blogerzy (w sumie nie tylko oni) i sprawili że stało się ono tysiące razy bardziej produktywne.

System GlobalWeb domyślnie obejmuje m.in. system awansów. Tworząc sieć ludzi w GlobalWeb
– możesz na nim zarabiać mniej więcej w ten sam sposób jak zarabiają na subskrybcjach blogerzy z YouTube.


Co konkretnie należy zrobić?Po prostu nie udostępniaj w sieci zwykłych linków które na codzień promujesz. Skróć je w GlobalWeb , wyślij lub przekaż do Whatsapp, Viber, Telegram, Skype, FB itp.


Działa tu zasada ilości, a nie jakości.….….a im więcej osób kliknie w Twoje skrócone linki, tym większy odsetek z nich będzie zainteresowanych samym faktem skrócenia linków, a jeśli będą nim zainteresowani, przejdą do GlobalWeb i zarejestrują się w Twojej sieci.

Wyjątkowość polega na tym, że powtórzono główny algorytm sieci medialnych oraz zdigitalizowanego marketingu szeptanego, wprowadzając go do GlobalWeb, który działa w oparciu o 8-poziomowy system + ulepszony Infinite Binary Structuring System. Wszystko działa dokładnie tak samo jak w każdym serwisie krótkich linków… z którego notabene korzystają wszyscy topowi blogerzy.


System GlobalWeb jest generalnie darmowy, ale kluczowe funkcje mają niewielki roczny koszt. Dzięki temu zaczniesz zarabiać znaczne pieniądze w sposób pasywny, od razu otrzymując je na swoje dane.

GlobalWeb zapewnia wszystkim ludziom dokładnie ten sam mechanizm z którego korzystają wszyscy ludzie sukcesu. Jest on jedynie dostosowany dla każdej osoby pod kątem prostoty, masowości i ogólnej dostępności, a tworzenie sieci odbywa się tak wygodnie i automatycznie, jak to tylko możliwe, z pomocą tych samych danych, którymi się dzielisz w Internecie każdego dnia.

Wszystko to, co do tej pory robiłeś za darmo – może zacząć przynosić Ci teraz zysk.


Dwa sposoby na wdrożenie pomysłu w GlobalWeb:


Poznaj od podstaw platformę:

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex