Pomoc dla początkujących w postaci $30 od Super Skarbonki + Strategie działania!

   
 

W tym artykule dowiesz się, jak w sposób prawidłowy i co najważniejsze opłacalny, zarejestrujesz się i otrzymasz 30$, jako nowy partner platformy.

Po zarejestrowaniu się i zapoznaniu się z regulaminem ich społeczności przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że SuperKopilka to system wzajemnego finansowania, w którym członkowie pomagają sobie wzajemnie.
 

1.Finansowanie to przekazywanie pieniędzy innym członkom społeczności.

2.A wzajemne finansowanie ma miejsce wtedy, gdy finansujesz kogoś, a potem ktoś finansuje ciebie.

Twój udział w społeczności zaczyna się od tego, że najpierw otrzymujesz finansowanie od innych członków systemu. To członkowie SuperKopilki finansują Cię kwotą 30 USD, co pozwala na rozpoczęcie z najbardziej komfortowym startem.

Ta pomoc składa się z dwóch bonusów:

1.Bonus dla początkujących + 10 $

2.Bonus od pierwszej wpłaty + 20 $.

Bonus dla początkujących 10 $

Każdy nowy uczestnik zaraz po rejestracji otrzymuje prezent – „Bonus dla początkujących”. Ten bonus jest automatycznie dodawany do konta „Prepaid”! Dzięki tym środkom możesz tworzyć programy wzajemnego finansowania, a po otrzymaniu płatności poprosić o ich wypłatę.

Bonus jest ważny przez 7 dni. W tym czasie musisz skorzystać z bonusu: w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie i nie będzie można go przywrócić.

Bonus od pierwszej wpłaty 20 $

Druga część pomocy dla nowicjusza to „Bonus za pierwszą ratę”, który każdy nowy uczestnik otrzymuje automatycznie na konto „Przedpłata”, z zastrzeżeniem następujących działań:

1.Uzupełnienie salda własnymi pieniędzmi w wysokości 20 tetra;

2.Utworzenie jednego lub kilku programów wzajemnego finansowania dla wszystkich środków znajdujących się na Saldzie i Przedpłatach;

Zwracamy uwagę na bardzo ważny punkt! Premia za pierwszą ratę naliczana jest pod warunkiem stworzenia programów na własny koszt, a nie od bonusu, który uczestnik otrzymał podczas rejestracji. Bonus jest dostępny tylko w ciągu 21 dni od rejestracji.

Warianty opłacalnego startu

Głównym produktem SuperKopilki jest strategia dochodu pasywnego „Loopback” – jest to strategia partycypacyjna, która pozwala na otrzymanie stabilnego źródła dochodu pasywnego, niewymagającego w przyszłości własnych inwestycji finansowych. Wysokość dochodu pasywnego zależy od kwoty funduszy, które zapewniasz członkom społeczności.


Najbardziej opłacalne strategie startu w społeczności

Numer 1

To najprostsza opcja, w której uczestnik zaczyna budować strategię dochodu pasywnego, korzystając z pomocy dla początkujących o wartości 30 USD.

Parametry strategii (1 tet = 1$)

Kwota płatności: 300 tet

Bonus za pomoc dla początkujących : 30 tet

Miesięczny dochód pasywny: 19 tet

Dochód pasywny za rok: 222 tet

Dochód pasywny przez 5 lat: 1 113 tet

Termin rat: 5 tygodni

Czas rozpoczęcia wypłaty: 5 tygodni

Kalkulator Strategi >>>> odniesienie .

Aby zbudować taką strategię dochodu pasywnego, będziesz musiał zarobić 330 tetra w ciągu najbliższych 5 tygodni. A skoro projekt przewiduje premię w wysokości 30 tet (10 + 20 tet), to trzeba wpłacić tylko 300 tet [330 tet – 10 tet – 20 tet = 300 tet].


Numer 2

Parametry strategii

Kwota płatności: 500 tet

Bonus za pomoc dla początkujących : 30 tet

Miesięczny dochód pasywny: 40 tet

Dochód pasywny rocznie: 481 tet

Dochód pasywny przez 5 lat: 2 407 tet

Termin płatności: 5 tygodni

Czas rozpoczęcia wypłaty: 5 tygodni

Kalkulator Strategi >>>> Link do obliczeńPlan działania dotyczący budowania strategii dla wariantu 2 jest dokładnie taki sam jak w przypadku wariantu 1 dla linku . Musisz zaliczyć wszystkie 5 punktów wymienionych powyżej.

Budując dochód pasywny, jako uczestnik przechodzisz przez kilka etapów uczestnictwa: inwestycja → zwrot z inwestycji → otrzymanie dochodu netto (cykl może się powtarzać nieograniczoną ilość razy). Osobisty doradca opowie Ci bardziej szczegółowo, zgodnie z wybraną przez Ciebie strategią uczestnictwa.


Uzyskaj pomoc dla początkujących + 30 USD

Zarejestruj się teraz!

Po zarejestrowaniu się w SuperCollection nie pozostaniesz bez wsparcia! W społeczności możesz wybrać doświadczonego osobistego konsultanta, który będzie Ci towarzyszył przez cały Twój udział w projekcie.

Łatwo jest wziąć udział w projekcie i stworzyć własny dochód pasywny, zwłaszcza gdy otrzymujesz pomoc nie tylko słowną, ale także czystą (trzydziesto-dolarową „Pomoc dla nowicjusza”)!

Aktywni uczestnicy, mogą także spróbować swoich sił w 8-poziomowym „ Programie Partnerskim ” od SuperKopilki. Wtedy – zapraszanie do projektu stanie się jeszcze prostsze, a każdy z Was będzie mógł wycisnąć jak najwięcej z zaproszeń !

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.