Coraz bardziej popularny temat arbitrażu kryptowalut ma swojego pioniera, ma też swoich następców. Wszystkie – mają też swoich zwolenników i przeciwników.

Każdy z nich ma w zanadrzu swoje pomysły na dalszy rozwój. Potwierdzało by to główny cel w Plus Token (rocznica działania miała miejsce 30 kwietnia 2019 roku). Jest nim zbudowanie potężnej, dziesięcio milionowej społeczności, która byłaby aktywna nie tylko w botach, ale też w innych produktach platformy.

Kolejne produkty będą dostępne już od czerwca 2019 roku. Osoby które śledzą projekt, zapoznały się z RoadMap czyli “mapą drogową” PT dobrze wiedzą co platforma będzie oferowała w przyszłości i nie jest to dla nich żadnym zaskoczeniem. Jest to po prostu realizacja założeń firmy.
Od połowy czerwca 2019 r. Plus Token przejdzie do publicznej oferty (STO/IPO) z projektami gier / kasyn, z peer to peer (płatność za pomocą kredytu na krypto) i systemem płatności !!!

W związku z tym……..

🚀Zapowiadany jest gwałtowny wzrost kursu “Plusa” w ciągu najbliższych kilku miesięcy!🚀


Różnica pomiędzy ICO, a STO – Z kanału You Tube


Jakub SzczepaniakZ kanału You Tube Marek Olejniczak** Poniższe informacje zostały pobrane od lidera PlusToken w Chinach ** i przetłumaczone na język Polski

Dalsza interpretacja IPO:

W czerwcu projekt Plustoken rozdzieli Plustoken ekosystemu gier, płatności, sprzętu górniczego i oddzielnych spółek notowanych na tradycyjnej giełdzie IPO. W rzeczywistości, 6 kwietnia tego roku, po stronie projektu, na konferencji Tokyo Block Chain, którą zorganizował: Poprzez bezpośrednie kontakty z 16 tradycyjnymi firmami finansowymi, w tym Softbank, Lotte i JPMorgan Chase, jej spotkania przemawiają za sami. Plustoken jako projekt blockchain, bardziej ekologiczny projekt, tradycyjne rynki finansowe są bardzo mile widziane! (We wrześniu ubiegłego roku spotkałem się z wiceprezesem kanadyjskiej giełdy TSE. Podkreślił, że TSE wita firmy typu blockchain notowane na IPO w Toronto. Czy nadal uważacie, że Plustoken jest ofertą kapitałową, gdy strona projektu jest gotowa umieścić swoją podstawową przestrzeń biznesową na rynku tradycyjnych rynków finansowych pod względem akcji IPO? Plustoken jako ekologiczny element blockchain: portfel (cross-chain storage, wpływy, płatności) Finanse, giełda, główna sieci (główny łańcuch), działalność górnicza (sprzedaż maszyn kopalnianych), finansowanie walutowe (działalność pożyczkowa) ), gry (napływ gotówki) itd., w tym obecna sieć bloków, wszystkie najbardziej popularne projekty zarabiania pieniędzy! Myśl! Więc uważasz, że Plustoken ucieknie, gdy strona projektu będzie najbardziej opłacalna? Plustoken działa przez cały rok, jako projekt blockchain, ma przewagę nad pierwszą siłą napędową! Każdy wyznawca mieszka pod aureolą Plus!😆 Rok 2018 był niedźwiedzim rynkiem i jest pierwszym rokiem General Certificate Economy! Dobrze wiedzieć, że Plustoken urodził się w małym łańcuchu niedźwiedzi (nie jest łatwo przetrwać na bessie). A gdy Plustoken istnieje jako „unicorn project” w łańcuchu blokowym, posiadacz przepustki / żetonu Plustoken będzie ostatecznym zwycięzcą! 😬 Nie zapomnij, że całkowita dystrybucja Plus zablokuje na poziomie 100 milionów, strona projektu ma 40 milionów Plus w ręku, jego przyszła ogromna wartość rynkowa, jest warta uruchomienia projektu? My, użytkownicy portfeli, promotorzy, możemy czerpać korzyści z ekologii Plustoken. To jest prawdziwa dywidenda ery blockchain! Jacky 15 maja 2019 r. Pekin

 
Plus Token
 

Podczas wprowadzania nowych “wodotrysków”, projekt będzie coraz bardziej popularny oraz znany. Może to być jeden z czynników który faktycznie przełoży się na jego cenę. Plus Token pochodzi z rynku azjatyckiego a konkretnie z Korei Południowej. Jest tam trochę inne podejście oraz mentalność w biznesie online niż w Europie. Mniej jest znany typowy – “Hejt” a bardziej znane – “Działanie”. Dodatkowo ogromna społeczność, myślę że zrobi jak zwykle swoje.

Opcja Promocyjna

Każda osoba z dwiema gwiazdkami 🌟 🌟 (wcześniej tylko 4 gwiazdki) otrzymuje jedną lub więcej IPO = (udział w akcjach Plus Token)

A więc każdy partner firmy który zaproponuje współpracę z platformą Plus Token dla 10 osób (poleconych), i osiągnie wartość obrotu zespołu 200 tys $ do połowy czerwca 2019 roku, otrzyma wspomniane akcje firmy.

Warto się zastanowić nad podjęciem współpracy z projektem już teraz. Ponieważ w momencie kiedy Plus Token osiągnie liczbę 10 milionów członków, nowi partnerzy nie będą mogli już aktywować AI – Dog 
Plus Token
 


Ciekawostka!

Plus Token coraz bardziej rozpoznawalny w Polsce 🔥

Wielkie Otwarcie Sezonu Pierwszego Zlotu BMW W 2019 r.

🚀Jednym z partnerów – firma Plus Token🚀 Mega auta, mega projekt💪wszystko w jednym miejscu. Zapraszam do polubienia strony poniżej. Plus Token Team Polska 🔥 2 czerwca 2019 rok

https://m.facebook.com/1381381751989216


Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram