Na grupach Facebooka możemy zaobserwować duże poruszenie odnośnie projektu Plus Token. I nie piszę tu o samej fascynacji firmą ale …o czymś zupełnie innym.

W jednym z swoich filmów, Katarzyna Ochnio zrobiła “mały research” odnośnie wspomnianego “Plusa”. Wiele osób zarzuciło jej brak znajomości tematu oraz brak obiektywizmu. Jak łatwo się domyślić przeprowadzona weryfikacja przez Kasię była negatywna. Poniżej video które możesz sobie obejrzeć


Plus Token Cloud Token INWESTYCJE KRYPTOWALUTYNa kontrargumenty nie trzeba było długo czekać. W sumie takie sytuacje mnie nie dziwią. Poprzez kilka lat moich działań w marketingu sieciowym nie spotkałem się z firmą która miałaby samych zwolenników. Po prostu fizycznie nie jest to możliwe. Zawsze znajdą się dwie strony, które będą zalety lub wady danego projektu argumentować na swój sposób. Ta sama zasada tyczy się kolorów, marek aut czy ubrań. Nie każdemu podoba się kolor niebieski, ktoś woli czerwony. Porsche jest fajny, ale mogę się założyć że znajdą się osoby które zdecydowanie będą twierdzić że super autko to ….Lamborghini. Ktoś kto lubi ubierać się “na luźno” śmiga w dresach lub dżinsach, inna osoba preferuje na każdą okazję gajer.

Jak widać każdy z nas jest inny. Definiuje świat na swój sposób. Najważniejsze jest to, aby zawsze w nim czuł się dobrze i wyciągał dla siebie daleko idące wnioski. I to jest indywidualność. Dlatego też nie można podejmować pochopnych wnisków po obejrzeniu “jednej racji”.

Zawsze są dwie.

Poniżej ta druga 🙂

Marek Olejniczak, w sposób zdecydowany (ostry początek, buduje emocje) odpiera “atak” na Plus Token. W tym wpisie specjalnie nie piszę o argumetach Kasi i kontrargumentach Marka. Powód jest prosty. Jeżeli czytasz ten wpis, to oznacza że zainteresował Ciebie Plus Token. Pozostaje tylko kwestia w którą stronę Ty pójdziesz. Bardziej przekonujące, realne, decyzyjne będzie dla Ciebie video powyższe?, czy też to poniższe?.

Zadecydujesz! Gdy obejrzysz oba!

Pamiętaj aby to była Twoja decyzja i Twoje wnioski. W tym konkretnym przypadku, medal (Plus Token) ma również zawsze dwie strony (Kasia i Marek)


Cięta riposta dla Pani Kasi…Dlaczego tak “ciepło” piszę o tych osobach?

Kasię i Marka poznałem osobiście na spotkaniach eventowych (różnych spotkaniach 🙂 ). Daleki jestem więc od ich oceniania czy krytykowania. Obie osoby są dla mnie autorytetami. Obie mogą się mylić. Obie mogą mieć rację. Sprawdzając jednak projekty, weryfikując je w trakcie ich rozwoju staram się zasięgać opinii z różnych źródeł i u różnych osób.

Ostateczna decyzja – jest jednak Twoją decyzją

Teraz masz dwa wyjścia:

  1. Jeżeli przekonał Ciebie film Kasi – to tu możesz już skończyć czytanie tego wpisu.
  2. Jeżeli przekonało Ciebie video Marka – to pozostaje mi zaprosić Ciebie do naszego zespołu.

W Plus Token działam już kilka miesięcy. Argumentów “za” – trochę się nazbierało.

– około 5 mln uczestników zrobiło swój wkład (min 500$) w projekt, oczywiście nie każda osoba która zainstalowała apkę złożyła swój depozyt. Wiem jednak że zdarzają się inwestycje rzędu 100 czy 160 tys. zł

-w styczniu 2018 r. powstała giełda PsEX na której pojawia się PLUS (staje się wymienną walutą )

– 30 kwietnia 2019 roku mija rocznica pracy “Plusa”

– cena tokena na starcie 0,40$, obecnie około 80$, ciągle wspina się do góry

– właściciel Plus Token gościał na balu charytatywnym księcia Karola, może śmiesznie wyglądający argument ale dla mnie jest to potwierdzenie jego rzetelności

– decydujący czynnik: swój depozyt wraz z zyskiem mogę wypłacić w każdej chwili ( no …chyba że mi się aplikacja nie odpali)

Klikając w poniższy obrazek zapoznasz się z Plus Tokenem od A…do Z

 

KONKURENCYJNY PROJEKT ONLINE. BOT AI - DOG, ARBITRAŻ, PORTFEL

 
Plus Token
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram