Platforma nowej generacji w oparciu o NFT. Pasywne możliwości zarabiania w nawet kilkuprocentowym, dziennym zysku!

 
   
 


Nie marnuj czasu w sieci!. Poniżej przedstawiam nowy projekt Zeonis który można by określić jako „prawdziwy trend” tej jesieni z doskonałą rentownością i szybkim progiem zysku! Ale też pamiętaj….. ryzyko nie śpi! 🙂

Inwestowanie w Zeonis może, ale też nie musi – być strzałem w dziesiątkę. Ja jednak – korzystam z okazji.

Platforma Zeonis została zaprojektowana do pracy z tokenami NFT, które są chronionymi prawami autorskimi, niezamiennymi jednostkami cyfrowymi. Każdy token jest unikalny i rzadki. Jednostkę NFT można sprzedawać, kupować, wymieniać i oszczędzać. W przyszłości większość z nich zyskuje na wartości w stosunku do pieniądza fiducjarnego i innych kryptowalut. Wewnętrznym tokenem ekosystemu Zeonis jest ZES.

Głównym celem platformy jest popularyzacja sztuki cyfrowej wśród masowego konsumenta z wykorzystaniem technologii niewymiennych tokenów, a jednocześnie ułatwienie wymiany między użytkownikami bez korzystania z pomocy osób trzecich. Eliminuje to bezprawne marnotrawstwo, a także zwiększa szybkość i wygodę transakcji.

Konstrukcja projektu wyróżnia się wyjątkową oryginalnością, wygląda pięknie, kolorowo i nowocześnie. Dane zewnętrzne są unikalne, witryna jest bardzo pouczająca, na stronach wykorzystywanych jest wiele różnych materiałów, a witryna jest prezentowana w 14 językach, w tym treści w języku polskim. W przypadku urządzeń mobilnych strona jest również w pełni adaptacyjna, programiści przemyśleli wszystkie najdrobniejsze szczegóły dla wygody użytkowników. Interfejs wewnętrzny posiada wysokiej jakości funkcjonalność i eleganckie opracowanie, takie przygotowanie zasługuje na maksymalne uznanie.

📍Niedługo własny NFT
📍Dochód od 2,22% do 4,44% dziennie przez 100 dni.
📍Własny token ZES, który jest już przedmiotem obrotu na giełdzie PancakeSwap, kupuj / sprzedawaj w dowolnym momencie. Potencjał wzrostu wynosi powyżej 500 USD. Cena na 26.09.2021 rok to…1 ZES = 20.391 USD. W przyszłości planowane jest notowanie na dużych giełdach kryptowalut, co zwiększy płynność tokena i podniesie jego cenę. Wraz ze wzrostem popularności wzrośnie również wartość tokena.
📍Luksusowa strona z doskonałą bazą techniczną, unikalnym designem, również w wersji pl. Start od 5$!
📍 Mocny ruch, już na początku startu platformy. Start projektu 18 wrzesień 2021 rok.
📍 Natychmiastowe płatności.
📍Fajny program polecający w głębokości kilku linii i 23,5% dochodu.


Zeonis – WhitePaperKLIKAM!

Partnerzy oraz Najlepsi Inwestorzy ZeonisRynek NFT dzisiaj:

Popularne w ciągu ostatnich sześciu miesięcy tokeny NFT lub non-fungable to atrakcyjne narzędzie i nowa możliwość dla inwestorów cyfrowych.

Techniczny charakter tych walut, pozwala na ich efektywne wykorzystanie w sferze praw autorskich. Zdjęcia, piosenki, a nawet felietony są digitalizowane i sprzedawane prawie codziennie za setki tysięcy dolarów.


Jak zarabiamy

Zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom trudno jest zrozumieć różnorodność NFT, która pojawia się na rynku i kupić najbardziej zaawansowany NFT o rosnących cenach, aby nie był podróbką lub skradzionym dziełem pojawiającym się na rynku.

Popularność NFT przyciągnęła na rynek wielu „cyganów – krętaczy”, którzy wykorzystują dzieła innych ludzi do tworzenia NFT i twierdzą, że są ich autorami. Nawet doświadczeni użytkownicy mogą kupić takiego bubla 🙂 .

Dlatego też platforma ta, bardzo dokładnie sprawdza niezawodność NFT. Współpracują także bezpośrednio z ich autorami, aby nie kupować podróbek. Ichspecjaliści szczegółowo badają wszystkie prace i ich autorów, aby zrozumieć perspektywę tej lub innej pracy i zarobić na podwyżce cen.

Wspierają obiecujących twórców NFT i zapewniają im większe przyspieszenie w pracy. Jako pionierzy NFT pomagają zaaklimatyzować się na nowym rynku i zbudować sobie reputację.


Program inwestycyjny

Aby rozwijać projekt w przyszłości, wspierać młodych i obiecujących autorów NFT, pomóc im w tworzeniu prac i zakupie zaawansowanego NFT, Zeonis wprowadził program inwestycyjny, który pozwala każdej osobie zarabiać na szybko rozwijającym się i wysoce dochodowym rynku NFT, nawet jeśli nie ma żadnego doświadczenia w inwestycjach i niewiele wie o NFT.

Opracowano 4 plany inwestycyjne odpowiednie dla każdego inwestora, a każda osoba może wybrać najbardziej odpowiedni i dogodny.

Stopa dywidendy zależy od zainwestowanej kwoty: im większa inwestycja, tym większy dochód na końcu. Tak działa każdy rynek.

Jaka jest minimalna kwota depozytu?

Minimalne kwoty doładowania depozytu są następujące: 1000 RUB, 5 $ PerfectMoney, 0,003 BTC, 0,05 BCH, 0,05 ETH, 0,02 ETH (BEP 20), 0,2 LTC, 100 TRX, 50 DOGE, 25 XRP, 20 USDC (BEP 20) , 0,05 BNB (BEP 20), 20 BUSD (BEP 20), 100 USDT (ERC 20), 20 USDT (TRC), 15 USDT (BEP 20) i 1 ZES.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Minimalne kwoty wypłaty są następująca: 500 RUB, 0,5 USD, 0,003 BTC, 0,01 BCH, 0,05 ETH (ERC 20), 0,01 ETH (BEP 20), 0,05 LTC, 50 TRX, 50 DOGE , 25 XRP, 20 USDC (BEP 20 ), 0,02 BNB (BEP 20), 20 BUSD (BEP 20), 150 USDT (ERC 20), 10 USDT (TRC), 10 USDT (BEP 20) i 1 ZES.


Program partnerski

Program partnerski jest ważnym elementem każdego sukcesu. Dla każdego jest jasne, że rozwój każdego biznesu wymaga reklamy i promocji.

Do promocji specjalnie opracowano 4 programy partnerskie, w których każdy może znaleźć najdogodniejsze warunki i uczestniczyć w całym marketingu projektu.


Aby wziąć udział w jednym z nich należy:

Zarejestrować się na stronie internetowej Zeonis! Skopiować swój link na koncie osobistym. Wybrać program partnerski.

Opublikowac swój unikalny link polecający na forach kryptowalut, rozpowszechniając go w sieciach społecznościowych, na stronach internetowych i na blogach, aby jak najwięcej osób mogło wiedzieć o tym projekcie i jego możliwościach inwestycyjnych.


Token projektu ZEONIS – ZES

Do szerokiego wachlarza możliwości zwiększania dochodów inwestorów opracowano własny token ZES. Pozwoli to inwestorom zarówno na zwiększenie zysku w projekcie, jak i zarobienie na wzroście ceny tokenów.

Ponieważ popyt na token ZES zależy od rozwoju ZEONIS, firma będzie aktywnie rozwijać projekt i dodawać nowe aspekty aplikacji tokena ZES, które będą miały pozytywny wpływ na dynamikę jego ceny na giełdach.

Planowana cena tokena 1 ZES = 500$
Całkowita emisja tokena = 500,000 ZES
Cena tokena ZES na początku sprzedaży 0,5$ >>>>>>>> Cena na 26.09.2021 rok to…1 ZES = 20.391 USD


Wykorzystanie tokena

Ich token zapewnia najlepsze możliwości zarabiania. Platforma będzie nadal rozwijać swój eko – system dodając nowe funkcje i sposoby jego wykorzystania, aby zwiększyć płynność i cenę.

Wzrost przychodów z planów taryfowych spółki

Handel na giełdach kryptowalut

Płatność dla uczestników BOUNTY

Rozdanie wyjątkowych prezentów dla posiadaczy ZES

Zwiększone dochody z programem partnerskim

Nagrody bonusowe dla liderów projektów

Legendarny NFT tylko za token ZES

Zmniejszenie opłaty za wypłatę


Trzymaj kryptowalutę tylko w bezpiecznych portfelach, dlatego zaleca się korzystanie z MetaMask lub Binance Chain Wallet

Możliwości zarabiania

Poza podstawowymi funkcjami, ZES można go sprzedawać i kupować na giełdach zarabiając na podwyżce kursu.
Projekt będzie rozwijać ekosystem dodając nowe funkcje i sposoby wykorzystania ZES w celu zwiększenia jego płynności i ceny.

Śledź aktualizacje i wiadomości, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.


Ich własny NFT

W miarę rozwoju Spółki planują uruchomić własne NFT i sprzedawać je na aukcjach w przyszłości.
Takie partie dystrybuowane są również na platformie Christies – to jeden z najsłynniejszych domów aukcyjnych.

Wybiegając w przyszłość, ugruntowana reputacja i zespół utalentowanych autorów pomoże im łatwo wypromować się na rynku.


REJESTRACJA

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating