Omega Group, przedsięwzięcie rejestrujące ostatnio rekordową liczbę nowych użytkowników Platformy, rozpoczęło nowy rok 2019 z sporym impetem. Konferencja Grupy Omega zorganizowana 12 stycznia 2019 r. w jednej z największych sal balowych w hotelu Mövenpick Hotel Jumeirah Beach była doskonałą okazją dla założycieli i członków zarządu Omega Group do zaprezentowania liderom biznesowym sposobu pracy i funkcjonalności wdrożonych rozwiązań i produktów. Zespół zaangażowanych, utalentowanych programistów spędził pierwsze dni stycznia na ich wdrażaniu, aby ułatwić korzystanie z platformy Omega.

Tak czy inaczej spotkanie w Dubaju partnerów Omega Best już za nami, ale emocje i wielka euforia odnośnie ich projektu ciągle trwa. Sama konferencja była sporym sukcesem, frekwencja dopisała. Poniżej krótki artykuł, w którym można znaleźć najważniejsze aspekty tego, co zostało omówione w Dubaju, w tym plany firmy na następne pięć lat.

W skrócie

Podczas wydarzenia zaprezentowano firmy wspierające to przedsięwzięcia – Expedite Consulting Group i Feat Software. Obie mają ogromny udział w sukcesie Omega Group. Grupa konsultingowa Expedite prowadzona przez Nafalskiego wspiera doradztwo, a więc optymalizację rozwoju produktów i usług oferowanych przez Omegę. Nie mogło być inaczej ponieważ – Expedite Consulting Group od 25 lat specjalizuje się m.in. w doradztwie restrukturyzacyjnym, inwestycyjnym i walutowym, strategicznym rozwoju oraz wspiera podmioty w pozyskiwaniu finansowania. Dodatkowo Grupa Omega nie mogłaby istnieć bez pracy zespołu Feat Software pod dowództwem Lucasa Bozka i Piotra Baczkowskiego. To ta firma jest odpowiedzialna za bezbłędnie działającą platformę. Feat Software specjalizuje się w dostarczaniu gotowych rozwiązań na zamówienie.

PRODUKTY OMEGA

Jednym z kluczowych punktów prezentacji podczas konferencji organizowanej przez Omega Group było wprowadzenie świeżo wdrożonych produktów. Liderzy otrzymali karty grupy Omega i osobiste pudełka upominkowe przygotowane specjalnie dla nich. Najwięksi i najaktywniejsi liderzy biznesu, z którymi Omega Group ma przyjemność współpracować, otrzymali nagrody Programu Partnerskiego za działalność.

Poza udoskonaleniem systemu i dostosowaniem go do potrzeb rosnącej liczby użytkowników, zespół programistów wprowadził usługę Active Box. Podczas konferencji szefowie Omega Group mieli okazję zaprezentować sposób działania Active Box i sposób wykorzystania go przez liderów. Po tym dyrektorzy spełnili swoją obietnicę i dali przywódcom pierwsze karty Omegi, które obiecali na początku.

Kierownictwo Omega Group wyjaśniło również sposób wykorzystania płatności kryptowalutowych, dostępnych w Bitcoin i przedstawiło nadchodzące wiadomości:

-fiat payments

-karty Omega operator płatności kryptowalutą

-mobilna aplikacja nowe biuro w Azji

-Omega Chat

-współpraca z agencją Reuters

-specjalny program dla liderów

-Omega Adventures

-Omega Angels

-nowe języki platformy Omega (niemiecki, hinduski, rosyjski, hiszpański)

-nowe języki komunikacji z zespołem wsparcia (chiński, japoński, koreański, wietnamski, rosyjski)

 
 
 

Na scenie zaprezentowano również najlepszych handlowców z grupy Omega. Zostali wybrani po wielogodzinnych rozmowach, ocenie ich pracy i po udowodnieniu przez nich swoich umiejętności. Nowa firma, która będzie wspierać społeczność Omegi została przedstawiona na scenie przez znanego lidera Wojciecha Guzdę, który podzielił się z zebranymi słuchaczami cennymi komentarzami i wskazówkami motywującymi.

Grupa Omega wie, że to społeczność użytkowników platform współpracujących ze sobą sprawia, że ​​przedsięwzięcie jest silne i zdolne do osiągnięcia swoich celów. Podczas konferencji było jasne, że to przedsięwzięcie zawdzięcza swój sukces nie tylko ludziom, którzy je tworzą, ale także tym, którzy dołączają do społeczności. Ogromna społeczność stworzona przez użytkowników platformy Omega Group pozwala marce osiągnąć swoje cele. CEO Nafalski i CFO Bozek przedstawili strategię firmy na najbliższe pięć lat. Obejmuje to między innymi utworzenie jednej z największych agencji marketingowych badających rynek, licencjonowaną instytucję finansową i fundusz inwestycyjny w celu ułatwienia uruchamiania start-upów.

LICENCJONOWANA INSTYTUCJA FINANSOWA

Zespół omega rozpoczął pracę nad stworzeniem własnej licencjonowanej instytucji finansowej. Ich celem jest rozpoczęcie świadczenia usług klientów Omega, takich jak usługi płatnicze, ale nie tylko typowe transfery. Aby ułatwić klientom korzystanie z własnych pieniędzy, Omega tworzy karty Omega i będzie realizować płatności za pośrednictwem telefonów komórkowych za pomocą BitBonds na platformie Omega.

LICENCJONOWANY FUNDUSZ INWESTYCYJNY

Omega Group pracuje również nad tworzeniem licencjonowanego funduszu inwestycyjnego. Kapitał będzie w 100% bezpieczny dzięki ubezpieczeniu. A inwestycje – dostępne dla inwestorów z całego świata.

NAJWIĘKSZA FIRMA BADAŃ RYNKOWYCH NA ŚWIECIE

Wraz z rozwojem społeczności Omega, Grupa Omega osiągnie kolejny cel – stając się światowym liderem badań rynkowych, dzięki platformie społeczności Omega.

INNOWACYJNE I UNIKALNE WSPARCIE DLA START-UPS

Analiza rynku i potencjału firmy. Wsparcie marketingowe z wielką społecznością Omegi. Wsparcie w procesie ICO. Optymalizacja podatków i kosztów. Wsparcie kapitałowe.

Wydarzenie OMEGA DUBAI

Imprezę uświetnił wieczór organizowany przez grupę Omega dla zaproszonych liderów. Afterparty zostało zorganizowane na dachu hotelu w Dubaju – kolacja obejmowała wykwintne dania i alkohole oraz w pełni profesjonalny serwis muzyczny. Goście mogli wygodnie rozmawiać ze sobą podziwiając panoramę Dubaju i iluminacje otaczających budynków.

 
 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram