Pierwsza w Polsce stokenizowana firma, zajmująca się flipowaniem nieruchomości

 
APPUMBRELLA
 
 
  
 

Estate Project oparty o “blockchainowe” nieruchomości świetnie się rozwija. Nadal można zakupić tokeny, które umożliwią udział w wypracowanych zyskach firmy już w styczniu 2020r. Zaledwie 2000 EST Token uprawnia do pobierania profitów z ich projektu dwa razy do roku. Wszelkie techniczne informacje dotyczące zakupu tokenów znajdziesz na kanale firmowym na You Tube pod linkiem:

https://www.youtube.com/channel/UC1hGqLhrIWBcFU6vbiEh8hg

Koniecznie zajrzyj na codzienne webinary, na których poznasz szczegóły projektu oraz będziesz miał możliwość bezpośredniego zadawania pytań prowadzącym. Poznasz także inne osoby zainteresowane tokenami powiązanymi z rynkiem nieruchomości.

Poniedziałki, środy, piątki, soboty
godzina 20:00
https://us04web.zoom.us/j/234527989
Prowadzący: Michał Muras
Wtorki i czwartki 
godzina 21:00
https://zoom.us/j/9382482054
Prowadzący: Mariusz Fultyn & Andrzej Hilczer

Daj szansę sobie i swojemu otoczeniu poznać możliwości pasywnego zarabiania na nieruchomościach. W niespełna 3 miesiące ponad 500 osób zapoznało się z Estate Project. Zaproś swoich znajomych do współpracy! Twoje zaangażowanie we wspólne tworzenie pierwszego na świecie projektu tego typu, wynagrodzone zostanie aż 20% prowizją!

Poniżej zdjęcia z realizacji obecnego remontu. Jak widać prace jeszcze trwają, a firma już przewiduje zysk ze sprzedaży mieszkania na poziomie 40-50 tysięcy PLN. Dołącz do nas i zapewnij sobie miejsce w projekcie!


Estate Project to pierwsza w Polsce stokenizowana firma zajmująca się flipowaniem nieruchomości. Oferuje zysk na poziomie 40% – 90% w skali rokuPodziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating