Pierwsza prezentacja silnika kołowego Dujunowa   
 

24 czerwca w Ogólnorosyjskim centrum wystawowym odbyło się spotkanie członków projektu Dujunowa

Członkowie zapoznali się i wysłuchali wystąpienia Dmitrija Aleksandrowicza Dujunowa, jego współpracowników, jak również inżynierów i projektantów silników asynchronicznych.

Na spotkaniu uczestnicy wzięli udział w przejażdżce na rowerze elektrycznym z kołem napędowym Duyunova i zapoznali się z innymi osiągnięciami Dmitrija Aleksandrowicza. Dziś co miesiąc odbywają się wydarzenia związane z projektem i rozwojem Dmitrija Duyunova.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY ZARABIAĆ NA PROJEKCIE DUYUNOVA?

Dochód będzie pochodził z wykupu dowolnej ilości akcji tego startupa za pośrednictwem platformy SOLAR GROUP, a następnie ich sprzedaży z zyskiem po zakończeniu jego inwestowania. Zakończenie startupa Duyunova oraz wykup akcji przewidziane jest na 2020 r. (jednak nie jest to ostateczny termin!). Akcje można będzie wtedy sprzedać na podanej giełdzie, a część możemy zostawić i zamienić na udziały w firmie. Wtedy będziemy otrzymywać dywidendy z wypracowanego przez firmę zysku proporcjonalnie do posiadanej ilości udziałów (czym więcej udziałów, tym większy przyszły zysk).
 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA