Pasywny Cashback od Cashback-Group od 1,5% dziennie

   
 

Rozpoczęcie projektu : 17 października 2021, Początek aktywnej pracy w sieci: 2 sierpnia 2022, Oprocentowanie w Cashback Grop : od 1,5% dziennie, Okres inwestycji : 365 dni Minimalna kwota inwestycji : od 5$, Projekt akceptuje płatności za pośrednictwem : Perfect Money , Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tether TRC20, VISA/MasterCard/MIR, Qiwi, Wypłata z Cashback Grop: ręczna (do 24 godzin)

Stworzenie CASHBACK GROUP w 2020 roku zostało zainicjowane przez biznesmena i założyciela jednej z najbardziej znanych firm świadczących usługi cashback w Wielkiej Brytanii – SETTGAST, Daniela.

Zarabiaj z cashbackiem!

Usługa cashback to pośrednik, który przyciąga kupującego do sklepu i otrzymuje za to nagrodę w postaci procentu od ceny zakupu, stałej kwoty. Za to, że konsumenci skorzystali z usługi, dzieli się z nimi częścią nagrody.

CASHBACK GROUP promuje, rozwija i wspiera usługi cashback w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chinach i Rosji.

W Stanach Zjednoczonych ponad 79% wszystkich zakupów w 2020 roku zostało dokonanych online. Według Reutersa ponad 68% wszystkich zakupów zostało dokonanych za pomocą kodów promocyjnych, bonusów lub usług cashback.

Możliwość otrzymania cashbacku zachęca klientów do kolejnych zakupów i wybierania w tym celu sklepów, które współpracują z usługami cashback. Dlatego wraz z rozwojem handlu online rośnie również popularność cashbacku.

Program partnerski Ranga Energii

Program partnerski Energy Rank pozwala każdemu partnerowi firmy na otrzymanie dodatkowego dochodu z każdego depozytu Twojej struktury poleceń, w zależności od Twojej rangi.

CASHBACK GROUP oferuje swoim partnerom program poleceń na ponad 40 poziomach. Przyciągnij nowych inwestorów i zarabiaj z nimi do 4% kwoty wszystkich depozytów.

Aby przejść na wyższy poziom, musisz mieć pewien skumulowany obrót.

Bardziej szczegółowe informacje na temat pracy programu poleceń znajdują się w tabeli po prawej stronie.

Dziś CASHBACK GROUP to zautomatyzowany ekosystem, który pozwala każdemu zarabiać na usługach cashback bez specjalnego wykształcenia i dużego kapitału. Współpracuje z nami ponad 300 000 partnerów na całym świecie.

Ich celem jest umożliwienie inwestowania każdemu bez specjalistycznej wiedzy. Część zysków przeznaczana jest na promocję wiedzy finansowej w krajach UE.

Pozyskują osoby fizyczne i prawne jako inwestorów, aby przyspieszyć proces rozwoju cashbacku w różnych krajach. Pozwoli nam to zwiększyć rentowność i pozyskać dodatkowe środki.

Działają oficjalnie i posiadaja międzynarodową licencję na działalność inwestycyjną.

CashBack Place to platforma zaprojektowana tak, aby współpraca pomiędzy dostawcami towarów/usług a konsumentami była jak najbardziej korzystna dla obu stron. Kupując w CashBack Place, generujesz zysk dla partnerów platformy inwestycyjnej, którymi możesz zostać w każdej chwili.

Minimalna kwota inwestycji to 5 USD. Wpłaty, wypłaty w Perfect Money, Visa oraz kryptowalutach. Wszystkie plany inwestycyjne działają 365 dni.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex