Paraiba – Co nowego wydarzyło się na konferencji w Austrii


Paraiba – co przyniosła konferencja w Austrii?

 
  
 

Dla wielu osób był to – weekend pełen wrażeń ! Wielu uważa ją za… przejrzystą firmę, z dobrze przeliczonym i skonstruowanym planem marketingowy, który pozwoli na długotrwałe działanie ! Osobiście wolę jednak podchodzić do projektów online – na spokojnie, bez zbędnej euforii. Poniżej kilka info od osób które były na spotkaniu:

Mamy swojego wysłannika (jest na fotkach) więc mamy wszystko u źródła.  🙂.

Do rzeczy: W pełni szyfrowana aplikacja ParaibaMessenger, whatsapp, telegram, skype wszystko w jednym zrobione na Blockchain bez możliwości sprzedawania czy wyzyskiwania danych. Niebawem już do ściąganiecia z AppStore i Android…a obecnie można ściągnąć sobie aplikacje czatową Paraiba: https://paraibachat.com …i mega ciekawostka: Paraiba kupiła własną giełdę!!! , aby nikomu nie powierzać naszych środków.. w tym przypadku z opłat transakcyjnych firma będzie dodatkowo zarabiać !!…czyli, dodatkowe źródło utrzymania. 🙂Przez tą giełdę będą możliwe płatności FIAT USD EUR, nie tylko już BTC. Rewolucyjne rozwiązanie ‼️‼️ Giełda ta działa już od 2 lat, ale Paraiba ją przejęła i będzie ją rozwijać. Jedym słowem…Paraiba tak naprawdę dopiero startuje!!! Świetne wiadomości, na pierwsza urodziny – MEGA!!!! Zakładka do wejścia na giełdę pojawi się w backoffice w KYC i niektóre fukcje w zakładce FINANCE. Wypłaty będzie można robić codziennie, będą dostępne na UNIQUE Exchange!


Podsumowując:

Uruchomienie giełdy być może sprawi że cały ekosystem Paraiba będzie: -jeszcze bardziej niezależny -jeszcze bardziej trwałyi mam nadzieję, opłacalny.. Dodatkowo jest też możiwość stania się udziałowcem giełdy Unique Exchange!!! ..oraz- Płatności w FIAT – Wypłaty będzie można robić codziennie – będą one dostępne na giełdzie. – Z pozycji giełdy jest możliwość zarządzania swoimi wszystkimi kontami w firmie Paraiba! – Dostępny Komunikator Paraiba (PlayStore, AppStore), który da pełne szyfrowowanie rozmów oraz umożliwi płatności między rozmówcami ! Dzięki CEO Erich (w obrazku poniżej) – na dzień dzisiejszy, wszystko jest przemyślane i rozwija się w swoim tempie! Produkty, plan marketingowy i przede wszystkim społeczność, na którą zawsze można liczyć! Podczas trwania eventu zebrano 7310 EURO dla dzieci z zespołem Downa! Platforma, działa, rozwija, oby tak dalej.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating