Obstawianie meczy piłkarskich. Zarabiaj w pasywnym stylu!

   
 

Skoro płaci i daje darmowe 8$ (obecnie otrzymuje się 9$) z których mamy pewien dzienny procent – to dlaczego by nie skorzystać.

Bapa Football Club to platforma w której w prosty sposób możemy obstawiać mecze i na nich zarabiać.


UWAGA! Admin już nie rozdaje darmowych 9$ na grę. Można jedynie złożyć swój depozyt do obstawiania. Start od 10 USDT

Jak sami twierdzą:…

BAPA Football Club Platforma posiada licencje prawne wydane przez Europejski Urząd Maltański (MGA), UK GC Oversight Commission (Gambling Commission) oraz Filipińską Komisję Rządową (PAGCOR). Zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest legalną firmą uznawaną przez międzynarodowe stowarzyszenia branżowe. Upewnij się, że masz ukończone 18 lat przed rejestracją i dobrą zabawą!

BAPA Football Club (BAPA Football Club), założony w 2017 roku, angielski skrót „BAPA Utd” lub „BPFC”, Jest szóstym najstarszym klubem piłkarskim w angielskiej lidze piłkarskiej i jednym z najstarszych na świecie. Obiekty administracyjne i szkoleniowe BAPA Football Club znajdują się w samym sercu brytyjskiego biznesu i handlu.

Aby powitać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, BAPA Club oficjalnie wszedł na rynek europejski 1 maja 2022 r., aby zapewnić globalnym fanom usługi związane z wydarzeniami i prognozami meczów piłki nożnej w czasie rzeczywistym, zapewniając absolutne bezpieczeństwo funduszy użytkowników.

Metoda obliczania zysku: Załóżmy, że kwota zakładu wynosi: 10 000 USDT, kurs zakładu to: 5%, a zysk to: 500 USDT. Formuła kalkulacji to: 500-500*5% (opłata za obsługę zakładów)-500*20% (prowizja od przełożonych) = 375 (rzeczywisty zysk).

Użytkownikom zabrania się używania wirtualnego numeru telefonu do rejestracji. Jeśli do rejestracji użyją wirtualnego numeru telefonu, nie otrzymają kodu weryfikacyjnego, co spowoduje niemożność normalnego korzystania z konta BAPA. Platforma nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Zabronione jest tworzenie wielu kont BAPA w celu nielegalnego zysku. Jeśli system wykryje, że użytkownik ma takie zachowanie, Twoje konto może zostać zamrożone przez system. (3). Konto BAPA użytkownika może być powiązane tylko z jednym numerem telefonu i adresem portfela. Raz powiązanego i używanego nie można zmienić ani usunąć.


Procedura działania

1.Rejestrujemy się z poniższego linku:

https://crown01.org/#/login?bindCode=RzAlP


2.Po zalogowaniu wchodzimy na swój profil i w nim robimy screena.


Robimy zdjęcie z profilu jak w poniższym obrazku aby było widoczne nasze ID.


3.Screen z naszego profilu z naszym ID wysyłamy do Administratora platformy na Telegramie. Poniżej jego telegram:


https://t.me/Alantutor

4.Po wysłaniu Admin dość szybko reaguje. Otrzymasz na swoje konto na platformie 9$ na obstawianie meczy. Następnie Admin doda Ciebie do grupy Telegramowej na której podawane są wyniki.


Jak obstawiamy?

Jeżeli będziesz już na grupie telegramowej, otrzymasz dziennie 4 opcje obstawiania meczy.


Przykład obstawiania:

1.Na grupie zobaczysz zdjęcie przyszłego meczu np…:


2.Wchodzisz wtedy na swój backoffice czyli na platformę Bapa Football Club (Crown01). Klikasz jak poniżej na podany mecz:


3.Przewijasz poniżej i szukasz danego meczu. Szukasz „Score” 1-3, oraz „Odds” 2,01%. Klikasz zamówienie.


Co dalej?

Dodaj swój adres wypłat po sieci USDT TRC20


Możemy zarabiać więcej na obstawianiu meczy, doładowując swoje saldo depozytowe. Wtedy będzie pracowało już nie 9$ ale ponad tą sume – w dziennym procencie przy obstawianiu.

Możemy także oglądać mecze online z strony Bapa Football Club (Crown01)

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex