Oto nowości od firmy FutureNet:

W dzisiejszym Newsletterze chcemy przedstawić Ci  nowy wyjątkowy FutureNet SUCCESS SYSTEM. Dzisiejszy newsletter przeczytaj z wyjątkową uwagą, ponieważ to najprawdopodobniej NAJWAŻNIEJSZY Newsletter, jaki FutureNet kiedykolwiek wysłało!

 

futurenet lp

Aby zbudować odnoszący sukcesy własny biznes w FutureNet z potrzebujesz w 100%-ach prostego duplikowalnego systemu. Czyli takiego, z którego skorzystasz ty sam i z którego w relacji 1:1 może skorzystać każda inna osoba.

Powodzenie Twojego Biznesu zależy od tego, jak skutecznie możesz zapraszać nowych partnerów do swojego biznesu. Jeszcze ważniejsze jest, abyś dysponował metodą działania, którą bez żadnych ograniczeń możesz duplikować w swojej strukturze .

Wszystkie te wymagania spełnia nasz nowy system FutureNet SUCCESS. To całą pewnością najlepszy system, jaki oferuje branża Marketingu MLM !

Od teraz SAM w najprostszy z możliwych sposobów możesz pozyskiwać nowych partnerów. W dodatku dysponujesz systemem, który jak wspomnieliśmy, może być wykorzystany przez każdą inną osobę. Teraz kiedy pozyskasz nowego partnera, będzie on mógł w ciągu zaledwie 3 minut rozpocząć budowanie swojego własnego zespołu!
Wyobrażasz sobie jaką dynamikę wniesie ten system w Twoim Biznesie?

Pamiętaj, rdzeniem naszego planu marketingowego jest matryca 3×3 (Friends Tree). Wystarczy więc pomnożyć 3 x 3, aby osiągać gigantyczne zyski. FutureNet SUCCESS SYSTEM upraszcz Ci to zadanie do poziomu dziecięcej igraszki.
Jak już zapewne wiesz, matryca na poziomie 10 dolarów zawiera w sobie potencjalny dochód na poziomie ponad 40 000 dolarów.
Jeśli wystartujesz zakupując produkty w pozycji Exclusive o wartości 185 dolarów, wówczas Twoje potencjalne zyski dochody wyniosą ponad 800 000 dolarów.
Zakupując najwyższy pakiet produktów w pozycji Royal zapewniasz sobie potencjalny dochód w wysokości ponad 7 milionów dolarów.
Powyższe możliwości zapewnia nam bonus w premii Friends Tree.
Dolicz sobie do tego MATCHING BONUS oraz LEADER BONUS.

Pomyśl, jak wiele możesz osiągnąć rozpoczynając swój biznes, a następnie pokazując stronę internetową FutureNet SUCCESS SYSTEM każdemu, kogo znasz. Reklamując ją wszędzie zarówno offline jak i online.
Duplikacja 3×3 staje się w ten sposób naprawdę bardzo prosta!!!

Oto nowoczesny Marketing Online!!!

KAŻDY może go duplikować. FutureNet jest platformą pozwalającą urzeczywistnić Ci swoje marzenia, cele i pragnienia!!!

 

futurenet lp 1

Co dokładnie zawiera system i jak możesz z nim pracować?

FutureNet SUCCESS SYSTEM składa się ze strony internetowej zawierającej 3 filmy wideo.
Swoją osobistą stronę internetową znajdziesz tutaj: http://poverejay13.futurenet.club/info

Film I:
To prezentacja biznesu FutureNet. W ciągu 22 minut każdy zainteresowany dowie się z niego wszystkich najważniejszych informacji na temat biznesu FutureNet.
Webinar o porównywalnej treści trwa zazwyczaj przynajmniej pół godziny i odbywa się raz albo dwa razy w tygodniu.
Tymczasem prezentacja biznesowa Success SYSTEM jest dostępna dla Ciebie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!!!

Film II:
Z tego 7-minutowego filmu zainteresowana przez Ciebie osoba może dowiedzieć się wszystkiego na temat powiązań pomiędzy mediami społecznościowymi, Biznesem Online oraz FutureNet.
To bardzo wartościowy materiał motywujący do postawienia pierwszego kroku w FutureNet.

W ten sposób każdy nowy zainteresowany w ciągu około 20 minut uzyskuje wszystkie najważniejsze informacje, które następnie pozwolą mu podjąć decyzję. Prościej już się nie da zaprezentować tego biznesu.

A teraz najważniejszy krok. Film III:
Pokazuje on bowiem dokładnie, co konkretnie trzeba zrobić, aby z sukcesem stworzyć swój własny biznes.
Zainteresowana przez Ciebie osoba dowie się z tego filmu, że wystarczy, aby i on zaprosił po prostu na stronę FutureNet SUCCESS SYSTEM swoich znajomych.
Dowie się, że w oparciu o plan marketingowy FutureNet zakupując produkt o wartości 10 dolarów na pozycji MEMBER może potencjalnie zarobić ponad 40 000 dolarów, zaś startując z pozycji EXCLUSIVE jego potencjalny zysk wzrasta do ponad 800 000 dolarów. Wybierając pozycję ROYAL jego zyski mogą sięgnąć milionów dolarów.
Każdy, kto zetknie się z tym systemem, natychmiast zorientuje się, jaki jest on prosty.

Z tym systemem możesz sam i Twoi partnerzy naprawdę w prostszy sposób zbudować swój własny Biznes Online. Jak już wspomnieliśmy z tym systemem powyższe działania , można duplikować w nieskończoność i bez żadnych ograniczeń.

Życzymy Ci POWODZENIA!!!

Stan obecny:
Film I & film II są już dostępne na stronie internetowej.
Film III jest obecnie w produkcji i za parę dni będzie dostępny w kilku pierwszych wersjach językowych.

Success SYSTEM zaczniemy od języka angielskiego, niemieckiego i polskiego.

Pracujemy już jednak nad wersją w języku rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim, słowackim, tureckim i francuskim.

Następnie pojawią się wersje: indonezyjska, holenderska, japońska, włoska, węgierska, rumuńska oraz kolejne.

Obejrzyj teraz pierwsze dwa filmy, nawet jeśli już je widziałeś obejrzyj je jeszcze raz.

Następnie:
Przynajmniej raz dziennie usiądź z nową zainteresowaną przez Ciebie osobą i obejrzyjcie te filmy RAZEM, rób tak CODZIENNIE!!!
Równocześnie reklamuj swoją stronę Success SYSTEM wszędzie, gdzie się da. Online i offline. Zadbaj po prostu o to, aby Twoją stronę internetową odwiedzało możliwie jak najwięcej osób.

Wyobraź sobie, co się stanie, kiedy będziesz się tym zajmować przez kilka miesięcy i lat. Co się stanie, kiedy to samo będą robić partnerzy z Twojego zespołu!

Będziemy przygotowywać kolejne fantastyczne materiały reklamujące Success System. Banery na strony internetowe, ulotki, foldery, broszurki z instrukcjami, reklamy wideo i wiele innych.

Wystartuj z nami i wprowadź swój biznes FutureNet na wyższy poziom!!!

Twój zespół FutureNet

 

wiecej info

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/nowy-swietny-landing-page-firmy-futurenet-newsletter-22-07-2016/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram