Z strony tridentcryptofund.com możemy się dowiedzieć….

Trident Crypto Fund to fundusz indeksu inwestycji kryptograficznych. Strategia Trident Investment opiera się na dobrze zbadanej Strategii Indeksu i inwestuje wyłącznie w 10 najważniejszych aktywów kryptograficznych o największej kapitalizacji rynkowej.

Strategia Trident Investment została przetestowana na danych historycznych. Dzięki tej strategii indeks Trident uzyskał ponad 1400% zwrotów w 2017 r. w porównaniu z zyskiem Bitcoina wynoszącym około 800%.

PLAN MARKETINGOWY TRIDENT CRYPTO ENG

WHITEPAPER TRIDENT CRYPTO

WSPÓŁCZYNNIKI CENY INDEKSU

Dlaczego warto z Nami inwestować

W ciągu ostatnich 2 lat zastosowaliśmy ponad 150 strategii handlowych, a na koniec osiągamy optymalne wyniki. Osiągamy maksymalny zysk, stosując kilka skutecznie przetestowanych strategii.


OCENA PROJEKTU

Projekt musi mieć jasne rozwiązanie istniejącego problemu i powinien tworzyć realną wartość. Powinien mieć bardzo silną przewagę konkurencyjną i musi być łatwo skalowalny.

OCENA ZESPOŁU

Niesamowity projekt bez solidnego zespołu nie ma punktu widzenia. Zespół musi dysponować niezbędną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami do obsługi i rozszerzania działalności.

MONITOROWANIE

Ciągły nadzór nad realizacją celów projektu. Podążanie za zaangażowaniem w społeczność.

Obecnie przeżywamy rewolucję Blockchain, której kryptowaluty są pierwszym wymownym określeniem. Całkowita kapitalizacja rynkowa wszystkich kryptowalut osiągnęła w styczniu 2018 roku 800 mld USD, co stanowi 13-krotny wzrost w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Oryginalny Blockchain (używany w Bitcoin) jest w zasadzie przestarzały, a na czoło wysuwają się znacznie bardziej elastyczne i wydajne metody.

Podczas gdy Bitcoin wciąż dominuje na rynku, istnieje wiele innych kryptowalut wykorzystujących nowe metodologie, a nowe monety są często uruchamiane. Indeks Crypto Currencies służy jako barometr tego szybko rozwijającego się rynku.

Ideą indeksu jest posiadanie czegoś takiego jak indeks S & P 500, ale w przypadku kryptowalut: przyjmujemy statystycznie znaczącą liczbę (10) kryptowalut z największą kapitalizacją rynkową,

Już teraz możesz odebrać darmowe coiny w Trident Crypto Fund. Spekulacyjnie niektórzy uważają że w tym roku a więc 2018 – tym jeden coin TCF może być w cenie 30$.  Oczywiście takie wyniki trzeba brać na “chłodno”. Na rynku kryptowalut jednak działy się już różne rzeczy.

Skoro za darmo ? – To warto brać!

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/nowa-era-w-indywidualnym-funduszu-crypto/
YouTube284
YouTube
LinkedIn
Instagram