Niepozorna strona która pozwala zdobyć całkiem spore ilości różnych kryptowalut


Ciekawie skonstruowany a zarazem bardzo prosty projekt w którym możesz otrzymywać o wiele więcej crypto niż na tym podobnych stronach. Na CoinPanda można zdobywać w tym samym czasie kilka kryptowalut jednocześnie. Za aktywność zdobywamy “EXP” czyli coraz wyższy level a co za tym idzie coraz większe zarobki. 
  
 

Żeby dostawać darmowe krypto musimy zbierać punkty.
Co 20 minut mamy kranik – 20 pkt.
Klikamy linki skrócone (jest ich 50 sztuk, klikasz ile chcesz) od 40 pkt do 75 pkt za link.
Warto codziennie wyklikać 40 linków aby zebrać wszystkie bonusy. Po zebraniu 10 razy w ciągu doby z kranu crypto i wyklikaniu 40 linków można otrzymać 625 punktów.
Zasadniczo w ciagu dnia można zdobyć ponad 3000 pkt. Otrzymamy za nie automatyczny kran. Daje on zazwyczaj sporo krypto.

 
 


Gdy mamy już uzbierane punkty (1000k), włączamy “automatyczny kran”. Co 4 minuty daje on Nam kryptowalutę jaką wybraliśmy. Jeśli wybraliśmy dwie naraz, to nabija co dwie minuty naprzemian crypto. W trybie normalnym nabija niewielką ilość, gdy jednak mamy już nazbierane sporo punktów, to w automatycznym kranie włączamy “tryb turbo”. Najlepszą opcją jest ustawienie szybkości x10. Wtedy nabija 10 razy więcej, ale zużywa też więcej punktów. Gdy poziom punktów spadnie poniżej 1000, turbo się wyłączy i nabija znowu na poziomie “normal”.Poniższy film przedstawia jak poruszać się po stronie CoinPanda oraz co robić aby zdobyć większą ilość kryptowalut. Video z kanału You Tube Romario Zerosiedem


 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating