Bitclub uruchamia narzędzie do handlowania


Podczas gdy wiele firm zaprzestało działalności wydobywczej w ostatnich miesiącach ze względu na niski poziom cen kryptowalut (obecnie Bitcoin 3400 USD), Bitclub nadal rośnie. Bitclub Network buduje swój własny obiekt o mocy 425 megawatów w Montanie (USA) w celu wydobycia monet. Znajdujące się tam komputery są firmowymi kopalniami wydobywczymi produkowanymi przez sam Bitclub.

„Własny sprzęt daje bezpieczeństwo Bitclub i niezależność od innych producentów”, wyjaśnia Jörg D. Wittke

Profesjonalny networker wskazuje na inną ważną wiadomość. Finansowane przez Bitclub oprogramowanie transakcyjne umożliwia w pełni zautomatyzowany handel. To narzędzie jest sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem Bitclub.

Będzie istnieć interfejs API do Exchange, który łączy oprogramowanie i wymianę. Każdy będzie mógł skorzystać z oprogramowania handlowego Bitclub, poprzez zakup członkowstwa oraz pul/basenów.

 
 

Bitclub dzierżawi oprogramowanie, które może być wykorzystywane przez entuzjastów handlu do automatycznego handlu. Rezerwa z dystrybucji pakietów puli handlowej jest identyczna z prowizjami z pakietów górniczych. Pasywny dochód pochodzi z corocznego odnawiania pakietów oprogramowania. Ze względu na obecnie ograniczoną wielkość całego rynku handlu kryptowalutami, maksymalnie 150 000 kont BitClub może obecnie handlować bez żadnych problemów. Kierownicy Bitclub Network będą pierwszymi, którzy będą mogli uzyskać dostęp do narzędzia handlu. Oficjalna data rozpoczęcia dla wszystkich partnerów zostanie ogłoszona już niedługo.

Jörg D. Wittke jest pewien: “Tutaj mamy produkt, który przemawia do mas. Ponieważ ludzie chcą robić coś więcej ze swoimi pieniędzmi.”

Nawet sam Bitclub jest przekonany, że działalność handlowa będzie znacznie większa niż w przypadku wydobywania. Sam wysiłek techniczny, który został użyty do opracowania i zainstalowania tego oprogramowania transakcyjnego jest ogromny i pozwala zakładać wielkie rzeczy. Już w lecie 2016 r. Bitclub wskazał oprogramowanie transakcyjne na spotkaniu w Kuala Lumpur (Malezja). Jednak od tego momentu upłynęło sporo czasu, pieniędzy i doświadczenia, aby rozwinąć się, eksplorować i udoskonalić i wejść z tym produktem na rynek.Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram