Oficjalny Newsletter od FutureNet. Ważne informacje.

W ostatnim newsletterze informowaliśmy o planach związanych z uruchomieniem nowego serwisu FutureNet. Jak zapewnie się domyślasz chodzi o FutureAdPro (FutureNet Advertising Programm)

FutureAdPro w ostatnich dniach spowodował w naszej firmie wielkie trzęsienie ziemi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kontaktują się z nami Liderzy z całego świata, osoby które od długiego czasu obserwują FutureNet, lecz dopiero teraz decydują się na rozpoczęcie dynamicznej współpracy. Dynamicznej w dosłownym tego słowa znaczeniu. W ostatnim tygodniu każdy kolejny dzień jest dla nas nowym rekordem a padło ich już kilka. Dzienna liczba rejestracji nowych Partnerów z całego świata dochodzi do 3.000 dziennie, ale to nie wszystko, do zeszłego tygodnia w dobrym dniu mieliśmy do 10.000 wejść na stronę dzisiaj ta liczba sięga 100.000 nowych unikalnych IP!!! Co jest powodem tak dużej dynamiki? Z pewnością wiele godzin waszej i naszej pracy ale również niezaprzeczalny fakt jaki zauważają profesjonaliści na rynku programów Online:
FutureNet to pierwsza na świecie platforma społecznościowa która uruchamia program RevShare a to zestawienie gwarantuje nie tylko wyjątkowość rozwiązania lecz również bezpieczeństwo i stabilność całego przedsiewzięcia. Cały nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach nad terminowym przygotowaniem serwisu FutureAdPro (FAP). Start odbędzie się w zapowiadanym przez nas terminie czyli 1-2 Kwiecień.

 

futurenet fap 1
 

Dla osób które zamierzają w sposób aktywny budować swoje struktury Partnerskie w FutureAdPro specjalnie do tego celu przygotowujemy profesjonalnie opracowany i przygotowany Info – Landing Page System z autoresponderem, pracujący w kilku językach.
Poniżej pierwsze grafiki. Już wkrótce będziecie mogli wykorzystać dla siebie ten absolutnie profesjonalny system.

 

futurenet fap 2

Pracujemy również nad kolejnymi 5 systemami płatniczymi. Płatności, ich liczba i ródnorodność są kolejnym naszym wielkim atutem. Ilość a co za tym idzie globalna dostępność wszelkiego rodzaju metod wpłat i wypłat pozwoli Wam bez ograniczeń budować swój biznes globalnie, bez zadnych ograniczeń.

Mam nadzieję że zapoznałeś się już z naszym planem marketingowym?

http://futureadpro.com/downloads/FutureAdPro%20Marketingplan%20PL.pdf

Który oferuje wynagrodzenia do 5 poziomów w głąb Twojej struktury. To nie wszystko! FutureAdpro będzie ściśle powiązany z naszym dotychczasowym planem marketingowym oferującym wyjątkowo atrakcyjne premie finansowe.

Cieszymy się, że już jesteś już w tej chwili z nami ponieważ to pozwoli Ci osiągnąć wiele korzyści nie tylko finansowych. Nie mogło być lepszego czasu i miejsca, ale o tym przekonasz sie juz wkrótce….

W najbliższym czasie nasz kolejny Newsletter informujący o dniu startu programu oraz daty okolicznościowych Webinarach inaugurujących start FutureAdPro. Mam nadzieję, że ty równiez na nim będziesz.

Roman Ziemian

 

 

wiecej info

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram