Najszybciej płacąca firma na planecie …


Nadszedł czas, abyś poznał The Lion’s Share


Firma, która powstała dla LUDZI! Z pełną przejrzystością i przystępną ceną dla WSZYSTKICH !!


 
   
 

Lion’s Share to najnowocześniejsza firma, która została stworzona na technologii Ethereum Smart Contract, a następnie wdrożona bezpośrednio w Blockchain. To platforma, która powstała z myślą o ludziach. Nie ma tu administratora ani dyrektora generalnego firmy. To firma dla ludzi. Lion’s Share jest dostępny w każdym kraju na świecie.W ciągu pierwszych 3 dni istnienia Lion’s Share, zarejestrowało się około 20 tys. osób.Nie jest w tym przypadku potrzebny do rejestracji ani e-mail, ani też hasło. Projekt bazuje na portfelu Meta Mask który najprościej jest podłączyć do swojej przeglądarki jako – wtyczkę, plugin. Twoje dane do Lion’s Share to twój adres ETH na nim.


Technologia Smart Contract


Korzystając z technologii Ethereum Blockchain, Lion’s Share stworzył firmę ze 100% przejrzystością przy użyciu technologii inteligentnych kontraktów!

Inteligentna umowa Lion’s Share jest publiczna i może być wyświetlana przez każdego bezpośrednio w Blockchain! Co najważniejsze, nigdy nie można tego zmienić!


Korzyści płynące ze współpracy z technologią Smart Contract i Lion’s Share


W 100% zdecentralizowane
Lion’s Share to platforma macierzy typu peer to peer. Wszystkie płatności trafiają bezpośrednio do członków! Firma NIGDY nie będzie źle zarządzać Twoimi funduszami!
Niezmienny plan wynagrodzeń
Inteligentnego kontraktu NIGDY nie można zmienić.
100% przejrzystości
Wszystkie transakcje są możliwe do zweryfikowania w łańcuchu bloków. Możesz wyświetlić wszystkie transakcje WSZYSTKICH członków, dzięki czemu dokładnie wiesz, jak firma się rozwija.
Prosty i powielany
Powielanie jest kluczowe w każdej firmie. Zaprojektowano prosty plan, z którym każdy może odnieść sukces. Nie jest wymagana rekrutacja, aby zarobić swój udział w Lion’s Share. Jeśli polecisz innym, zarobisz szybciej, więcej ale nie jest to wymagane.

Anonimowość
Podczas rejestracji nie są zbierane żadne dane osobowe.
Zweryfikowana inteligentna umowa
Korzystając z najbardziej zaawansowanego zespołu programistów i najnowocześniejszej technologii, stworzono inteligentny kontrakt, którego nigdy nie można zmienić ani do niego włamać. Znajduje się bezpośrednio na Blockchain i jest w pełni bezpieczny.
Żadnych granic
Możesz prowadzić działania z dowolnego kraju na świecie. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, do których możesz dotrzeć, ani granic geograficznych, które staną Ci na drodze. To jest firma dla całego ŚWIATA.
Dostępne dla wszystkich
Niezależnie od aktualnej sytuacji finansowej możesz zacząć zarabiać w Lion’s Share!


Start to 0,04 ETH a więc na dzień 18.07.2020 to około 10$Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating