Najskuteczniejsze rozwiązanie inwestycyjne – typu „wszystko w jednym” 
   
 

Handel oraz inwestycje to nie tylko produkty oraz pieniądze. W głównej mierze to aktualizacje wiadomości z rynku, które są w tym przypadku bardzo istotną rzeczą. To właśnie one pobudzają nastroje inwestorów. Dlatego też informacje wymagają szybkości, pilności i przepływowości. Dodatkowo – muszą być też wiarygodne.

Jak często będąc niedoinformowanymi znajdowaliśmy się w niefortunnej sytuacji, nie otrzymując określonych „wskazówek” podczas handlowania, inwestowania, zamykania czy otwierania pozycji? Z pewnością wiele razy.

Platforma Naga przy współpracy z Thomson Reuters być może pomogą Nam w podjęciu chociaż minimalnych, ale trafnych decyzji.

Naga nie jest korporacją informacyjną! Dąży jednak do uzyskania statusu „wszystko w jednym miejscu”. Dlatego też nawiązała współpracę z jedną z największych korporacji informacyjnych na świecie.Oznacza to że już teraz, będziesz mógł lub mogła być na bieżąco z artykułami od Thomson Reuters, w czasie rzeczywistym bezpośrednio z kanału NAGA. Oczywiście o ile masz już tam konto. Aktualizacje i artykuły w czasie rzeczywistym będą pojawiać się w Twoim kanale, a także wszystkie inne posty udostępniane przez znajomych i osoby, które obserwujesz.


Potrzebujesz handlowca?, znajdziesz go w jednym miejscu: w Twoim kanale NAGAZAPRASZAM!


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating