Obecnie trudno powiedzieć jak będzie się rozwijał PowerHash. To dość młody projekt. Jak poniżej piszą sami właściciele – jest w fazie rozwoju.

PowerHash został założony w lutym 2019 r. Po zakończeniu szczytu w Tokio jako intensywnie rozwijająca się usługa w cloud mining. Zarząd PowerHash posiada bogate umiejętności technologiczne i duże doświadczenie w globalnej działalności przemysłu blockchain w czołowych firmach internetowych z całego świata, co czyni ich jedną z najbardziej innowacyjnych firm w kryptowalutach i przestrzeni blokowej FinTech. O ile celem rady dyrektorów w firmie był wzrost efektywności finansowej, o tyle zaraz po szczycie ich zarząd postanowił podzielić firmę z powodu dominacji na rynku. PowerHash jest prawie gotowy na wielkie otwarcie swojego projektu.

Celem PowerHash jest uczynienie świata górnictwa przystępnym dla wszystkich bez względu na wielkość inwestycji, zaplecze techniczne lub doświadczenie na rynku kryptowalut.

W PowerHash otrzymujemy w prezencie – Free 10 GHS Bonus Power – Promocja ograniczona czasowo!


Darmowa moc kopie nam Dogecoina. Niby szitowy coin…ale….!? Też możesz na nim zarobić 🙂

Dogecoin powstał 8 grudnia 2013r. z inicjatywy Jacksona Palmera i Billy`ego Markusa. Chcieli stworzyć walutę, która kojarzyłaby się pozytywnie – aby odciąć się od głośnej w tamtym czasie afery wokół Bitcoina związanej  z SilkRoad – i jednocześnie miała szansę dostać się do szerszego kręgu osób niż Bitcoin.

Moneta zdobyła sympatię społeczności kryptowalut, rzeszę wiernych fanów i przyczyniła się do rozpoczęcia mody na tworzenie mnóstwa alternatywnych do Bitcoina walut. Początkowe zainteresowanie Dogecoinem było tak duże, że w ciągu zaledwie trzech dni jego wartość wzrosła sześciokrotnie, a miesiąc później przebiła nawet ten rezultat. Później jednak z powodu braku pomysłów na rozwój cena zaczęła się osuwać, a popularność Dogecoina spadła.

Siłą monety jest w dużej mierze środowisko i cena, a nie nowe rozwiązania techniczne, których jest niestety bardzo mało.

Obecnie na Worldcoinindex DogeCoin jest w pierwszej pięćdziesiątce. Całkiem wysokie miejsce jak na tego typu coina.

Można też wykupić moc na inne krypo widoczne na obrazku a także na tokeny: BNB Coin (BNB), Ripple (XRP), EOS (EOS), NEO (NEO)
Jak wygląda Dashboard w PowerHashPodstawą działalności PowerHash jest zapewnienie klientom najnowocześniejszego sprzętu i najniższych cen energii elektrycznej. Mają również bardzo konkurencyjne opłaty za wymianę walut i wycofywanie środków. Od zawsze górnictwo to interakcja między użytkownikiem końcowym (klientem) a producentem sprzętu górniczego. Koszt sprzętu górniczego i złożoność jego połączenia oraz optymalna konfiguracja, a także potrzeba stałego monitorowania i wysokich kosztów energii sprawia, że ​​przeciętny człowiek niechętnie wchodzi w technologię wydobycia kryptowaluty. Ale dzięki firmom, które inwestują w technologię górniczą, świat kryptowalut jest dostępny dla przeciętnego człowieka. Firmy te kupują sprzęt górniczy i zatrudniają pracowników (inżynierów, menedżerów i analityków), którzy z kolei proponują każdemu zakup dowolnej części mocy obliczeniowej sprzętu.

Teoretycznie “baju, baju” jak w większość tego typu projektów opartych na chmurze. Z drugiej jednak strony projekt ten mnie zainteresował ze względu na to, że oprócz cloud mining wprowadzają inne opcje do zarobku.


Co nam oferuje PowerHash w połączeniu z miningiem w chmurze?Trading


Każda osoba w zespole handlowym PowerHash jest doświadczonym profesjonalistą posiadającym umiejętności handlowe. Ta opcja jest obecnie zamknięta dla klientów. Wkrótce ogłoszą otwarcie


Our team Traders Experts


Inwestycje


Inwestując w projekt i kupując akcje PowerHash stajesz się częścią „rodziny PowerHash®”, dzięki czemu możesz liczyć na całodobową pomoc ich specjalistów, a także na realizację wszystkich zobowiązań wynikających z umowy. Mają oni również dobrze zaprojektowany system nagród dla inwestorów (na przykład będą zaproszenia na prywatne spotkania, które odbędą się na całym świecie). Wisienką na torcie w PowerHash będzie opłata która będzie kosztem firmy za przelot i zakwaterowanie inwestorów z Statusem „Super VIP” w 2019 r. i 2020 r. Będzie nie tylko możliwość zakupu akcji ich firmy, ale także mają oni otworzyć możliwość długoterminowych lub krótkoterminowych inwestycji w ich projekty i kierunki na podstawie spłat odsetek od zysków spółki w tych obszarach. Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych później.

Kalkulator InwestycyjnyMetody płatności. Wpłaty/Wypłaty

BITCOIN, ETHEREUM, LITECOIN, DASH, DOGECOIN, RIPPLE

System nagród dla partnerów


Warto zapraszać do projektu i korzystać z zalet systemu polecania. Możesz użyć swojego unikalnego linku polecającego lub klikalnego banera. Korzystając z którejkolwiek z tych opcji, ich system polecający rozpozna Twojego gościa jako zaproszonego przyjaciela i zgromadzi premie za skierowanie. W dowód wdzięczności za przyłączenie nowych klientów, firma zwróci dla Ciebie 2% wszystkich depozytów poleconych (a także 10% wszystkich kwot depozytów z polecenia w punktach nagród).

Punkty RP

Zdobywamy je poprzez wykonywanie różnych zadań w systemie PowerHash. Jest to prosty sposób na zdobycie premii RP – wystarczy wypełnić sugerowane zadania bonusowe i natychmiast otrzymać dodatkowe środki RP.Jeśli masz wystarczającą ilość RP, aby zamówić jeden lub kilka przedmiotów w sklepie nagród PowerHash, po prostu kliknij „Pobierz za RP”. Możesz również zapłacić za te towary w USD (naliczane są z Twojego salda pieniężnego)

Nowości od PowerHash. Nowości z branży krypto

W jednej z zakładek w naszym biurze mamy dużą dawkę informacji o kryptowalutach oraz o samej firmie. Dla przykładu jest tam wpis o evencie który odbędzie się z uczestnikami VIP w grudniu 2019 roku w Londynie.Our team Top management
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram