Mudrex – Rozwojowa platforma tradingowa na “twoją potrzebę zysków”

   
 Mudrex Invest to platforma, która pomaga inwestorom takim jak Ty inwestować w wysoce wydajne pakiety zautomatyzowanego handlu, stworzone przez jednych z najlepszych traderów na świecie. Platforma ta, pomogła już wielu użytkownikom osiągnąć znaczne zyski w oparciu o ich…. apetyt na ryzyko. Te trzy poniższe pakiety – strategie – w kopiowaniu traderskim, radzą sobie szczególnie dobrze.

ETH USDT – MultiTimeframe – Najlepsze ryzyko/nagroda (+46%)

ETHUSDT-MultiTimeframe to nowa strategia, która bardzo dobrze radzi sobie w niestabilnych warunkach rynkowych. Zarówno na rynkach wzrostowych, jak i spadkowych, zapewniała ona stałe zwroty z miesiąca na miesiąc. Działała przez ostatnie 3 miesiące i radziła sobie w niespokojnych warunkach rynkowych, aby dać całkiem przyzwoity zwrot w wysokości 46%. To jedyny algorytm z najwyższym wynikiem wydajności wynoszącym 9!


Windfarm BNB – Najwyższe do tej pory zwroty (+1323%)

Windfarm BNB nadal rządzi listą najwyższych zwrotów, już 5 miesięcy z rzędu, z szalonymi zyskami w wysokości 1323%. Seria Windfarm jest przeznaczona dla „moonshotów” i ma tendencję do błyszczenia na trendowych rynkach. Aktywem, na którym działa, jest BNB, który jest jednym z najlepszych aktywów w tym roku, a Windfarm poradził sobie znakomicie, aby uchwycić wzrost.


Cardano Trend Follower- Najwyższe 30-dniowe zwroty! (+54% w zeszłym miesiącu)

Cardano Trend Follower ma nową strategię w bloku, i po raz pierwszy też ma takie profity w botach tradingowych Mudrex’a Działa od około 3 miesięcy i to bardzo dobrze w tych niestabilnych czasach. ADA wzrosła o ~70% w zeszłym miesiącu i ten algorytm bardzo dobrze spisał się na plus. Z imponującym 54% wzrostem w ciągu ostatnich 30 dni i 103% w ciągu ostatnich 3 miesięcy, Cardano Trend Foller jest na platformie tej najlepszym graczem w zeszłego miesiąca.

Warto wspomnieć także o tym, że zawsze dobrze jest zainwestować w kilka pakietów, a nie tylko w jeden. Inwestowanie w wiele pakietów zapewnia stałe zyski w różnych warunkach rynkowych.

Poznaj MUDREX – I rozpocznij swoją przygodę z zautomatyzowanym tradingiem w Crypto

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex