MoonHero bot handlowy dla nowych aukcji monet na Binance!

   
 

Dlaczego bot aukcyjno – ogłoszeniowy do Binance? Każdy, kto zna świat kryptowalut wie, że za każdym razem, gdy jakikolwiek projekt ogłasza, że ​​będzie notowany na Binance, to tym samym cena tej monety rośnie szybko i leci….. do księżyca. Dotarcie do największej i najpopularniejszej giełdy na świecie to święty Graal dla każdej monety i projektu. MoonHero to bot handlowy dla nowych aukcji monet na Binance! Jest super prosty, każdy może z niego korzystać bez dodatkowej wiedzy. Nie musisz instalować ani wykonywać trudnych konfiguracji. Działa w pełni automatycznie.

Dlaczego ten bot jest taki wyjątkowy? MoonHero codziennie szuka informacji o nowej liście monet na Binance. Bot jest tak szybki, że znajdzie informacje jeszcze zanim moneta pojawi się na Binance… Co możemy zrobić z tymi informacjami, aby zarobić i gdzie jest magia? To proste! Bot automatycznie kupi dla Ciebie tę monetę w kilka sekund na innych giełdach, takich jak Kucoin lub Gate, gdzie ta moneta jest już wymieniona! Więc zanim pojawi się na Binance, masz ją taniej, zanim cena poleci…. na księżyc. Bot również automatycznie sprzeda tę monetę i zarobi dla Ciebie. Nie musisz nic robić… Ten Bohater zadba o wszystko.

Czy Bot może dla nas zarabiać dodatkowo? Tak, ma specjalną opcję o nazwie Snajper. Dla przykładu – jeśli wiesz wcześniej o nowym notowaniu monet na Kucoin lub Gate (na tej giełdzie ogłoszenie odbywa się zwykle 12-48 godzin wcześniej) i znasz dokładną godzinę rozpoczęcia, możesz skonfigurować Snajpera, a bot kupi dokładnie wtedy, kiedy chcesz, zanim inni użytkownicy zrobią to ręcznie. Zwłaszcza ICO może przynieść Ci wielki zysk.

Jak to działa?


Nie musisz w to wierzyć,
teraz możesz sprawdzić tego bota za darmo!

Jeśli chcesz zarabiać na nowej liście monet, musisz być szybki, ręczne przetwarzanie zajmuje zbyt dużo czasu, aby osiągnąć dobry zysk. MoonHero automatycznie kupuje monetę lub token tak szybko, jak to możliwe i wykonuje zlecenia kupna w milisekundach.

Bot ma tylko uprawnienia do kupowania i sprzedawania. Bot nie może wysyłać środków na adres zewnętrzny ani dokonywać innych nieoczekiwanych transakcji. Twoja giełda chroni Twoje środki za pomocą swojego API. Nie potrzebują dostępu do Twojego konta, wystarczy wygenerować klucz API.

Ile Funduszy potrzebujesz do pracy w MoonHero? To zależy od Ciebie i Twojego abonamentu. Minimalna kwota to 10 USDT, a maksymalna zależy od limitu subskrypcji. Na przykład, jeśli masz subskrypcję Basic, możesz ustawić maksymalnie 250 USDT. Na przykład, jeśli ustawisz 100 USDT oznacza to, że bot będzie próbował kupić nową monetę za 100 USDT na Kucoin i za 100 USDT na Gate.io. Zaleca się, aby na koncie giełdowym posiadać nieco więcej USDT na opłaty za wymianę, więc w tym przykładzie wystarczy 110 USDT na obu giełdach.

Jaki maksymalny zysk mogę ustawić? To zależy od Twojej subskrypcji. Jeśli masz darmową subskrypcję, możesz ustawić maksymalnie 5% zysku na giełdę, Basic – 10%, Premium 15%, a jeśli nie chcesz mieć maksymalnego limitu, musisz mieć subskrypcję Unlimited. Zysk zależy również od nowej monety i projektu, który będzie notowany. Raz jest to 10-100%, a świetny lub popularny token/moneta nawet ponad 200%.

Nowa oferta na Binance – Stargate Finance (STG) – Zysk 206%!

19.08.2022 to nowa notowania monet na Binance. Cena STG przed ogłoszeniem wynosiła 0,33$ , bot wykrył ją po kilku sekundach, a średnia cena zakupu wyniosła 0,36$ . STG był dostępny zarówno na giełdzie Gate, jak i Kucoin. Większość zleceń sprzedaży Auto po kilku minutach przyniosła zysk w wysokości 1-15% , a po kilku godzinach 150% , po 20 godzinach odkąd zysk z aukcji osiągnął 206% ! Tak działa magia listingów Binance! Zysk zależy od limitu abonamentu. Miałeś szansę łatwo zarobić 1-15% z Free/Basic/Premium lub nawet 206% zysku z Unlimited ! Wkrótce kolejna nowa lista monet na Binance, przygotuj interfejs API konfiguracji giełd i poczuj magię! Przejdź do CoinMarketCap i sprawdź STG – Stargate Finance, zobaczysz to na własne oczy. Kliknij >> Tutaj << i zmień wykres na 1M, aby go zobaczyć.

*Jeżeli nie masz tej monety w swoim dashboardzie, oznacza to, że miałeś problem z API, konfiguracją, uprawnieniami, funduszami lub nie założyłeś giełd. Dlatego stworzyli API Test. Jeśli chcesz mieć pewność, że jesteś gotowy na następne wydarzenie związane z listą nowych monet Binance, przejdź do sekcji Giełdy i znajdź przycisk „ Test API ”.

Czy mogę korzystać tylko z jednej giełdy? Tak, możesz, ale zmniejszasz swoje szanse na zysk. Magia MoonHero polega na kupowaniu nowych monet, które będą wystawiane na Binance na innych giełdach, takich jak Kucoin lub Gate, gdzie ta moneta jest już notowana! Może się zdarzyć, że ta nowa moneta jest już wystawiona tylko na Gate’a, ale użyłeś tylko Kucoina tam, gdzie nie jest dostępny, więc ich bot nie może jej kupić za Ciebie i nie uzyskasz żadnego zysku.

Skorzystaj z programu poleceń! Zaproś nowych użytkowników i uzyskaj bezpłatną subskrypcję Unlimited! Otrzymasz nieograniczoną liczbę dni za każdym razem, gdy Twój poleceny aktywuje subskrypcję. Jeśli Twój polecony aktywuje subskrypcję Basic, otrzymasz 5 dni Unlimited, Premium – 15 dni, a Unlimited – 30 dni za darmo!

Jak zacząć? Musisz utworzyć i zweryfikować konta na tych 2 giełdach Kucoin.com i Gate.io. Następnie musisz utworzyć klucz API na swoich kontach giełdowych z uprawnieniami do sprzedaży i kupowania. Musisz również wpłacać środki na te konta w walucie USDT. Wszystko jest też opisane na MoonHero.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex