Monitoring w czasie rzeczywistym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – IEARN BOT

   
 

IEARN BOT to firma zajmująca się sztuczną inteligencją założona przez zespół MIT School of Engineering z JAY LITKEY jako liderem. Firma została założona w Stanach Zjednoczonych. Znajduje się w światowej czołówce w dziedzinie przetwarzania obrazu, rozpoznawania twarzy, zachowań antropomorficznych, rozszerzonej rzeczywistości, głębokich sieci neuronowych, strategii inwestycyjnych i handlowych, głębokiego uczenia się opartego na technologii komputerowej sztucznej inteligencji itp. i ma dogłębne doświadczenie w algorytmach, akceleracji danych i obliczeń. Jej strategicznymi partnerami są Qualcomm, Huawei, Honda Motor i Massachusetts Institute of Technology. Technologia IEARN BOT jest wyceniana na 850 milionów USD i jest jedną z najbardziej obiecujących firm w branży sztucznej inteligencji na świecie.


To platforma, która twierdzi, że możesz zarabiać codziennie na niej, kupując którykolwiek z ich robotów

Wszystko co musisz zrobić, to zarejestrować się na tej platformie, wpłacić USDT. Im „wyższy” robot, tym większe zyski. Wypłaty od 10 $.

Innm sposobem na zarabianie pieniędzy na tej platformie jest polecanie znajomych do rejestracji za pomocą Twojego unikalnego linku polecającego.


Jaka jest zasada działania inteligentnego robota do handlu ilościowego AI?

Połącz się z serią giełd i oceniaj trendy w różnych walutach za pomocą algorytmu systemu robota w tle, od czasu do czasu monitoruj aktualne warunki rynkowe. Kupuj lub sprzedawaj powiązane waluty, aby zmaksymalizować swoje zyski. Kup Bota w USDT – który natychmiast zacznie dla Ciebie pracować!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex