Każda osoba która pracuje i zarabia w Internecie z pewnością ma swoją ulubioną branżę.

Aktywa, programy partnerskie, projekty inwestycyjne, branża krypto czy też typowe firmy w marketingu wielopoziomowym – jednym słowem Opcji i Możliwości zarabiania w sieci mamy wiele.
Według mnie zdecydowanie najlepiej sprawdzają się typowe firmy pasywne które oparte są o kryptowaluty (kupujemy np. kontrakt w miningu np. na BTC, ETH, ETC, ZCASH, DASH czy FTO) gdzie możemy w prosty sposób i przy niedużym wkładzie wykorzystać – procent składany.

Z tego co wyżej napisałem łatwo wywnioskować że lubię…..kryptowaluty. Bitcoin i jemu pochodne mają wszechstronne możliwości.  Patrząc z punktu widzenia finansów branża ta daje spore korzyści. Społeczność oraz Infrastruktura z nią związana (Blockchain) jest też dla Nas prostą informacją że ta technologia tak naprawdę dopiero się rozwija.

Niestety jeżeli chodzi o marketing online bywa już różnie. Jest cała masa projektów które żerują na swoich uczestnikach udając że np. są kopalnią i z swoich koparek wypłacają nam zyski. W wielu przypadkach jest tylko strona internetowa która zachęca do wpłat w pakiety inwestycyjne (miningowe) i nic poza tym. Są oczywiście też takie które płacą rzetelnie od dobrych kilku lat. Jedną z nich jest BitClub Network. Kopalnia ta pracuje od około 5 lat, a więc mniej więcej tyle co w miarę cyklicznie ja na siłowni. Czasem się śmieje……

➡️😃➡️Zobaczymy kto wytrzyma dłużej ‼️

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

FAST TRACK - Zobacz !

QUICKX CRYPTOADVICE - Zobacz !

 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram