Mind Capital – Njusy – giełda, nowe boty, film o firmie, zmiany


Mind Capital mocno do przodu. Dobrze wiemy że w każdej platformie jest ryzyko. Możemy zarobić, ale też i stracić swoje pieniądze. Zawsze więc należy spojrzeć na daną platformę z dwóch stron, wielu różnych źródeł i robić sobie miesięczny, cykliczny research aby być doinformowanym


 
  
 

W Mind Capital dzieje się bardzo dużo, poniżej kilka ważniejszych informacji, a na dole wpisu jak zwykle będziesz mógł lub mogła przenieść się do całego opisu firmy i jej możliwości.


Mind Capital – Świetne nowe informacje od firmy


Już pod koniec września 2020 roku mają wyjść 3 dodatkowe boty. Boty te nie będą “wymuszone” i konkretnie zwiazane z Mind Capital. Boty te będę działały na osobnych giełdach i nie będą bezpośrednio związane z platformą na której do tej pory działamy. Kolejna rzecza która się pojawi w firmie to giełda – kantor exchange. W tym przypadku użytkownicy Mind Capital którzy mają poleconych, będą mogli dodatkowo na tym zarabiać.
CEO Mind Capital Gonzalo García-Pelayo “kręci” film o swojej platformie. Początki a więc od czego się wszystko zaczęło, kto w niej pracuje, jakie piastuje stanowiska itd.. Ponoć dla właściciela platformy ma w tym pomagać producent z Hollywood. Film ma powstać do 2021 roku.
Ze wszystkimi nowościami można się oczywiście zapoznać na ich kanale firmowym You Tube Mind Capital.


https://www.youtube.com/channel/UC0EgyBbi-FrnGGBLsw3BT6gCo ciekawe platforma wychodzi na przeciw spadkom i wzrostom BTC. Jeżeli ktoś wpłaci 100$, a w tym czasie Bitcoin spadnie i np. zabraknie 5 $ do pełnego depozytu, to firma i tak to zaksięguje. Świetne ułatwienie.
Dodatkowo ważna rzecz. Do 31 lipca 2020 r. należy wykasować wszystkie filmy, screeny, zdjecia z portali spolecznościowych na których są pokazywane zyski z naszych biur w Mind Capital.Oficjalne Informacje:


“Drogi Użytkowniku
Należy pamiętać, że zgodnie z zasadami rządzącymi globalnymi firmami sprzedaży bezpośredniej, Mind Capital rozpoczął proces koncentracji na sieciach społecznościowych. Dlatego w celu dalszego rozwoju konieczne jest, aby do 31 lipca wszystkie otwarte sieci społecznościowe były zgodne z przepisami:

  • Ukryj lub usuń zarobki lub kwoty na wykresach, filmach lub dowolnych materiałach (obejmuje to salda, zakupy, zwroty lub procenty w zwrotach, dzienne, tygodniowe i miesięczne roi)
  • Może być publikowany prywatnie w opowiadaniach i systemach przesyłania wiadomości, takich jak Telegram, WhatsApp i Wechat.
  • Te treści nie mogą być publikowane w otwartych sieciach społecznościowych, takich jak YouTube, Instagram, Facebook, Tiktok lub podobnych.”

Brak zmian do 31 lipca spowoduje naruszenie zgodności.

 
Mind Capital
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating