Na platformie arbitrażowej L7 Trade można wystartować już od około 40-55$. Teoretycznie więc, każdy może ją sobie sprawdzić. Ta możliwość jest na kryptowalucie XLM (Stellar). Poniżej tabelka która obrazuje w jakich kryptowalutach oraz jakich “ilościach” możemy rozpocząć swoją pracę w arbitrażu. W sumie ciężko to nazwać “pracą”, ponieważ wykorzystując automat, przez najbliższe 2 dni nie musimy w nic ingerować. Po zakończeniu 10 transakcji, zysk z wkładem wraca na balance z którego ponownie możemy zrobić arbitraż ręczny, automatyczny lub po prostu wypłacić. Dobrą informacja jest także, to że cała platforma jest też tłumaczona na nasz ojczysty język oraz dziewięć innych.W krypto XLM wrzuciłem 55$ (802 XLM). Biorąc pod uwagę powyższy wykaz kryptowalut, na których możemy robić trading, to w przypadku XLM potrzebujemy 750 sztuk.

750 szt. x 0,06054582 $ (dzisiejszy kurs za 1 XLM 10.09.2019) równe 45,409365 $ a więc jeszcze mniej niż przy mojej inwestycji miesiąc temu.

 

ARBITRAŻ - Pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji

 
L7 TRADE
 

Jeżeli ktoś chce robić arbitraż na BTC, LTC czy innych kryptowalutach to “wejście” jest już większe. W taki sam sposób można przeliczyć każdą inną cyfrową walutę.

Po miesiącu współpracy z platformą mam 100 % zwrotu. Jak widać na poniższych screenach mam ponad 1600 sztuk XLM, co w efekcie daje około 105 $.
Bardzo fajne opcje i możliwości daje nam polecanie L7 Trade. Większość z nas “ma wolne” krypto nie tylko w XLM ale np. w Bitcoinie, Ripple, Litecoine, Ethereum czy Dash. Polecając więc (otrzymujemy 21% od transakcji a nie od wkładu poleconego jak to zazwyczaj bywa), otwierają się nam prowizje na portfelach w które inwestują nasze zaproszone osoby. W ten sposób możemy uzbierać na kolejny kontrakt arbitrażowy w innej crypto niż ta z którą startowaliśmy lub po prostu je wypłacić. Projekt ten polecam więc jako fajną skarbonkę do np. kumulowania na swoim portfelu “topowych crypto” i czekać do halvingu 2020. Więcej o tym co to jest halving i kiedy on będzie miał miejsce przeczytasz w TYM ARTYKULE.
Czy arbitraż w L7 Trade jest w 100% bezpieczny?


Nie. Ponieważ nie znam żadnego, bezpiecznego biznesu dla którego komukolwiek mógłbym dać 100 % gwarancji. Tyczy się to firm online, stacjonarnych, etatów czy własnych biznesów. Po prostu, czasem nie zależnie od Nas i od danego projektu “może coś się wydarzyć”. A czynniki mogą być bardzo różne.

Faktem jest jednak to, że arbitraż sam w sobie jest bezpieczny. Kupując taniej na jednej z giełd, a sprzedając dane aktywo na drugiej drożej – inaczej być nie może. W L7 Trade zarabiają Agenci, Giełdy, oni sami a także i My. Teoretycznie nie ma sensu “zabijać kury która znosi złote jajka”, w praktyce jednak może być różnie. Warto mieć to na uwadze.


Czy arbitraż w L7 Trade jest prawdziwy?


Każdą operację można sprawdzić (TXID) – jako nr. transakcji Paysafe na Blockchain. Paysafe jest firmą która zajmuje się transferami między giełdami
https://www.paysafe.llc

Paysafe to firma technologiczna w globalnej branży płatności dla stowarzyszeń korporacyjnych. Obsługujemy najszybszą na świecie sieć przetwarzania płatności, łączącą duże korporacje, instytucje finansowe, stowarzyszenia kupców, rządy i firmy w ponad 210 krajach i terytoriach.
Produkty i rozwiązania Paysafe sprawiają, że codzienne działania handlowe – takie jak natychmiastowe konsolidowanie rozwiązań biznesowych i zarządzanie finansami – są łatwiejsze, bezpieczniejsze i wydajniejsze dla wszystkich stowarzyszeń korporacyjnych. Paysafe koncentruje się na pomaganiu firmom w rozwoju i promowaniu włączenia finansowego na całym świecie.
Alfred Victor Brewster, Dyrektor handlowy


Więcej informacji o powiązaniu L7 Trade z PaySafe można sprawdzić na stronie L7 Trade, klikając na dole odnośnik Company Profile – Profil Firmy

Agenci, partnerzy L7 Trade – klikamy na dole odnośnik Partner Agents – Agenci/Partnerzy


Lustro w L7 Trade


Podobnie jak każdą inną firmę (głównie zarobkową) w Internecie – L7 Trade również atakują hakerzy. Platforma ma na to bardzo ciekawe rozwiązanie o którym poinformowała Nas jak zwykle w naszych backofficach (biurach). Jest ono bardzo proste.

Uruchomiono kopię lustrzaną witryny w innej nazwie domeny. Dokonano tego w celu zapewnienia maksymalnej nieprzerwanej pracy użytkowników na stronie. Jest to ta sama strona, która otwiera się w dwóch różnych domenach. Jeśli z jakiegoś powodu witryna L7 Trade nie otwiera się w jednej z tych domen, można użyć drugiej.


Ciekawostki


Taki tam strzał w automacie na BTC w L7 Trade u znajomego 🙂Ile można zarabiać w L7 Trade?


Bardzo różnie. Poniżej video osoby która na tej platformie zarabia już…..28 tys zł dziennie.Whois domeny L7 Trade:


Całkiem długo mają w planach być w sieci 🙂 do 2029 roku. Czas jak zwykle wszystko zweryfikuje

https://www.whois.com/whois/l7.trade


Sprzedaż / kupno dla przykładu w transakcjach XRP czyli Ripple na L7 Trade


https://xrpscan.com/account/rNg5DoPJmPiHqfqQVZngi6B9PyVnmoFWzF

 

ARBITRAŻ - Pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji

 
L7 TRADE
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram