Masternody – Tania, zautomatyzowana opcja pomnażania kryptowalut

 
  
 

Masternody –  Dla wielu osób to “ciemna magia”. Można jednak na nich mieć fajne efekty finansowe, a także pracować bez specjalnej wiedzy technicznej (poniżej dowiesz się dlaczego).
Opisana tu opcja zarabiania na Masternodach jest w pełni zautomatyzowana. Zazwyczaj uruchomienie Masternoda to również spory koszt. W tym przypadku to o wiele niższy wkład, po prostu – na każdą kieszeń.

Trochę informacji………

MN Club to platforma dająca możliwość zautomatyzowanego stawiania masternodów bez możliwości pomyłki przy skomplikowanej konfiguracji serwera VPS i portfela lokalnego.

CZYM SĄ MASTERNODY?

Masternody to alternatywny sposób na pozyskiwanie coinów. Sposób ten jest zbliżony do wydobywania metodą POS (Proof of Stake), jednakże w przypadku masternodów zdobyć można dużo więcej coinów niż w przypadku Proof of Stake. Co więcej, nie trzeba mieć nawet włączonego portfela, na który otrzymujemy coiny danej kryptowaluty. Wydobywanie kryptowalut tym sposobem cieszy się coraz większą popularnością, ale osoby chcące postawić masternoda zmagają się z problemem skomplikowanej konfiguracji, co często je zniechęca.
Platforma MN Club rozwiązuje ten problem. Konfiguracja masternodów staje się na tyle zautomatyzowana i prosta, że wszystkie przeszkody znikają. Dodatkowo oprócz łatwej konfiguracji masternodów, użytkownik może polecać usługi dostępne na stronie i dzięki temu utrzymywać swoje masternody za darmo (jeśli poleci się zaledwie kilka osób) albo zarabiać na polecaniu.

———- ———- ———- ———- ———- ———-

1. Aktywny użytkownik to osoba posiadająca minimum jednego Masternoda.
2. Aby uzyskać dostęp do linku referencyjnego oraz móc czerpać korzyści z systemu poleceń konieczne jest opłacenie aktywacji konta w kwocie 35$ w fazie prelaunch (49$ po fazie prelauch).
3. Aktywacja konta jest jednoznaczna z darmową aktywacją jednego coina oraz utrzymaniem jednego Masternoda przez miesiąc.
4. Każdy kolejny coin wymaga jednorazowej aktywacji poprzez uiszczenie opłaty w wysokości 25$ w fazie prelauch (35$ po fazie prelauch).
5. Utrzymanie jednego Masternoda miesięcznie kosztuje 15$.
6. Jeśli w kolejnym miesiącu użytkownik nie opłaci usługi (15$) jego Masternod zostanie wyłączony.
7. Aktywacja danego coina jest dożywotnia nawet w przypadku zaprzestania opłacania miesięcznej usługi na tym coinie.
8. Użytkownik może korzystać z pakietów jedynie na coinach na których dokonał aktywacji.

9. Użytkownik otrzymuje 100% wydobywanych coinów, MN Club nie pobiera z nich żadnych prowizji.
10. W ramach pakietów czasowych użytkownik ma prawo do zmiany Masternoda raz w miesiącu oraz zmiany Masternoda cząstkowego raz na trzy miesiące
11. Zakładając Masternoda cząstkowego użytkownik godzi się na to, że przesłane coiny będą pracować przez minimum 3 miesiące, bez możliwości wcześniejszego ich wypłacenia.
12. Coiny otrzymywane z nagród Masternodów cząstkowych trafiają do osobnego balansu na koncie użytkownika.
13. Użytkownik ma możliwość głosowania na coiny, które jego zdaniem powinny zostać dodane do platformy, by można było na nich stawiać Masternody.
14. Po zakupie usługi miesięcznej lub któregokolwiek pakietu, użytkownik może zacząć wykorzystywać te usługi w dowolnym momencie. Jeśli zacznie korzystać z usług po np. 3 miesiącach, to czas na ich wykorzystanie będzie się liczył od tego momentu.

———- ———- ———- ———- ———- ———-

Ważne  MasterNode Club !
Przy opłacie aktywacji konta (35$ jednorazowo za jednego MasterNoda) masz za free aktywacje jednego coina + jeden miesiąc za free hosting.

 
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating