Mamy realny produkt, fajnie zapowiadający się biznes i dobry produkt – Piwo!

 
  
 

GDZIE TRADYCJA SPOTYKA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ.

Kolejne informacje od właściciela firmy Janusa Nowaka z tradycyjnym niemieckim piwem – projekt BeerBiz.

 

Przejmujemy stare koncesje browaru i chcemy, aby nasze piwo warzone było początkowo w browarze kontraktowym.

Każdy mały inwestor w tym “crowdfundingu” otrzymuje 5-litrowe piwo beczkowe z naszej produkcji jako podziękowanie.

Ale to nie wszystko:
W ciągu pierwszych 9 miesięcy następuje inwestycja + 20% zwrotu jako “rabat za aktywność”.

ORAZ: w ciągu najbliższych pięciu lat 2018-2022 łączne zyski ze sprzedaży piwa a także platformy reklamowej BeerBiz.pro są dzielone i wypłacane przez 3000.

Tak więc istnieje 3000 inwestycji w formie “Paczek Założycielskich”, które można kupić za 100 USD (87 EUR). Możesz kupić do 100 takich pakietów, co przynosi więcej pieniędzy.

Priorytetem jest sprzedaż piwa.

Firmy autokarowe chcą przywieźć podróżnych do tego regionu turystycznego (“Szwajcaria Franconian”) niedaleko Bayreuth i wykorzystać je na obiad i kolację. Pierwsze wyjazdy są już zaplanowane na maj 2018 r.
Ale kluby i inne grupy będą tam mile widziane, ponieważ oprócz rustykalnej, przytulnej atmosfery, tak “średniowieczne” / “Wikingi” i inne obfite dni tematyczne mają miejsce, więc jest różnorodność i ludzie poznają nasze piwo.

Wszystkie domy wakacyjne, hotele i pensjonaty będą otrzymywać na bieżąco ulotki informacyjne dla swoich gości, jak to jest w zwyczaj w tym regionie turystycznym.

W sprzedaży piwa opieramy się na sklepach, które sprzedwają niezwyczajne, specjalne piwa i w placówkach “craftbeer”, a także na tradycyjnych piwnych rynkach w Niemczech i za granicą.

Sprzedaż internetowa jest szczególnie reklamowana, więc nawet osoby prywatne lub turyści, którzy poznali nasze piwo, mogą zamówić nasze piwo do swoich domów.

Ponadto w specjalnych czasopismach, degustacjach klubów i czasopism online, grup na Facebooku itp. odbędą się specjalne promocje i recenzje naszego piwa.

Nasze piwo nie było warzone od 46 lat, a firma Polsterbräu rozprowadziła 33 000 hektolitrów piwa w 1971 roku, gdy w Górnej Frankonii było około 500 browarów! Teraz, gdy pozostało “tylko” 200 browarów, popyt na to piwo będzie jeszcze większy.

Zaczynamy stosunkowo skromnie: 2000  hl jest planowanych na 2018. To daje około 300 000 € zysku.

Skoro już o tym mowa: spróbowaliśmy 3 warki tego piwa (Blond, Pils i Doppelbock), a także znamy już “Marcowe”.

To piwo jest przeznaczone dla koneserów i miłośników piwa, co wzmacnia jego cenę. Ponieważ dobre piwo może też być o parę Złotych droższe.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze szczegółowymi opisami i filmami na następnych stronach lub w osobistej rozmowie:

Kanał Youtube: https://www.youtube.com/beerbizpro
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/beerbiz.polska/

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating