Kilka powodów, dla których PLUS TOKEN, na podstawie dotychczasowych realizacji projektowych, należy obecnie do najlepszej platformy projektowo-handlowej na rynku kryptograficznym! Projekt liczy sobie około 4 mln użytkowników. Działa w 102 krajach. Jest potencjał 🙂

Firma która stoi za PLUS TOKEN

Założyciele / deweloperzy PT mają już wystarczający kapitał i nie muszą go zbierać od klientów.
PLUS TOKEN podpisał z przedstawicielem Zhao Sheng Silicon Valley Venture Fund umowę o współpracy inwestycyjnej. Wartość inwestycji określonej w umowie to 5 mld USD. Bezpieczeństwo na 1 miejscu.
W związku z tym PLUS TOKEN jest liderem światowego rynku pieniądza cyfrowego, zarówno pod względem cyfrowej wartości rynku walutowego, jak i wyceny przedsiębiorstw. W ciągu zaledwie 5 miesięcy PLUS TOKEN należał do 3 najlepszych portfeli na świecie z najwyższymi depozytami !!!


Produkt PLUS TOKEN:


System płatności kodem QR ze zdalnym EXCHANGE jest rozwiązaniem niczym TOP GUN. Szybki i zawsze dociera do celu 🙂
Jest to produkt ekonomiczny, który przyczyni się do decentralnej wymiany podczas największego boomu gospodarczego wszechczasów.


Sprzedaż i Bonus Plan PLUS TOKEN


W PT nie mamy sprzedaży produktów, pakietów. Opcja zalecana – to tylko Ai – Dog bez kosztów stałych.
Bez pakietów, bez zamówienia i bez okresów karencyjnych.
Zintegrowany w pełni automatyczny arbitraż wykorzystujący sztuczną inteligencję.
W obecnej fazie osoby z uruchomionym Ai – Dog otrzymują bonus w formie PLUS TOKEN. (10% miesięcznie wartości depozytu na Ai – dog )
PT można natychmiast wymienić na ETH lub BTC.
Można również trzymać go i czekać na rozwój…….wzrost wartości:
1 marzec 2019 roku – 42,26 $
17 marzec 2019 – 55,02 $Pierwszy na świecie zdecentralizowany Digital Asset Wallet z własnym portfelem dla wspólnych kryptowalut.
Natychmiastowe transfery własnej kryptowaluty z portfela na portfel.
Procesy oparte o blockchain (redukacja kosztów, szybkość oraz bezpieczeństwo)Dla parterów firmy, zdecydowanie najbardziej korzystną formą jest zarobek na arbitrażu. Ta możliwość daje około 10 % zysku od włożonego kapitału.

 

ARBITRAŻ - Pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji

 
L7 TRADE
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram