Luno – Fintech dzięki któremu za darmo otrzymasz w bonusie 15 euroODBIERZ DARMÓWKĘ! FREE 15 EURO !


   
 

Jak sami właściciele twierdzą, Luno jest wiodącą globalną firmą (działającą już od około 2013 roku) zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Ich produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Ich wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim i wszędzie. Poniżej możesz także zobaczyć biura firmy rozmieszczone na całym świecie.
W naszym Backoffice Luno mamy dostępnych sporo możliwości, takich jak portfel kryptowalut czy kantor. Projekt ten dostarcza nam również dużo informacji w postaci artykułów o tym co się dzieje na rynku krypto.


LUNO – PROCEDURA OTRZYMANIA 15 EURO

1. Pobieramy aplikację Luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC poprzez przeglądarkę. Poniższy link da ci uprawnienia do odbioru wspomnianego wyżej bonusu w postaci 15 euro.https://www.luno.com/invite/SJDUNQ2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email

3. Weryfikujemy swoją tożsamość – standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. (Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) Jeżeli będziesz ją wykonywał na laptopie, wysyłając dokumenty z dysku, potrwa to dłużej. Wykonując natomiast procedurę weryfikacji na smartfonie, poprzez kamerkę, trwa to o wiele krócej.

4. Wchodzimy następnie w zakładkę „Rewards” (tam też będziesz mieć swój kod do promocji) i dla pewności wpisujemy kod: SJDUNQ

5. Po udanej weryfikacji (musimy się upewnić że zostaliśmy zweryfikowani) przechodzimy do zakładki „Wallet” i dodajemy minimum 250 EUR na saldo a następnie kupujemy za nie BTC.

UWAGA! Standardowa promocja w Luno polega na wydaniu 250 EUR i otrzymaniu nagrody BTC o wartości 15 EUR. Do 31 stycznia 2020 r. nowi klienci losowo uzyskali uprawnienia do specjalnej promocji wydając 15 EUR i otrzymując BTC o wartości 15 EUR. Dlatego też klikając w powyższy link, aby otrzymać swoje darmowe 15 euro, należy wpłacić do Luno 250 euro. Potem każdy może zwrócić sobie na konto bankowe 265 euro. Należy uwzględnić jeszcze potrąconą prowizję.

6. Zakup możemy zrobić przelewem bankowym lub kartą.
7. Gdy już kupimy BTC (ważny warunek do spełnienia), dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR

8. Konwertujemy wszystko na EUR (w sumie 265 euro) i wypłacamy na swoje konto bankowe.


Polecamy, Reklamujemy i Zarabiamy kolejne 15 euro z każdej zaproszonej osoby! Warunki promocji jak w zwykle w tego typu Fintechach mogą zostać zmienione regulaminowo lub też bonus może się całkowicie skończyć. Korzystaj więc!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex