Lone Robot – Bot pracujący i generujący crypto w BTC, ETH oraz LTC


Lone Robot to prosta platforma, która pozwala za pomoca zautomatyzowanych robotów (jak twierdzą właściciele strony) zarabiać na trzech głównych kryptowalutach. BTC,ETH i LTC 
  
 

Zazwyczaj czynnik ludzki nie pozwala Nam pracować 24 godziny na dobę, w przeciwieństwie do automatycznego robota.
Z tego co można wyczytać na stronie, właściciele monitorują robota i wprowadzają pewne zmiany w strategii, ponieważ rynek nigdy nie stoi w miejscu.
Kontrolują więc robota, zmieniają niektóre wartości w programie, ponieważ negatywne lub pozytywne wiadomości mogą wpływać na rynek kryptowalut. Wybierają najlepszą strategię dla robota, aby uzyskać dzienny zysk, co sprawia że ​​ROBOT jest bardziej funkcjonalny i dostosowuje się do wszelkich skoków wzrostu cen na rynku kryptowalut.

Testy botów odbyły się na 3 giełdachBota można uruchomić już od 5$. Do 20 lipca 2020 r. (czas przedłużono) otrzymujemy bonus w postaci 20$ na uruchomienie algorytmu w BTC.Oczywistym jest że bot też się może mylić i przynosić straty. W tym przypadku nie korzystamy też z kluczy API a więc nasze środki są mniej bezpieczne, zakładając np. że strona przestanie działać. Jeżeli więc nie chcesz trzymać bezpośrednio środków na tego typu stronach a mieć je i zarządzać nimi z poziomu giełdy, odwiedź “ten temat“.


Statystyki na 7.07.2020 r.Program affiliacyjny od pierwszej do trzeciej linii: 6%, 3% i 1%


Kontakt, dane rejestracyjne platformy


16 Heron Quay, Bedford

England, MK40 1TH

support@lonerobot.ltd

Mon-Fri 8:30am-6:30pm

Incorporated on 1 May 2020

Company number 12387833
Company type Private limited Company


Ryzyko


Obszar inwestycji o wysokim zysku zawsze oznacza pewne ryzyko. Ważne jest, aby zrozumieć, że zakup jakiegokolwiek ekwiwalentu środków cyfrowych w witrynie lonerobot.ltd wiąże się z uzasadnionym ryzykiem. Zwrot depozytu nie jest gwarantowany, aw niektórych rzadkich przypadkach może nawet nie zostać zwrócony lub utracony.

Handel realizowany na instrumencie lonerobot.ltd wiąże się z ryzykiem finansowym i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Informacje przedstawione tutaj służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym i nie należy ich traktować jako oferty lub zachęty do zakupu lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego na stronie lonerobot.ltd lub w innym miejscu. Wszelkie podejmowane przez ciebie decyzje o zakupie środków cyfrowych są wyłącznie na twoją odpowiedzialność. Instrumenty lonerobot.ltd obejmują Obszar Zarządzania Funduszami (Bezpieczny Obszar), Transakcje Wewnętrzne, funkcje wymiany Bitcoin oraz wydarzenia gospodarcze.

lonerobot.ltd może być niestabilny, a inwestorzy ryzykują utratę inwestycji w związku z każdą transakcją.


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating