Łatwy sposób na pasywny dochód

   
 


Usługa bota Flawless jest przeznaczona do automatycznego handlu kryptowalutami i nie wymaga dużo czasu na kontrolę i śledzenie pracy. Możesz poświęcić cały swój czas gdzie indziej, a przy okazji uzyskać dobry dochód pasywny.

Serwis wyszukuje na giełdzie najkorzystniejsze warunki dla tysięcy transakcji zysku. Bot zgodnie z algorytmem i ustawieniami przekazuje zlecenie na giełdę. Statystyki cykli pracy botów na zamówieniach. Statystyki zarobków. Serwis wykorzystuje najbardziej zaawansowane algorytmy handlowe.


Funkcje i możliwości

Przychody użytkowników powstają dzięki tysiącom szybkich i natychmiastowych transakcji.

Ochrona przed handlem w nieodpowiednich momentach czasu.

Jednoczesny handel kilkoma parami handlowymi.

Wszystkie Twoje środki są przechowywane na Twoim koncie na Binance poprzez połączenie z kluczami API.

Pełna przejrzystość, możesz obserwować każdą z tysięcy transakcji.


Jak działa automatyczny tryb handlu?

System wykorzystuje strategie o najniższym ryzyku, których opis zobaczysz w interfejsie. System w czasie rzeczywistym ujawnia korzystne sytuacje do kupowania monet, błyskawicznie dokonuje transakcji i wystawia zlecenie sprzedaży z zyskiem, stale zwiększając Twój depozyt na giełdach. Im większa zmienność – tym większy dochód. System automatycznie dokonujący dużej ilości transakcji zarabia dla Ciebie średnio 0,3% – 5% dziennie.


Na czym zarabia serwis?

Usługa nie pobiera opłaty abonamentowej. Serwis zarabia 20% zysków otrzymanych w wyniku automatycznych transakcji otwieranych przez serwis, a serwis zarabia po zakończeniu transakcji i zysku. Serwis przeprowadza dużą ilość małych (w większości bardzo szybkich) transakcji, a na każdej transakcji zarabia dla Ciebie niewielki zysk. Ze swojej części zysku serwis pokrywa koszty serwerów wykonujących skomplikowane obliczenia, ulokowania sprzętu przy giełdzie (w celu szybkiej reakcji na wszelkie zmiany), pracy deweloperów i innych pracowników, a także marketingu: koszty i odsetki od programu poleceń (do 10% zysków) . WAŻNE: Doładowanie konta Bot jest konieczne tylko do odpisania prowizji za usługę przy zyskownych transakcjach (ponieważ sama usługa nie ma dostępu do przelewu środków z Giełdy i nie może samodzielnie odpisać prowizji za usługi z Twojego depozytu na giełdzie.


Jak zacząć zarabiać?

1) Zarejestruj konto na Giełdzie Binance: https://www.binance.com/?ref=13532918

2) Zarejestruj się w BOCIE KLIKNIJ TU! – dodaj klucze API

3) Uzupełnij saldo na giełdzie (na przykład USDT).

4) Przejdź do strony „Szybki start”, kliknij przycisk Start. Bot zaczął dla ciebie zarabiać.

5) W sekcji „boty w pracy” możesz zobaczyć, jak działa Twój bot. W sekcji „Statystyki” możesz zobaczyć wszystkie zamówienia i swoje zyski..

6) Po tym, jak bot wypracował Ci zysk, oddajesz 20% zysków, uzupełniając saldo tutaj https://flawless-bot.com/home/pay_in. System automatycznie odpisze środki z Twojego salda.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.