Kupuj akcje i otrzymuj dożywotnią dywidendę

   
 


Lucrative-shares to prywatna platforma crowdfundingowa, która tworzy, rozwija i sprzedaje firmy, aplikacje, gry komputerowe, gry przeglądarkowe, gry na Androida, IOS, Windows i Steam. Wyjątkowa usługa finansowania społecznościowego o ciekawej formie i jakości z prostym interfejsem w Lucrative – Shares. Inwestycje w starannie dobrane i zbadane możliwości biznesowe.


Informacje o partnerach (program partnerski)

Program partnerski, który wypłaca specjalne bonusy! Zaproś nowych użytkowników i uzyskaj dodatkowe dochody z ich zakupów. Otrzymasz 10% za każdy zakup dokonany przez poleconego. Zaawansowani promotorzy zarabiają wyższe bonusy.Zarabiaj do 20% miesięcznie pasywnego dochodu NA ZAWSZE! Wszystko jest bardzo proste.

1- Dodaj pieniądze na swoje konto !
2 – Kup akcje !
3 – Otrzymuj zyski (dywidendy) Co tydzień całkowicie pasywnie i bezterminowo !

Co tydzień platforma rozdziela zyski z handlu, abyś co tydzień otrzymywał procentową dywidendę. Wyższy procent otrzymasz, gdy mają dużą sprzedaż lub duże zyski z kampanii reklamowych, co oznacza, że ​​w tym tygodniu otrzymasz duży procent dywidendy. Wypłata wysokich dywidend będzie odbywać się co miesiąc lub co kwartał (w zależności od zawartych transakcji i zysków).


Co powinienem zrobić, aby zacząć zarabiać?

1. Doładuj saldo konta osobistego Kliknij przycisk „Wpłata”, wprowadź kwotę, wybierz system płatności, postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku. Akceptują automatyczne wpłaty tylko za pośrednictwem PerfectMoney, Payeer i Bitcoin (BTC). Payeer oferuje ogromny wybór procesorów płatności. Możesz dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej, karty VISA MasterCard, przelewu bankowego, kryptowalut itp.! Minimalna kwota depozytu dla PerfectMoney i Payeer to 1 USD , minimalna kwota depozytu dla Bitcoin to 10 USD! Nie pobierają żadnych opłat depozytowych! Musisz tylko uiścić opłatę za przetwarzanie płatności!


2. Kup akcje.

Minimalny i maksymalny zakup Akcji.
Minimalna ilość zakupu Akcji to 1 akcja.
Cena za akcję może się różnić w zależności od zakupów, sprzedaży, wydatków i wypłaty dywidend, obecnie cena za 1 akcję wynosi (1,00 USD).
Maksymalna ilość jednorazowych zakupów akcji to 10 000! Mają określoną ilość akcji. Dlatego musisz monitorować stronę wymiany pod kątem dostępnych akcji! Nie ma limitu kupna i sprzedaży akcji przez 1 dzień! Kliknij przycisk „KUP”. Zostaniesz przekierowany na stronę Giełdy! Kliknij „Kup” LUB „Kup wszystko” (jeśli chcesz kupić wszystko w tej kolejności!) I wprowadź ilość akcji, które chcesz kupić.


3. Wycofaj lub kup więcej akcji. To wszystko, nie musisz nic robić, po prostu ciesz się zyskami, posiadając akcje. Za każdym razem, gdy otrzymujesz dywidendę, możesz wypłacić lub kupić więcej akcji (jeśli są dostępne).

Uwaga: Kiedy opublikujesz akcje do sprzedaży, nie otrzymasz dywidendy od tych akcji!

(Jeśli nie chcesz czekać, aż ktoś kupi Twoje akcje, możesz im je od razu sprzedać z 65% opłatą)

4. Program partnerski. Zaproś nowych użytkowników i uzyskaj dodatkowe dochody z ich zakupów. Otrzymasz 10% za każdy zakup dokonany przez poleconego.


…+ Dodatkowe nagrody przyznawane za „specjalne” statusy.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.