Krótka recenzja projektu SuperKopilka (Super Skarbonka)

   
 

Super Skarbonka swoją pracę rozpoczęła w 2013 roku. W lutym 2016 r. projekt przeszedł radykalną zmianę w marketingu, aby uniknąć groźby zamknięcia. Wszystkie dane – program partnerski, lokaty, środki na bilansie, na Kontach Osobistych Członków zostały zachowane, ale zmieniła się zasada uczestnictwa.

Firma w grudniu 2017 brała udział w projekcie WiseDeposit to projekt franczyzowy SuperKopilka. Część oprogramowania, obliczenia, marketing zostały zabrane z Wielkiej Brytanii i umieszczone na nowej domenie, z własną administracją. I jak widać, projekt leci elegancko, jak narazie bez porażek.


W ostatnich miesiącach coraz większą uwagę zwracałem na Super Skarbonkę. Chociaż obserwowałem ją już od kilku dobrych lat, na rejestrację zdobyłem się – dopiero teraz. Co ciekawe, zaraz po rejestracji odezwała się do mnie osoba z obsługi, celem dalszego wytłumaczenia projektu, pasywnych obliczeń dla zysku i ogólnych informacjach.
Zdecydowałem się na Super Skarbonkę, ponieważ wierzę, że system, który został opracowany w Wielkiej Brytanii w połączeniu z WD, może być wyjątkowy i niesamowicie wytrwały. Prawie jak….perpetuum mobile.
Model ich pracy w Wielkiej Brytanii, ma znacznie większy personel a co za tym idzie – potencjał. A przecież warto brać przykład, z najlepszych.

Warto postawić na kierowników projektów i wsparcie techniczne. Rzeczywiście, w 2018 roku uruchomiono Centrum Konsultacyjne, które pomaga i ukierunkowywuje „nowicjuszy” w każdym aspekcie projektu oraz marketingu.

Więc jeśli mamy osoby które zadają dla Nas np. pytania typu:

„Mam 500 USD, pomóż mi je właściwie zwielokrotnić”.

To myślę że Super Skarbonka jest tu dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście warto pamiętać o tym, że bez względu na to czy to biznes online, czy też biznes stacjonarny – zawsze jest ryzyko utraty kapitału.

Dlatego też aby nie popełnić przy początkowej inwestycji błędu, radziłbym kontaktować się z menedżerami tej platformy. Pokażą, razem z Tobą obliczą i podejmą właściwe działania. Dobrą wiadomością jest też to, że firma ma dalekosiężne plany, są czaty, na których można zobaczyć wszystkie wiadomości o projekcie, czaty do omawiania palących problemów i uzyskiwania terminowych odpowiedzi. Wszyscy partnerzy są przyjaźni i zawsze gotowi do pomocy w razie potrzeby.

Przeglądaj dane techniczne, śledź aktywność i śledź inwestycje na Hyip.Space Pogląd
Pełną analizę i dynamikę inwestycji w projekcie możesz przeprowadzić na InvestorsStartPage.com Pogląd
Możesz także analizować i monitorować dynamikę depozytów na HyipBox.org PoglądNiektóre opinie o firmiePropozycje inwestycyjne projektu Super Skarbonka (SuperKopilka)

Projekt oferuje 3 opcje inwestycyjne:

1.Cele – Zaoszczędź na coś, inwestując trochę pieniędzy co tydzień. Jak w rzeczywistej skarbonce.

2.Depozyty – Zainwestuj przez określony czas, np. w tydzień 1 raz i uzyskaj zysk.

3.Rentier – Zainwestuj celem otrzymywania regularnej wypłaty zysków, w tym także depozytu. Uczestnik musi wpłacić środki w jednej wpłacie i co tydzień będzie otrzymywać zysk.

Najbardziej opłacalną opcją są Depozyty. Ale spójrzmy na każdą opcję z osobna.

RESEARCH Super Skarbonki od A…do Z – KLIKAM!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.