Kalendarium wydarzeń w III – IV kwartale 2020 – I kwartale 2021 – Smart Trade Coin


 
  
 

Smart Trade Coin przedstawił Nam harmonogram, który pokazuje ich plany i założenia na najbliższe miesiące. Przygotowali wiele nowych rozwiązań i możliwości, które pozwolą Nam osiągnąć jeszcze większe korzyści. Celem tej prezentacji jest nakreślenie kierunku Smart Trade Coin. Każde z kolejnych wydarzeń będzie poprzedzone dodatkowym biuletynem, który będzie zawierał szczegółowe informacje, szczegóły i daty każdego wydarzenia.

Nowe atrakcyjne produkty w STC NOW

Już niedługo pojawią się nowe produkty na platformie Smart Trade Coin NOW. Dzięki nim możliwe będzie zwiększenie możliwości inwestycyjnych i handlowych w STC GO! Jak zawsze wszystkie produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Rozpoczęcie rejestracji STC VISA CARD

Smart Trade Coin umożliwi rejestrację kart VISA. Będzie to fizyczne narzędzie, które poprawi wydajność operacji finansowych na kryptowalutach. Karta STC VISA sprawi, że przetwarzanie płatności i przelewów będzie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Big TRADE Token Day

Będzie to atrakcyjna niespodzianka dla każdego użytkownika Smart Trade Coin. Będzie to również wyjątkowa okazja dla użytkowników, którzy nie posiadają tokena TRADE. Firma przygotowuje tę akcję specjalną w związku z kolejnym ważnym wydarzeniem – Hard Fork

Hard Fork i TRADE PLUS

Będzie to bardzo ważne wydarzenie w zakresie aktualizacji i ulepszania systemu bezpieczeństwa. Kluczowym elementem tej operacji będzie wydanie tokena TRADE PLUS. Będzie to nowy token ze wszystkimi komponentami potrzebnymi do jego przyszłej eksploatacji.

Token TRADE PLUS uzupełni i ulepszy token TRADE. Oba tokeny będą aktywne i oba zostaną opublikowane na giełdach. Każdy użytkownik Smart Trade Coin posiadający tokeny TRADE otrzyma taką samą ilość tokenów TRADE PLUS za darmo.

Ta operacja podwoi szanse na sukces w podboju rynku i zwiększy zyski posiadaczy tokenów.

Uruchomienie aplikacji handlowej na wiele giełd

Aplikacja Smart Trade Coin będzie narzędziem, które rewolucyjnie usprawni procesy inwestycyjne i handlowe. Dzięki zunifikowanemu interfejsowi wielu giełd, realizacja operacji stanie się jeszcze wydajniejsza. Będzie to również możliwe dzięki licznym opcjom i narzędziom dostępnym w aplikacji. Handel i inwestowanie staną się jeszcze prostsze.

Uruchomienie forum wymiany

Exchange Forum zapewni wymianę informacji pomiędzy użytkownikami Smart Trade Coin. Będzie źródłem rzetelnych i sprawdzonych wiadomości.

Użytkownicy będą mogli wymieniać się doświadczeniami. Platforma ta zapewni poważne wsparcie dla innego z zaplanowanych wydarzeń – notowań TRADE i TRADE PLUS na giełdach.

Wystawianie tokenów TRADE i TRADE PLUS na giełdach

Tokeny TRADE i TRADE PLUS zostaną opublikowane na głównych giełdach. Dzięki temu będą prawdziwą formą płatności. Pozwoli to Nam również zwiększyć zyski wynikające z posiadania i handlu tokenami TRADE i TRADE PLUS.

Smart Trade Coin dąży do ciągłego rozwoju, aby zapewnić najlepsze narzędzia handlowe i sprawić aby zyski były coraz bardziej satysfakcjonujące. Dlatego STC dziękuje za wsparcie i zaangażowanie. Jak sami twierdzą, rozwijamy się dla Nas i dzięki Nam.

 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating