Jesteś pasjonatem dochodów pasywnych? Skorzystaj z peer-o-peer loan investment platform!


Peer-o-peer loan investment platform to nic innego jak pożyczki typu peer-to-peer, zwane również pożyczkami P2P. Zasada jest prosta i polega na pożyczaniu pieniędzy osobom fizycznym lub przedsiębiorstwom za pośrednictwem usług online, które łączą pożyczkodawców z pożyczkobiorcami. Firmy pożyczkowe typu peer-to-peer często oferują swoje usługi online, zasadniczo starają się działać przy niższych kosztach ogólnych i świadczyć usługi taniej niż tradycyjne instytucje finansowe. W rezultacie pożyczkodawcy mogą uzyskać wyższe zwroty w porównaniu z produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi oferowanymi przez banki, a kredytobiorcy mogą pożyczać pieniądze przy niższych stopach procentowych


CZYM JEST MINTOS – W KILKU KROKACH! (Polskie napisy) 
  
 

Istnieje ryzyko niespłacenia przez pożyczkobiorcę pożyczek zaciągniętych z tego typu witryn. Są jednak projekty, firmy które działają już w tej branży dobrych kilka lat. Grzebiąc w sieci, przejrzałem kilka z nich. Wybrałem najciekawsze, według mnie najbardziej bezpieczne oraz dochodowe.Mintos został założony w 2015 roku i od tego czasu stał się największym tego typu rynkiem


Na platformie tej możesz inwestować w pożyczki, zarządzać ryzykiem za pomocą różnych narzędzi i uzyskiwać atrakcyjne stopy zwrotu. Możesz zrobić swój pierwszy krok w kierunku wolności finansowej dzięki tej możliwości inwestycyjnej, którą pokochało już 287 161 inwestorów na całym świecie.W jaki sposób pożyczki trafiają na Mintos


Mintos jest wyjątkowy, ponieważ nie udziela typowo pożyczek – są one dostarczane na platformę przez ich partnerskie firmy pożyczkowe z całego świata.

Firmy pożyczkowe zapewniają alternatywne finansowanie osobom fizycznym i małym firmom. Mintos sprawdza, czy firmy, z którymi współpracuje, mają dobre potwierdzone osiągnięcia w zakresie udzielania pożyczek, profesjonalnie zarządzają ryzykiem i czy mają solidną sytuację finansową.

Aby sfinansować udzielane przez nie pożyczki, firmy pożyczkowe udostępniają je inwestorom na Mintos.

70 firm pożyczkowych z 33 krajów udostępnia pożyczki na Mintos

Mintos to także regionalne spotkania oraz dobra zabawa
Inwestowanie w pożyczki


Inwestowanie na Mintos zaczyna się od 10 EUR w każdą pożyczkę lub od równowartości tej kwoty w innych 10+ obsługiwanych walutach. Oznacza to, że każdy może być inwestorem. Bardzo łatwo jest stworzyć zdywersyfikowany portfel w celu ochrony inwestycji i uzyskania bardziej stabilnych stóp zwrotu. Zacznij od razu, dzięki automatycznym opcjom inwestowania lub dokonaj wyboru pożyczek według własnego uznania.

90% inwestorów, którzy zainwestowali co najmniej 500 EUR, zarobiło 10% lub więcej w skali roku

Sposoby inwestowania w Mintos – już od ….10 euro!
Uzyskaj stałe stopy zwrotu


Pożyczkobiorcy spłacają pożyczki w regularnych ratach wraz z odsetkami. Zawsze możesz zobaczyć, kiedy zaplanowana jest kolejna płatność.

Od czasu założenia Mintos, inwestorzy zarobili € 92 884 215 z tytułu odsetek

AMA (Ask Mintos Anything) with Mintos CEO Martins Sulte, 19 June 2020Moje, zróżnicowane inwestycje w pożyczkiMINTOS – REJESTRACJA – Kod Promocyjny 1Z33CP

Korzystając z powyższego kodu, masz możliwość uzyskania atrakcyjnej premii.

Iban wallet to europejska firma fintechowa, która jest internetową platformę inwestycyjną. Pozwala użytkownikom inwestować w kilka produktów o różnych stopach procentowych oraz na różnych warunkach. Oferuje bezproblemowe, pasywne zarządzanie swoimi finansami. Prognozowane zwroty Ibana wynoszą od 2,5% do 6%.

Iban to globalny internetowy rynek inwestycji.
Zapewniają inwestorom przejrzysty sposób uzyskania zwrotu z funduszy. Ich misją jest ułatwianie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału. Dzięki Iban inwestorzy mogą inwestować w różne rodzaje produktów inwestycyjnych zabezpieczonych aktywami o różnych warunkach i zwrotach.

Iban działa jako pośrednik w procesie kredytowym, z zamiarem zapewnienia określonych narzędzi i bezpieczeństwa dla wszystkich zaangażowanych użytkowników. Pożyczkobiorcy mogą łatwo ubiegać się o pożyczkę, popartą ich informacjami kredytowymi i zabezpieczeniem. Inicjatorzy pożyczek współpracujący z Ibanem wybiorą tylko najlepszych wnioskodawców i przedstawią te pożyczki Ibanowi.
Zamiast inwestycji w jedną konkretną pożyczkę, agregują wiele pożyczek razem – dzięki czemu każdy uczestnik platformy ma dostęp do znacznie prostszego rozwiązania: konta Iban.

Platforma oferuje elegancki wygląd i płynne działanie na wszystkich urządzeniach (internet – przeglądarka, Android i iOS). Portfel Iban ma witryny dla poszczególnych krajów, które dostosowują się do narodowości użytkownika i waluty konta. Obsługa klienta jest oferowana w ponad 3 językach, a ich celem jest rozszerzenie się na jeszcze więcej.

Utworzenie konta trwa w mniej niż 5 minut.
Wymagania: należy mieć co najmniej 18 lat i być rezydentem w jednym z krajów, w których Iban oferuje swoje usługi.

Dodawanie środków na konto: Minimalna kwota inwestycji to zaledwie 1 € / $!

Aby zasilić konto, inwestor może użyć karty debetowej / kredytowej (wystarczy podać dane karty) lub wybrać przelew SEPA.
Iban obecnie oferuje konta w EUR, USD i MXN.
Doświadczenie platformy:
Inwestor może wybrać jeden z czterech dostępnych produktów.
Rachunki te mają przedstawione różne przewidywane stopy procentowe (do 6% AER), minimalne kwoty inwestycji i warunki.


W jaki sposób użytkownik jest chroniony?


Portfel Iban chroni środki użytkowników za pomocą 3 metod:

Twoje środki są zdeponowane w instytucji pieniądza elektronicznego (EMI) regulowanej przez Europejski Bank Centralny. Wszystkie inwestycje są zabezpieczone (aktywa / nieruchomości). Wszystkie pożyczki są chronione gwarancją odkupu i funduszem ochronnym.

Możemy zacząć od koncepcji dywersyfikacji – portfel Iban działa z dużą pulą inicjatorów pożyczek z różnych krajów, którzy oferują wiele rodzajów pożyczek, stop zwrotu i warunków depozytu. Iban sprawdza również, poprzez szeroko zakrojony proces due diligence, czy każdy inicjator pożyczki przestrzega rygorystycznych standardów ryzyka.
Ponadto, gdy inwestujesz w Iban, wszystkie fundusze są automatycznie deponowane w EMI (Electronic Money Institution), która jest zgodna z odpowiednimi przepisami europejskimi.

Rachunki Iban to produkty inwestycyjne zapewniające odsetki naliczane codziennie. Otwierając konto Iban, możesz inwestować z prognozowaną stopą procentową zaczynającą się od 2,5% AER.

Rachunki są inwestowane w pożyczki zabezpieczone aktywami, posiadają gwarancję odkupu i fundusz powierniczy, który pokrył jak narazie wszystkie złe kredyty od momentu uruchomienia.
Gwarancja odkupu pozwala portfelowi Iban zaoferować prognozowaną stopę procentową, dzięki czemu ich konta są idealnymi produktami do zwiększenia oszczędności.

Jak już wyżej pisałem, możesz zacząć inwestować od 1 EUR, dzięki czemu swobodnie przetestujesz konta inwestycyjne przy użyciu niewielkich kwot.
Odsetki są naliczane każdego dnia i nie ma minimalnego okresu dla konta Iban, możesz więc wypłacić pieniądze gdy tylko zechcesz.Aplikacja mobilna Iban Wallet to łatwy sposób na zarządzanie inwestycjami i kontrolowanie wszystkich poleceń bez konieczności logowania się na stronie internetowej. Jest to znacznie wygodniejsze i myślę że to duży plus dla tej platformy inwestycyjnej. Dostęp zarówno jest dla urządzeń Apple, jak i Android.FAST INVEST TO…


….spersonalizowana droga do wolności finansowej, dzięki najnowocześniejszemu rozwiązaniu finansowemuDYWERSYFIKACJA


Zróżnicuj swoje inwestycje, w ten sposób, jeśli jedna zawiedzie, nie stracisz wszystkiego. Jeśli więc myślisz o rozpoczęciu inwestowania za 1000 EUR, podziel go na dziesięć lub więcej możliwości inwestycyjnych. Dywersyfikacja rozłoży twoje ryzyko tak, że wszelkie potencjalne straty zostaną w całości pokryte przez twoje zyski, więc nawet nie zauważysz, że się zdarzyły. Zawsze inwestuj, co możesz stracić. Chociaż nikt nigdy nie lubi tracić pieniędzy, każdy ma próg bezpieczeństwa – 20 EUR lub 200 000 EUR – więc nigdy nie wkładaj niczego, co mogłoby przewyższyć Twoje możliwości. Wreszcie, patrząc na potencjalne zyski, najlepiej jest myśleć długoterminowo, a przynajmniej średnioterminowo. Osiemnaście miesięcy uważa się za czas szczytowy, aby ocenić, czy inwestycja Ci odpowiada. W P2P, co ogólnie daje szansę na przeżycie pełnego cyklu kredytowania i ponowne zainwestowanie w celu uzyskania wyższego zwrotu – jeśli nie masz czasu na żonglerkę aktywami, narzędzie FAST INVEST Auto Invest może ci pomóc. Wybierając właściwy sposób i wykorzystując wszystkie możliwe narzędzia, aby zmaksymalizować zwrot, będziesz mógł zacząć budować swój pasywny przepływ dochodów.


AUTO INVEST


AUTO INVEST wykorzystuje algorytmy do rozpoznawania nowych potencjalnych inwestycji w oparciu o wstępnie wybrane przez użytkownika kryteria. Oznacza to, że twoje pieniądze nigdy nie są bezczynne. Na przykład, gdy miesięczny zwrot jest wypłacany, można je automatycznie ponownie zainwestować w nową okazję, dzięki czemu twoje dochody będą rosły, podczas gdy ty będziesz kontynuował swoją regularną działalność. Jest to jeden z najszybszych sposobów generowania dochodu pasywnego.Jak zarabiać dzięki FAST INVEST?


Jeśli chcesz dołączyć do alternatywnej rewolucji inwestycyjnej, jesteś we właściwym miejscu. Reszta jest już prosta.
LOANTECHPlatforma LoanTech daje lukratywne zwroty z twoich pożyczek

Automatyczne generowanie dochodu

Możliwość pasywnych zarobków 3% dziennie, bez dodatkowego zaangażowania i opłat.

Zrównoważony program partnerski

Krótki cykl „progu rentowności” kredytu

Niskie wymagania dotyczące finansowania przy starcie w projekt

Minimalna kwota wymagana do aktywacji pożyczki to tylko 10 $, rejestracja konta zajmuje 3 minuty.

Przemyślany plan pożyczkowy, który może przynosić ciągłe zyski przez dłuższy okres czasu.

Możliwość skorzystania z OTC Trading

Wpłaty także poprzez BTC🇬🇧 Our company: “Bright Future Loans, LTD.”♦️ Start earning 3% Daily, indefinitely!- Place new loan between $10 – $30,000.🔰 Earn 3% Daily, for Lifetime! with option to request up to 34% of your loan principal after 22 days (100% return back / break-even).
💎 Check our loan plan info: LoanTech.top/plan ▫️ Free Signup without hidden fees▫️ 3% daily return even on weekend▫️ Up to 34% loan principal return▫️ Low withdrawal minimum, only $1▫️ Friendly & secure private area▫️ 24/7 Fast technical support🔹 Multiple payment gateways:💵 Bitcoin – Payeer – PerfectMoney 💵
🤝 Affiliates program: Calculate here – The highest rewarding affiliates program.▪️ Commission of 10-20% + 2% sub-ref.▫️ 10% Referral (for $10 – $499.99) ▫️ 12% Referral (for $500 – $2999.99)▫️ 15% Referral (for $3,000 – $10,000)🔸 Extra % for 50-100 active referrals:🏆 Extra 3-5% and $100-300-500 bonus reward- – – – – – – – – – – – – – – – – – ✍🏻 ✍🏻- – – – – – – – – – – – – – – – – – 👨‍💻 Support contact:- Support@LoanTech.top- https://loantech.top/contact💬 Official Channels & Groups:- Facebook: https://facebook.com/LoanTech.top– Telegram Group & Channel: Private Invitation

…oraz kolejna, bardzo fajna opcja “pożyczkowo – inwestycyjna”….Firma działająca od 4 lat, daje 20 euro w bonusie oraz 5 euro za rekomendację!

 
STRZALKA
  
NEO FINANCE
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating