Jedną z ciekawszych firm obecnych na rynku Blockchain jest Amir Capital Group. Przeczytaj, co mają nam do powiedzenia o swoim projekcie!


Zacznijmy od początku…

   
 

Historia firmy Amir Capital rozpoczęła się w 2008 roku. Założyciel firmy Marat Amirovich Mynbayev zastanawiał się – jak zabezpieczeć swój „biznes”. Aby rozwiązać ten problem, zatrudniono najlepszych prawników, wykonano bardzo żmudną pracę, uwzględniono wiele niuansów, obliczono wszystkie aspekty prawne i wreszcie po 10 miesiącach narodził się niezbędny projekt inwestycyjny. Utworzono Amir Capital LLP i przeniesiono tam wszystkie aktywa ze wszystkich biznesów. Oznacza to, że początkowo Amir Capital był zasadniczo firmą, która zarządza majątkiem rodzinym.

W latach 2008-2017 Marat Mynbayev jako prywatny trader handlował dla siebie i robił to całkiem dobrze. Po roku studiowania modnego trendu blockchain, w lutym kupił pierwsze bitcoiny i farmy wydobywcze. Zdecydowanie bardziej opłacalna okazała się jednak strategia „kup i trzymaj”. A w maju 2017 Marat Mynbayev sprzedał wszystkie swoje farmy i zaczął handlować.

We wrześniu 2017 roku Marat Mynbayev został traderem jednego z funduszy, niestety fundusz został zamknięty, a jego założyciel uciekł ze wszystkimi pieniędzmi. A Marat Mynbayev nadal miał zobowiązania wobec ludzi na wiele tysięcy dolarów amerykańskich. Co należało zrobić w takiej sytuacji? Wyjście było tylko jedno – stworzyć własny fundusz.

W grudniu 2017 roku zaczęli aktywnie działać w tym kierunku. Gdy pojawia się pomysł, pojawią się również zasoby. To zawsze działa. A z Maratem Mynbayevem zaczęli łączyć się ludzie z różnych kierunków: prawnik, finansista, marketer, dołączyli „swoi” handlowcy z zespołu, którzy wierzyli w sukces. Pojawił się zespół. A od stycznia 2018 r. rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia funduszu na dużym rynku.

Wynajęli biuro w Moskwie. Połowę biura zajmowało studio ROST-FM, w drugiej połowie pasjonaci spędzali dnie i noce w pracy nad funduszem. W marcu 2018 roku wpłynęły pierwsze dokumenty dotyczące rejestracji firmy. Ponieważ nie mieli jeszcze doświadczenia w takich przypadkach, rejestrację powierzono organizacji zewnętrznej i jak się później okazało, nie została wykonana całkiem poprawnie.

Dlatego, gdy fundacja zaczęła się bardzo dobrze rozwijać, postanowiono przenieść rejestrację do Estonii. Według stanu na marzec 2018 r. w funduszu było ok. 200 inwestorów, 2000 w styczniu 2019 r., 6000 w styczniu 2020 r. i ponad 10 000 w marcu 2020 r.

Obecnie zespół zatrudnia 30 handlowców (13 w stanie i 17 w outsourcingu), w pracy wykorzystywana jest specjalna technika zarządzania ryzykiem dla handlu długoterminowego i system – non-stop od Marata Mynbayeva w powiązaniu z 3 robotami pomocniczymi.

Ponieważ fundusz inwestuje nie tylko w kryptowaluty, ale także w inne aktywa oparte na technologii blockchain: startupy, nieruchomości, obiekty artystyczne itd., z czasem liczba projektów wzrosła, a wszystko to urosło do ogromnego eko- system, w którym każdy projekt zajmuje swoją własną niszę.

Dziś Amir Capital to holding inwestycyjny specjalizujący się w rozwoju technologii blockchain.


Misja Amir Capital

Misją Amir Capital jest udostępnianie inwestycji wszystkim zainteresowanym współpracą z nimi, nauczenie ludzi rozumienia narzędzi inwestycyjnych i korzystania z technologii blockchain, wprowadzenie koncepcji Universal Investment Literacy. Blockchain zapewnia do tego zarówno techniczne, jak i prawne możliwości, a także elastyczność i płynność. Amir Capital sprawia, że ​​instrumenty inwestycyjne są ogromne. W efekcie doprowadzi to do uniezależnienia się finansowo miliona osób.


Nowy system gospodarczy

Grupa Kapitałowa Amir opowiada się za wprowadzeniem nowego systemu gospodarczego.

Istnieją trzy obszary, w których możesz inwestować: nieruchomości, biznes i prawa autorskie. Miejsce ich przecięcia to finanse. Aby to współdziałało ze sobą, potrzebowali narzędzia logistycznego.


Największym sukcesem zespołu jest… drużyna

Obecnie w ekosystemie rozwija się jednocześnie około 30 projektów, przy każdym z nich pracuje świetny zespół ludzi. Ich pracownicy są ich dumą. Są całkowicie przesiąknięci ideologią firmy i pracują „na pomysł”, a nie na pieniądze. Przyciągają do siebie ludzi o podobnych poglądach i to jest ich siłą.

POZNAJ AMIR CAPITAL OD PODSTAW! – SZCZEGÓŁY!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.