2 marca 2024

Jako trader możesz wykorzystać funkcje rynku kryptowalut, aby zarobić więcej kapitału w trybie automatycznym

5 min read

Jak to działa?

   
 

Po podłączeniu konta giełdowego do Paratica i ustaleniu budżetu, możesz wybrać najbardziej odpowiedniego dla Twojego stylu inwestowania eksperta, śledzić jego poczynania i uruchomić swojego bota z jego strategią.

Jako człowiek handlujący masz ograniczenia, które utrudnią ci docenienie pewnych funkcji na rynku kryptowalut. Po pierwsze, nie możesz pracować przez całą dobę, ponieważ musisz odpocząć. Możesz być handlowcem w niepełnym wymiarze godzin, ale po drodze – masz przecież inne rzeczy do zrobienia. Dlatego też nie możesz być “przyklejony” do ekranu non stop.

W rezultacie nie można wykorzystać całodobowego charakteru tego rynku. Po drugie, nie możesz przeanalizować dużej ilości danych w ciągu kilku sekund, aby zawrzeć zwycięską transakcję. W rezultacie możesz nie czerpać większych korzyści z płynności rynku.

Korzystanie z botów handlowych może całkowicie zmienić te scenariusze. Boty handlowe mogą handlować przez całą dobę, dlatego nie przegapisz żadnej okazji. Dodatkowo te boty są szybkie i dokładne w analizie danych rynkowych, aby zawrzeć korzystną transakcję. Na rynku jest wiele botów, które mają podobny główny cel, aby pomóc Ci w lepszym handlu dzięki wykorzystaniu przewagi rynkowej. Jednym z takich botów jest Paratica.

Oparty na chmurze, w pełni zautomatyzowany system handlu kryptowalutami. Paratica umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i handel kontem na giełdach Chiliz, Huobi, OKEx i Binance. Firma jest również członkiem Huobi Global Elites. To partnerstwo daje handlowcom wiele przywilejów. Na przykład możesz cieszyć się darmowym automatycznym handlem Huobi w Paratica. Paratica ma imponujące statystyki: ponad 5200 klientów, 300 funduszy BTC, ponad 21 milionów obrotów miesięcznie i ponad 3,2 miliona zamówień miesięcznie. Oto niektóre z ekskluzywnych funkcji bota:

Podążaj za ekspertem

….zbuduj własną strategię automatycznego handlu na Paratica lub skopiuj strategię od dziesiątek odnoszących sukcesy strategów. W związku z tym możesz analizować sukces strategii eksperckich w krótkim lub długim okresie czasu.

Ustawienia oparte na portfelu i parach

Paratica obsługuje pary BTC, ETH, BNB i USDT. Pozwala ci wybrać, którymi parami chcesz handlować. Możesz użyć narzędzia do skanowania par, aby szybko znaleźć pary zgodnie z własnymi kryteriami. Narzędzie oparte na parach, umożliwia skonfigurowanie każdej pary z różnymi ustawieniami.

Wbudowane strategie, filtry

Paratica ma gotowe strategie, które oszczędzą ci kłopotu z konfigurowaniem strategii od zera. Możesz zdefiniować szczegółowe ustawienia i filtry zgodnie z własnymi preferencjami. Dzięki tej funkcji nie potrzebujesz umiejętności kodowania, aby zautomatyzować swój handel.

Paratica ma kilka ekskluzywnych funkcji, które mogą znacznie poprawić Twoje doświadczenie handlowe. Bot jest kompatybilny z niektórymi popularnymi giełdami, dzięki czemu jest odpowiedni dla większości traderów korzystających z tych giełd. Twórcy poważnie podchodzą również do bezpieczeństwa funduszy użytkowników i ich prywatności.

Nieograniczony handel

Paratica pozwala handlować z nieograniczoną liczbą strategii, filtrów, par i pozycji. Poza koncentracją kapitału na kilku strategiach, filtrach, parach i pozycjach, możesz rozłożyć swoje ustawienia na wiele z tych parametrów, aby upewnić się, że rozłożyłeś ryzyko w jak najmniejszym stopniu.

Zaawansowane metody wyjścia z pozycji

Możesz używać Stop Loss, Take Profit z wieloma metodami obliczeniowymi i narzędziami do konfigurowania swoich strategii. Za pomocą zlecenia stop-loss możesz automatycznie zamknąć przegraną transakcję po określonej cenie, aby ograniczyć stratę. Narzędzia te pozwalają śledzić pozycje zwiększające zysk.

Zlecenie rynkowe, zlecenie limitowane

Z Paratica możesz używać zarówno Zlecenia Rynkowego, jak i Zlecenia Limitowego w swoich automatycznych zleceniach. Zlecenie rynkowe pozwala ustalić kolejność, w jakiej będzie dokonywane kupno lub sprzedaż instrumentów finansowych po cenie rynkowej obowiązującej w danym momencie. Dzięki zleceniu z limitem możesz ustawić swoje zamówienie na zakup lub sprzedaż swoich papierów wartościowych po podanej cenie lub lepszej. Dzięki zleceniu z limitem możesz kontrolować procentowy zysk – jednym słowem – nic Cię nie zaskoczy.

Łatwość użycia

Nie musisz być ekspertem, aby korzystać z Practica. Projekt zapewnia wbudowaną strategię i możesz zdefiniować szczegółowe ustawienia i filtry. Nie musisz kodować, aby zdefiniować te strategie.

Paratica ma przejrzystą i intuicyjną stronę internetową, z której nawet nowicjusze mogą korzystać z bardzo niewielkimi trudnościami. Możesz poruszać się po stronie w języku angielskim, tureckim lub japońskim. Użytkownicy mogą odwiedzić oficjalny kanał firmy na YouTube, aby obejrzeć samouczki.

Strona edukacyjna „Szybki start” zawiera bardzo przydatne materiały, które pomogą początkującym rozpocząć handel.

Bezpieczeństwo

Paratica używa kluczy API do łączenia się z obsługiwanymi giełdami kryptowalut. Bot nie ma prawa do wypłaty, dzięki czemu Twoje środki bezpiecznie pozostają na Twojej giełdzie.

Jako użytkownik możesz również aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), aby chronić swoje konto. Paratica wprowadza również inne środki bezpieczeństwa, takie jak SSL, aby chronić Twoje dane osobowe.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex