Jak działa AAS (Afriq Arbitrage System) w oparciu o arbitraż!? Top Newsy!

   
 

W świecie kryptograficznym arbitraż odbywa się między różnymi giełdami, takimi jak; BINANCE, HUOBI, COINBASE, MEXC, KUKION itp. Dla przykładu – moneta może być sprzedawana w HUOBI po niższej cenie niż na Binance, można wtedy szybko kupić crypto w HUOBI i sprzedać na Binance, osiągając pewne zyski. Ilekroć moneta jest notowana na jakiejkolwiek giełdzie, zostanie natychmiast kupiona lub sprzedana. W systemie arbitrażu Afriq arbitraż jest zaprojektowany do działania w trybie automatyzacji 24/7 przy użyciu różnych interfejsów API.


Nie ma absolutnie żadnego agenta ludzkiego, klikania w celu handlu w odstępach czasu, jak to miało miejsce w COTP, czy też nieprzespanych nocy. Full Automat!


Afriq Arbitrage System Review (można włączyć pl napisy)!System arbitrażu Afriq skanuje wszystkie giełdy za pomocą sztucznej super inteligencji, aby znaleźć najlepszy arbitraż do handlu. Wykonuje transakcję w ciągu minuty przy użyciu trybu handlu o wysokiej częstotliwości *HFT. Osiąga zysk, konwertuje na USDT i zwraca to do puli płynności w Binance. AAS jest zaprogramowany do wykonywania do 21 transakcji dziennie.


Statystyki połączenia poprzez Api AAS z Binance – KLIKNIJ!

✴️ HANDEL AUTOMATYCZNY 24/7
✴️OBSŁUGA KLIENTA 24/7
✴️ ZERO OPŁAT ZA WYCOFANIE
✴️ NIEOGRANICZONA DZIENNA WYPŁATA
✴️20 $ MINIMUM DEPOZYTU W USDT TRC-20
✴️ ROI DZIENNIE 1,6%; ZWIĘKSZANY % ROI WRAZ Z ROZWOJEM SPOŁECZNOŚCI!
✴️ AUTO MIESZANIE WŁĄCZONE – REINWESTYCJA AUTO
✴️5% SYSTEM PROWIZJI BEZPOŚREDNIEJ REKRUTACJI
✴️CEO JEST DOSTĘPNY 24/7. CEO: JESAM MICHAEL


✴️ ZABEZPIECZONA PULA PŁYNNOŚCI.
✴️ ZBUDOWANY NA BLOCKCHAIN
✴️DZIAŁA NA INTELIGENTNYM PROTOKOLE: (Zbudowany na Blockchain, DEFI, z inteligentnym kontraktem i pulą Proof of Liquidity w Binance)
✴️100% ZDECENTRALIZOWANY SYSTEM
✴️DZIAŁA NA ASI, HTF I MIKROCHIPIE (AAS handel arbitrażowy został zaprojektowany do działania w automatyzacji przy użyciu różnych interfejsów API)
✴️TECHNOLOGIA WYSOKIEGO BEZPIECZEŃSTWA
✴️PROCES SZYBKICH WYPŁAT
✴️ FIZYCZNE BIURO W NEW JERSEY, USA
✴️ZAREJESTROWANA JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOLORADO
✴️ WERYFIKOWALNE CERTYFIKATY DOBREJ OPINI
✴️DOSTĘPNY CERTYFIKAT CAC
✴️ DOSTĘPNY GLOBALNIEPonieważ system wykorzystuje ASI do ciągłego skanowania rynków w celu znalezienia najlepszej możliwej transakcji przed wykonaniem transakcji z HFT, prawdopodobieństwo strat w handlu AAS jest bardzo niskie, a w najgorszym przypadku zysk może być bardzo mały. System arbitrażu Afriq ma zaszokować rynek arbitrażu kryptograficznego swoją wydajnością. Jak będzie? – czas to jak zwykle…zweryfikuje!

 
 


Wypłaty w AAS

Wypłata, jest możliwa tylko na koniec każdego cyklu 24-godzinnego w odstępie 15 minut przed rozpoczęciem kolejnego cyklu 24-godzinnego. Przetwarzanie wypłat jest bardzo szybkie przy użyciu najnowszej technologii mikroczipów, która może przetwarzać 3,5 miliona wypłat na minutę.

Nie ma górnych limitów wypłat, ale należy utrzymywać minimalne saldo w wysokości 20 USD, aby uniknąć utraty portfela AAS oraz kontynuować cykle handlowe i generować zyski. Po upływie 15 minut przeznaczonych na wypłatę, system przenosi całe dostępne saldo (minimum 20 $) w portfelu inwestora do puli handlowej na kolejny 24-godzinny cykl handlowy.

Właściwy czas na wypłatę jest określany poprzez odnotowanie dokładnej godziny aktywacji konta. Na przykład, jeśli Twoje konto jest aktywowane o godzinie 8:00, termin wypłaty powinien wynosić codziennie od 8:00 do 8:15.

Pod koniec 24 godzin 1,65% zwrotu (lub wyższy w zależności od rosnącej społeczności) inwestycja plus kapitał początkowy trafia do portfela inwestora, podczas gdy wszelkie dodatkowe zyski pozostają w puli płynności, aby uwzględnić przyszły przyrost dziennego zwrotu z inwestycji w miarę wzrostu społeczności. Ma także służyć jako wsparcie w przypadku “złego doświadczenia rynkowego”, takiego jak jak niska zmienność lub nietypowa cena gotówki.


Czy Afriq Arbitrage System (AAS) jest zarejestrowany i regulowany w Nigerii?

Tak – firma AAS jest zarejestrowana w Komisji Spraw Korporacyjnych w Nigerii w dniu 26 sierpnia 2022 r. pod numerem rejestracyjnym: RC – 1967921 . Wszyscy wiemy, że rejestracja firmy CAC w Nigerii nie jest już oznaką legalności, ponieważ każdy może zarejestrować dowolną nazwę firmy w Nigerii, o ile ma do uiszczenia opłatę rejestracyjną.


Żaden z powyższych dokumentów nie gwarantuje rzetelności ani prawdomówności CEO tego projektu. Każdy więc powinien bazować na własnej interpretacji ryzyka w tej platformie.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex