JAA Lifestyle – Akcje spółki do odbioru o wartości 50$ (Darmówka)


https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=zKZHwVgxrYU&feature=emb_logo

   
 

Zostań udziałowcem amerykańskiej firmy która wchodzi do Europy i będzie notowana na giełdzie w Luksemburgu.
ZAREJESTRUJ się ZA DARMO TERAZ i otrzymaj BEZPŁATNE akcje o wartości 50 $ aby otrzymać 1000 USD rocznie !
Możemy uzyskać również bonus za szybką rejestrację w ciągu 5 dni nowych partnerów. Więcej na stronie, gdzie są dokładnie rozpisane aktualne i przyszłe działania firmy


W clubie JaaLifeStyle możesz zarabiać bez inwestycji. Za rejestrację otrzymujesz od firmy akcie spółki w wysokości 50$. Stopniowo do projektu ma być zaimplementowane wiele ciekawych ofert. Program jest z USA. Są tam już kluby które za dnia służą za biuro. Wieczorem za restaurację, a w nocy za Night Club. Od października będzie można ogladać reklamy i na tym zarobić. W ofercie mają ciekawy plan marketingowy. Poznasz go po zalogowaniu się.


Kluby JAA na całym świecie


Kluby JAA będą mieszanką biur, restauracji, barów i klubów nocnych w miastach, w których mamy większą grupę członków. Jako członek JAA Lifestyle masz dostęp do wszystkich klubów JAA na całym świecie!


FREE CASH! 50 dolarów w akcji wzrosną według JAALIFESTYLE do 500 dolarów lub więcej! Firma zostanie zarejestrowana na giełdzie, a akcje będą otwarcie negocjowane


Biura i sale konferencyjne: W każdej lokalizacji będzie personel, który pracuje nad znalezieniem świetnych ofert dla wszystkich ich członków. Każdy klub będzie miał małe, średnie i duże sale konferencyjne, w których członkowie mogą zapraszać znajomych do zapoznania się z JAA Lifestyle!

Lunch i kolacja: W każdym klubie będą restauracje, które będą otwarta w porze kolacji. Członkowie będą mogli płacić przy wejściu / lub ze swojego konta w JAA Lifestyle i będzie to cena All Inclusive. Ceny w restauracjach są w atrakcyjnych zniżkach.

Klub nocny: kiedy restauracja zostanie zamknięta, zamieni się ona w klub nocny. Opcja ta będzie tylko dla członków którzy będą mogli przyprowadzić ze sobą dwóch gości. Klub będzie miał również strefę VIP dla ograniczonej liczby członków.JAA Car Club


W ciągu najbliższych miesięcy będą też oferować możliwość bycia częścią JAA Car Club. Car Club będzie oferował wymarzone samochody w kilku lokalizacjach na całym świecie. Samochody, które są zwykle dostępne tylko dla bogatych i sławnych, takich jak: Lamborghinis, Ferraris, Ganki, McLarens, Mercedes’s, Rolls Royce’s, Bentleys i wiele więcej!

Koszt własny: Członkowie mogą wypożyczyć te samochody po koszcie eksploatacji, bez dużej premii, ponieważ jest to specjalna oferta tylko dla członków JAA Lifestyle!MISJA JAALIFESTYLE


Misją JAA Lifestyles jest stworzenie firmy, w której ludzie z całego świata jednoczą się, aby stać się częścią dużej grupy z ogromną siłą negocjacyjną, jeśli chodzi o oferowanie korzystnych ofert na całym świecie.

Ponadto stworzyli oni sposób, aby każdy mógł zmienić swoje życie finansowe bez konieczności inwestowania dużych kwot pieniędzy. Zmiana życia ludzi powinna być możliwa bez wpływu na ich dzienny budżet!

Ten model kultywuje trwały strumień pasywnych dochodów i możliwości budowania swobody finansowej dla swoich członków.

Celem JAA LIFESTYLE jest zmiana świata finansów, rzucając wyzwanie jej metodom, dając każdemu taką samą szansę, która do tej pory była zarezerwowana dla niedużej i stale odnoszącej sukcesy części populacji.

JAA LIFESTYLE to firma, która pokazuje swoim członkom, jak łatwo może osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia.

Już teraz możesz się zarejestrować i rozpocząć proces zmiany swojego życia na lepsze! Możesz zacząć tworzyć pasywny dochód rezydualny, dzieląc się tą możliwością i polecając ją innym.


JAALifestyle na giełdzie

Firma jest w trakcie przejęcia europejskiej spółki w której jest też notowana na giełdzie w Luksemburgu.


Z czego będą zyski dla społeczności JaaLifeStyle


Po zakończeniu weryfikacji KYC musisz pobrać i zainstalować aplikację naszego partnera reklamowego na swoim smartfonie. Jeśli nie masz smartfona, możesz zalogować się na swoje konto w swojej witrynie za pomocą komputera, aby uzyskać dostęp do aplikacji internetowej.

Najpierw musisz skonfigurować aplikację, wybierając 20 kategorii produktów i usług, dla których chcesz otrzymywać reklamy od reklamodawców, w tym lokalnych, krajowych i międzynarodowych firm. W ramach procesu instalacji zgadzasz się zaakceptować dwie oferty dziennie, według wybranej kategorii. Ma to na celu upewnienie się, że nie otrzymujesz spamu od reklam, a firmy, które Ci je wysyłają, wiedzą, że nie są tylko jedną z setek firm.

Twój bonus reklamowy nie jest wypłacany przez JAA Lifestyle, ale przez naszego partnera reklamowego. Za każdą reklamę, którą otworzysz, otrzymasz niewielką wypłatę premii reklamowej bezpośrednio do swojego „eWallet” z naszym partnerem reklamowym. Możesz wypłacić swój bonus na swoje konto bankowe lub na oferowaną przez niego kartę debetową.

Musisz zaakceptować maksymalnie 50 reklam dziennie w zależności od wybranych kategorii. Za każdą osobę, która wprowadzi się do tej okazji, otrzymasz taką samą kwotę za każdą otwartą reklamę, tak jak za otwarcie własnych reklam.


Zarejestruj się ZA DARMO TERAZ i otrzymaj $ bez inwestycji


JAA Lifestyle Inc. z siedzibą w USA to wyjątkowa sieć społecznościowa, która obecnie jest w trakcie przejęcia europejskiej spółki i notowania na giełdzie w Luksemburgu. JAA Lifestyle (JAAL), skonfigurowany został pod koniec 2019 roku, umożliwia członkom globalnej społeczności dzielenie się swoją misją FINANCIAL FREEDOM poprzez dynamiczne zaangażowanie ich poprzez model biznesowy Affiliate JAA Lifestyle. Ten model generuje strumienie pasywnego dochodu zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz możliwości budowania bogactwa pokoleniowego dla jego podmiotów stowarzyszonych. Misją JAAL jest stworzenie globalnej korporacji, która ostatecznie będzie własnością jej podmiotów powiązanych. JAA Lifestyle został utworzony, aby zapewnić każdemu możliwość stworzenia swobody finansowej, a także cieszyć się niesamowitym stylem życia. Ludzie z całego świata dołączają do JAA Lifestyle, aby stworzyć potężny globalny ruch, który wzbogaci ich życie i stworzy pomyślny świat dla wszystkich. Umożliwiło to JAAL korzystanie z ogromnej siły negocjacyjnej w celu zapewnienia bezkonkurencyjnych transakcji na całym świecie. Jaa LifeStyle sfinalizował umowę z firmą reklamową z siedzibą w Wielkiej Brytanii, USA i Singapurze, która sprzedaje lokalne i światowe kampanie marketingowe małym, średnim i dużym firmom na całym świecie.


Korzyści z bycia członkiem Free JAA Lifestyle. Gdy zarejestrujesz się za darmo:


  1. JAA Lifestyle podaruje ci darmowe 50 $ akcji. Za polecenie, kolejne 10$
  2. Ich partner reklamowy będzie płacił do 1000 USD rocznie jako bonus reklamowy
  3. Otrzymujesz również premie reklamowe w wysokości do 1000 USD rocznie na każdą osobę, którą osobiście zarejestrujesz za darmo.

Powyższe bonusy reklamowe będą wypłacane co miesiąc od października 2020 r. lub gdy tylko ogólnoświatowa bezpłatna baza członków JAA Lifestyle osiągnie 10 milionów. Po zarejestrowaniu 12 osób osobiście otrzymasz ponad 1000 USD miesięcznie jako bonus reklamowy. Aby zarobić dodatkowe 50 000 USD rocznie, wystarczy osobiście zarejestrować za darmo 50 osób z dowolnego miejsca na świecie. JAAL podaruje ci dodatkowe 100 USD darmowych akcji na każde 10 bezpłatnych rejestracji osobistych, które wykonasz. Obecnie cena akcji wynosi 0,10 USD, więc jeśli osobiście zasponsorowałeś 20 bezpłatnych rejestracji w ciągu 10 dni od własnej rejestracji, będziesz mieć prawo do łącznej wartości 250 USD przyszłych akcji i otrzymasz 2500 akcji. Wartość 250 USD może wzrosnąć nawet do 2 USD.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ ZA DARMO I OTRZYMAJ 50 USD WARTOŚCI PRAWDZIWYCH AKCJI W JAALIFESTYLE !! (Promocja ograniczona czasowo – trwa do 28.05.2020)
Kliknij poniższy link aby się zarejestrować:

https://app.jaalifestyle.com/ref/poverejay13


Podaj kilka danych, odbierz free akcje o wartości 50$. Polecaj, Rekomenduj, Zarabiaj Więcej!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.