Inwestycje w wysoce dochodowe towary z Chin (od 1,4 do 5% dziennie)

 
  
 


Na początku 2020 roku China For You opracowało i uruchomiło zautomatyzowaną platformę handlową, na której każdy może zarabiać na towarach konsumpcyjnych z Chin. Wystarczy wybrać program handlowy, otworzyć konto w swoim osobistym biurze, a system automatycznie naliczy Ci zysk od 1,4 do 5% dziennie przez jeden rok kalendarzowy.


Oczywiście jak zwykle przy inwestycjach, należy mieć na uwadze ryzyko inwestycyjne.

Z tego co piszą na stronie, firma China For You działa na rynku sprzedaży hurtowej od 2014 roku. Głównym kierunkiem jest realizacja działań handlowych i logistycznych. W sklepie internetowym china-foryou.com można zamówić ponad 100 milionów produktów, a jego dzienna sprzedaż na całym świecie wynosi około 70 000 pozycji.


Jak dobrze wszyscy wiemy, Chińska Republika Ludowa od wielu lat jest najszybciej rozwijającą się gospodarką na świecie. Produkty wyprodukowane w Chinach są nadal najpopularniejsze i najbardziej przystępne cenowo dla większości mieszkańców z niemal każdego kraju.

Dzięki stale rosnącej jakości i asortymentowi, towary z Chin mocno wkroczyły w nasze życie i jest to trend od wielu lat, a może nawet dziesięcioleci.

China For You jest zarejestrowana w Hongkong SRA w Chinach. Istnieje również oficjalne przedstawicielstwo w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Certyfikat rejestracji, Chiny, HongkongPobierz! oraz Pobierz!

China For You szybko zdobyło popularność wśród przedsiębiorców na różnych poziomach, bez względu na to kim jesteś i czym się zajmujesz, handel na ich platformie nie wymaga specjalnej wiedzy i doświadczenia. Wystarczy że kupisz produkt w cenie hurtowej i zaczekasz na jego sprzedaż. Możesz polecić China For You swoim znajomym zarówno jako nowe, kolejne źródło dochodu, jak i jako tani sklep.
Geografia sukcesu China For You jest bardzo rozległa i obejmuje ponad 30 krajów, nieustannie się rozwijając i otwierając nowe horyzonty.

Na swoje konto handlowe (demo) otrzymasz do testów 5 tys. rubli czyli zbliżony odpowiednik 250 pln. Start na platformie w realnej inwestycji od 200 rubli a więc około 10 pln. Czas trwania pakietu/programu to 365 dni. Zwroty w zależności od wybranego programu handlowego od 1,4 do nawet 5% dziennie. Procent wygląda “hyipowo” z drugiej strony znając i kupując na rynkach chińskich, wiemy ile się tam przewija pieniędzy i w tym przypadku taki zwrot by mnie nie dziwił – o ile oczywiście jest to urealnione działanie


Po wpisaniu sumy inwestycji, możesz opcjonalnie z ich kalkulatora dowiedzieć się o swoich zarobkach. Przykładowa inwestycja w BTC od 100$ w poniższym obrazku.


Program standardowy

Pakiet Standard to świetna okazja do rozpoczęcia handlu z China For You. Ze względu na niski próg wejścia tylko 200 rubli. (lub w dolarach po kursie banku centralnego) możesz przetestować możliwości platformy i zdecydować się na dalszą współpracę. Funkcja aktualizacji pomoże Ci płynnie zwiększyć rentowność w ramach tego programu handlowego.

Małe przesyłki towarów do 1000 USD (lub w rublach według kursu banku centralnego) są dystrybuowane do całej oferty ich sklepu internetowego, bez kryteriów wyboru. Zapewnia to płynną realizację i stabilizację dochodów.


Program hurtowy

Program sprzedaży hurtowej jest odpowiedni dla tych, którzy już zrozumieli istotę platformy i są przekonani o niezawodności i rentowności China For You. Stosunkowo małe partie obejmują zakupy o wartości od 1000 USD do 5 999 USD i generują dzienne zwroty w wysokości od 2,2 do 2,7%. Funkcja aktualizacji pozwoli na dostosowanie zysku w zakresie wartości tego programu.

W odróżnieniu od pakietu Standard, w którym zakupione towary są dystrybuowane w całym katalogu sklepu, tutaj rozmieszczenie wygląda następująco: dystrybucja selektywna na najpopularniejsze kategorie, takie jak galanteria, zabawki dziecięce i przenośna elektronika. Takie podejście pozwala na realizację w krótszym czasie i z większym zyskiem ze względu na kwotę zakupu niż w standardowym pakiecie.


Z pozostałymi pakietami w firmie, można się zapoznać po rejestracji oraz zalogowaniu.


Shop China-ForYou

Firmowy sklep platformy z towarami https://shop.china-foryou.com


Prasa o China- ForYou


Pytania i Odpowiedzi:

Zakup

Prowizja za wpłatę i wypłatę środków nie jest pobierana. Jednak Twój operator (system płatności) może naliczyć opłatę za przelew.

Naliczanie przychodów

Rozliczenia międzyokresowe naliczane są co 24 godziny, w tym w święta i weekendy.

Kwota zakupu

Minimalna kwota zakupu to 200 RUB (lub w dolarach amerykańskich według kursu banku centralnego)
Maksymalna: nieograniczona

Dochód

Dzienne przychody: od 1,4% do 3,5% w zależności od kwoty zakupu. Więcej szczegółów

Wpłaty i wypłaty środków

Wypłata środków jest możliwa natychmiast po naliczeniu przychodów, w dowolnym momencie, w tym w święta i weekendy.

Wpłać środki

Kaucja. Zakup towarów i dystrybucja w sklepie internetowym odbywa się natychmiast po uzupełnieniu Konta handlowego.

Maksymalna kwota zakupu dla jednej transakcji (transakcje można powtórzyć wymaganą liczbę razy) za pośrednictwem systemów płatności jest następująca:
Payeer: Unlimited, Perfect Money: Unlimited, Kryptowaluta: Unlimited, Visa / MasterCard: 70 000 RUB, Yandex Money: 15 000 RUB, QIWI Wallet: 25 000 RUB.

Wypłata dochodu. Przychody zostaną przelane na Twój e-portfel lub kartę bankową w ciągu 24 godzin od daty żądania wypłaty.

Minimalna kwota wypłaty przychodu dla jednej transakcji za pośrednictwem systemów płatności wynosi: Payeer: 1 $, Perfect Money: 1 $, kryptowaluta: 20 $, Visa / MasterCard: 1000 RUB, Yandex Money: 100 RUB, QIWI Wallet: 100 RUB.

Maksymalna kwota wypłaty przychodu z jednej transakcji (transakcje można powtórzyć wymaganą liczbę razy) za pośrednictwem systemów płatności jest następująca: Payeer: Unlimited, Perfect Money: Unlimited, Kryptowaluta: Unlimited, Visa / MasterCard: 70 000 RUB, Yandex Money: 15 000 RUB, portfel QIWI: 15 000 RUB.

Systemy płatności

Dostępne systemy płatności do wpłat i wypłat środków:
Perfect Money, Payeer, Yandex Money, QIWI Wallet, VISA / MasterCard: RUB, EUR, USD, kryptowaluta: Bitcoin, Litecoin, Ethereum

Zapraszam do wspaniałego świata China For You. Zarabiaj na handlu towarowym w Chinach – REJESTRACJA – KLIKAM!!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating