Instrukcja zakupu tokena ZES – Zeonis

 
   
 


Platforma Zeonis działa już kilkanaście dni i zdobyła już wielu inwestorów i fanów tokena ZES!

Zes miał podwyżkę z 0,5$ do 20$ w zaledwie 9 dni, a na żadnym rynku tak błyskawiczny wzrost nie mógł pozostać bez korekty. Wiele osób nie rozumiejąc jak działa rynek, wpadło w panikę i zaczęło sprzedawać token, ale to był błąd…

W najbliższym czasie projekt rozszerzy możliwości osiągania zysku na platformie Zeonis. Niektóre nowe unikalne programy będą dostępne tylko dla posiadaczy tokena ZES, co wpłynie pozytywnie na dynamikę wzrostu ceny ZES.

Myślę, że cena w momencie pisania newsa (8 USD) jest jednym z najbardziej opłacalnych punktów do kupienia, nie przegap więc okazji do zarabiania dzięki ich platformie i tokenowi ZES.

Cena ZES bezpośrednio zależy od rozwoju Zeonisa, a ich platforma jest w początkowym stadium rozwoju.

Jak sami piszą, tworzą doświadczony zespoł, z ogromnym potencjałem i możliwością rozwoju projektu Zeonis!

W przyszłości cena ZES będzie znacznie wyższa niż 20 USD!

Aby Twoja inwestycja przyniosła Ci maksymalny zysk, zalecane jest połączenie depozytu w ZEONIS z blokadą tokena ZES!

 
 


Instrukcja zakupu tokena ZES oraz jego ewentualna integracja z ich platformą

MetaMask – to portfel Ethereum z otwartym kodem początkowym, który obsługuje wszystkie typy tokenów na bazie Ethereum (na przykład tokeny odpowiadające standardowi BSC BEP-20 oraz tokeny nie wymienialne, znane również jako NFT). Co więcej, możesz je zdobyć od innych użytkowników sieci lub kupić/wymienić je z wbudowaną integracją z Coinbase i ShapeShift.


KROK 1: MetaMaska aplikacji

1. Zainstaluj aplikację MetaMask w przeglądarce i zarejestruj się.

Zainstaluj METAMASK – KLIKNIJ


KROK 2: Konfiguracja sieci

2. Kiedy wejdziesz na swoje osobiste konto MetaMask, będziesz podążał za stroną konfiguracji.


3. Wybierz sekcję „Sieci”, naciśnij „Dodaj sieć”, wypełnij pola, jak pokazano poniżej, po wypełnieniu pól naciśnij przycisk „Zapisz”.

Nazwa sieci

Inteligentny łańcuch

Nowy adres URL RPC

https://bsc-dataseed.binance.org/

Identyfikator łańcucha

56

Symbol waluty (opcjonalnie)

BNB

Adres URL przewodu blokującego (opcjonalnie)

https://bscscan.com

4. Zamknij ustawienia i otwórz listę sieci, wybierz Smart Chain.


KROK 3: Dodaj token

5. Aby odzwierciedlić token Zes w swoim portfelu, naciśnij przycisk „Dodaj token”. W wyskakującym okienku w polu „Adres kontraktu tokena” wskaż adres tokena ZES – 0x7cc5f3a214906ec4d2af15d9d4cb0ccffb66e01b. Po wpisaniu adresu umowy tokena pozostałe pola zostaną wypełnione automatycznie. Naciśnij przycisk „Dalej”. A w oknie gniazda naciśnij przycisk „Dodaj tokeny”.


KROK 4: Kup token ZES

6. Aby kupić token ZES należy doładować portfel w dowolny dogodny dla siebie sposób: za pośrednictwem giełd, kantorów lub innych portfeli kryptowalut, najpopularniejsze kryptowaluty to USDT, BNB i BUSD. Ważny! Wysyłając oznacza, że ​​należy wybrać sieć Binance Smart Chain (BEP20)

7. Doładujesz swój portfel kwotą co najmniej 0,03 BNB – środki te są potrzebne do uiszczenia opłat, zakupu, sprzedaży lub przeniesienia środków z Twojego portfela. Możesz doładować go również z innych portfeli kryptowalut lub kupując za istniejące środki na saldzie MetaMask.

8. Kliknij link do giełdy PancakeSwap, naciśnij Połącz portfel. Polecam też zakupy na Poocoin (nie ma problemów z płynnością – Połącz portfel

9. Jeśli wszystko jest w porządku, twój ekran będzie wyglądał tak jak poniżej. Aby kupić token, w górnej linii wybierz walutę, za którą chcesz kupić token ZES. W dolnej linii – w polu wyszukiwania tokena – należy wskazać adres tokena ZES – 0x7cc5f3a214906ec4d2af15d9d4cb0ccffb66e01b. Naciśnij przycisk „Importuj”. Potwierdź swój wybór w następnym oknie.10. Jeśli wszystko się zgadza, na górze pojawi się para handlowa z wybraną walutą, a na dole token ZES.

11. Kup wymaganą ilość tokenów ZES. Po zakupie tokeny zostaną automatycznie odzwierciedlone w Twoim portfelu MetaMask.


KROK 5: Przeniesienie tokena na platformę

Jeśli chcesz wykorzystać ich token w projekcie, przenieś go na konto osobiste projektu.

12. Wejdź do MetaMask, naciśnij token „ZES”, w wyskakującym okienku naciśnij „Wyślij”. W tej sekcji wskaż swoje konto, które dla Ciebie przydzielono w projekcie, jest ono dostępne na Twoim w koncie osobistym w sekcji „ZES token”. Skopiuj adres i wklej go w wierszu wyszukiwania odbiorcy MetaMask. Wskaż liczbę tokenów, które chcesz przenieść. Następnie naciśnij „Dalej” i „Potwierdź” w wyskakującym okienku.

13. Po wykonaniu operacji tokeny ZES zostaną przeniesione do Twojego portfela projektu i będą widoczne w saldzie na Twoim koncie osobistym. Nie ma żadnego zamrożenia wypłaty tokenów, możesz je wypłacić w dowolnym momencie z opłatą 0,5%.

14. Ich system sprawdza wszystkie konta pod kątem ilości tokenów ZES o godzinie 00:00 UTC, następnie realizowane są wszystkie zmiany planów inwestycyjnych, programów partnerskich oraz premii „bez opłat za wypłatę”. Pamiętaj że oprócz pomnażania Btc, Eth i innych kryptowalut w Zeonis, efektywnie też możezs pomnażać ich crypto ZES. Widząc ich możliwości , rozwój oraz cenę która mocno „lewarowała” już na starcie – może być ciekawie.

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating