Z “njusów” firmowych BITCLUB NETWORK

 

BitClub Network (BCN) ma podpięte obecnie 1400PH mocy obliczeniowej. Spowodowało to że wrócili do czołówki TOP 10 w statystykach kopalń na Blockchainie. Cały czas podpinają dodatkowy sprzęt a ich celem jest 2000PH w najbliższym miesiącu.

Z uwagi na rosnącą trudność wydobycia zyski są stosunkowo niskie.

To bardzo zdrowy objaw dla BCN w dłuższej perspektywie. W krótszej może być bolesne jeśli cena BTC nie wzrośnie wraz z trudnością wydobycia. Zarobki są niskie ponieważ są stosunkowo wysokie koszty prądu w stosunku do ceny BTC więc w kieszeni zostaje mniej . Teraz jest czas na budowanie i przygotowywanie się na kolejną eksplozję.

Dzięki takiemu modelowi jaki mają w tej sytuacji inni przestaną kopać bo nie będzie ich na to stać, a dla nich to na rękę.

Support firmowy uległ poprawie. Działa lepiej i szybciej, posiada więcej narzędzi. Cały czas ulepszany jest system, tak aby mógł działać w wielu językach.

Być może z naszej perspektywy nie widzimy zmian w całym modelu BCN, ale firma poczyniła wiele formalnych kroków aby lepiej chronić to co już wspólnie zbudowaliśmy.

Pozostało kilka usterek nad którymi pracują, takich jak błędy w wypłatach prowizji, commision held , infinity bonuses ponieważ niektórych rzeczy nie da się załatwić ot tak, od ręki. Zatrudnieni zostali dodatkowi ludzie aby się z tym jak najszybciej uporać.

Warto pamiętać o zainstalowaniu Google Authenticatorach. Dla bezpieczeństwa.

 

Co BCN robi teraz?

 

-Będziemy mieć dostęp do szczegółowych informacji o naszej strukturze. Łącznie z obrotem poszczególnych osób.

-Będzie można dodawać screenshots do support tickets

-Nowe elementy w binarce i levelup

-Lepszy enrollment tree czyli ułatwione znajdowanie poszczególnych osób

-Zaktualizowana strona mining earnings z pełną historia reinwestycji

-Tutoriale i filmy instruktażowe i FAQ

 

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/inne-kopalnie-nie-wytrzymuja-presji-ceny-oraz-trudnosci-wydobycia-bitcoina-czyzby-zostala-nam-tylko-ta-jedna/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram