Henry Streeter Sand & Ballast to firma zajmująca się rozwojem kamieniołomów oraz dystrybucją żwiru i kruszyw. Jak w niej można zarabiać?

   
 


Henry Streeter Sand & Ballast to firma specjalizująca się w wydobywaniu i dystrybucji żwiru i kruszywa. Dostarczają na rynek lokalny wysokiej jakości kruszywo w małych ilościach i luzem. Firma została założona w 1955 roku. Firma działa głównie w Sipson Lane Quarry, należącym do Henry’ego Streetera Sand & Ballast i zlokalizowanej w Londynie oraz Hengrove Farm, która działa w Bristolu.Dostarczają wysokiej jakości żwir z własnych kamieniołomów po konkurencyjnych cenach i gwarantują niezawodne dostawy żwiru najwyższej jakości. Posiadają dużą flotę wywrotek, które dostarczają produkty do Londynu, Surrey, Bristolu i innych regionów. Mogą dostarczyć ilości do 4,5 tony mniejszymi samochodami lub do 11,5 tony większymi samochodami lub luzem w kontenerach od 20 do 30 ton.


Analiza inwestycji

Zazwyczaj działalność w zakresie minerałów niemetalicznych jest uzależniona od dostępnego surowca, który ma być przetworzony w celu dalszej sprzedaży produktów — co jest klasyczne dla tej branży. Z roku na rok rośnie liczba przedsiębiorstw konsumenckich w branży. Zapewniają one wzrost wydobycia kopalin, co wymusza wzrost kosztów wydobycia surowców, a co za tym idzie cen produktów. To jest czynnik, który sprawia, że ​​ta dziedzina jest tak atrakcyjna dla inwestorów i przynosi im zyski. Wydobycie żwiru, piasku i innych kruszyw to niezawodny obszar do inwestowania — nawet podczas globalnego kryzysu związanego z pandemią, przedsiębiorstwa kamieniołomów dosłownie nie miały wpływu i zdołały utrzymać pozytywne wyniki gospodarcze.


Henry Streeter Sand & Ballast od zdobył i utrzymuje swój status wiarygodnego partnera ponad pół wieku, wykazując stały wzrost i pozytywne wyniki finansowe. Spółka przeznaczy inwestycje na zwiększenie produkcji i przetwórstwa w obliczu rosnącego popytu, a także optymalizację procedur logistycznych i produkcyjnych oraz uzyskanie licencji na zagospodarowanie nowych obszarów. Rosnący popyt na minerały niemetaliczne wymaga, aby firmy takie jak Henry Streeter Sand & Ballast rozwijały produkcję i poprawiały logistykę, co jest niezbędne dla rentowności. Firma musi rozbudować flotę pojazdów i zaprojektować zoptymalizowane trasy dostaw, aby zapewnić nieprzerwany transport produktów. Wygenerowanie kapitału inwestycyjnego pozwoli firmie Henry Streeter Sand & Ballast nie tylko na modernizację sprzętu w zakładach eksploatacyjnych, ale także na pozyskanie i rozwój nowych miejsc, które będą wykorzystywane do wydobywania żwiru, piasku i innych kruszyw.

 
FINCLUB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.