Henbbo Ventures Holding. Działalność holdingu opiera się na operacjach tradingowych na największych światowych platformach!

   
 


Start od 15$

Funkcje marketingowe:

  • Minimalna kwota inwestycji to 15 USD.
  • Inwestycje są akceptowane w dolarach i kryptowalutach.
  • Podczas reinwestowania z salda do puli depozytu dodawany jest +1%.
  • Wypłacisz zysk, tworząc aplikację na swoim koncie osobistym, minimalna kwota wypłaty to 1 $ dla Perfect Money, NixMoney, Payeer, AdvСash; 5 USD za Tron, Ripple, Litecoin, Dogecoin, Binance Coin; 8 USD za USDT (20 TRC); 10 $ za Bitcoin Cash, Dash; 15 USD za Bitcoin, Ethereum, USDT (ERC20).
  • Po utworzeniu wniosku środki trafią do portfela w ciągu 72 godzin
  • Zwrot depozytu / reinwestycji w planie taryfowym Long 6500% nie jest wypłacany.

Program partnerski

Nagroda za program partnerski wynosi 5% -2% -0,5% -0,1% i zostanie wypłacona ze wszystkich depozytów zaproszonych poleconych. Po uzyskaniu statusu przedstawiciela możesz podwyższyć wynagrodzenie do 11% -5% -4% -0,3%


Zysk w Henbbo: to….. Dwa sposoby na zysk:

Stakowanie kryptowalut

Staking jest jednym z dwóch głównych rodzajów działalności, które tworzą pakiet zysków holdingu Henbbo Ventures.

Ogólną stabilność i zdolność prognozowania tego rodzaju działalności zapewnia szereg działań dywersyfikacyjnych, zainicjowanych przez zespół platformy i mających na celu stabilizację i systematyczne zwiększanie zysków z tych inwestycji.

Henbbo kupuje młode kryptowaluty i tokeny na platformach startowych CoinList, Polkastarter, DAO Maker, Seedify i TrustPad. Jednocześnie holding Henbbo Ventures ściśle współpracuje z takimi firmami jak Binance, Coinbase, Kukoin, Certik, PancakeSwap, Mina i innymi.


Holding Henbbo Ventures został założony w 2014 roku przez absolwenta Yale University który pracował w takich korporacjach jak JP Morgan i Bank of America. Jest nim Simon Russel, który jest też dyrektorem technicznym (CTO) holdingu.

W 2017 roku przedsięwzięcia Henbbo, zainicjowały nowy kierunek biznesowy, który jest dla nich obecnie bardzo istotny, czyli inwestowanie w obiecujące startupy na początkowym etapie ich powstawania z wykorzystaniem mechanizmu ICO, który z czasem przekształcił się w najbardziej postępowy system IDO i umożliwił dla nich tym samym wczesny dostęp do innowacji o dużym potencjale przyszłych stabilnych zysków.

Ponadto tego typu działalność jest maksymalnie chroniona przed możliwymi zagrożeniami, ponieważ korzystając ze smart kontraktu, strony typu launchpad inicjują opcję airdrop, której główną cechą jest to, że gwarantuje to eliminację ryzyka oszustwa. Dodatkowo zainwestowane pieniądze mogą zostać zwrócone, jeśli startup z jakiegoś powodu nie zrealizował się w takim stopniu, jaki zadeklarował.


Skorzystaj z oferty Henbbo, zostań Przedstawicielem firmy i zyskaj jeszcze więcej możliwości aktywnego zarobku online.

Otrzymuj ponad 20% nagrody z kwot inwestycji partnerów Twojej struktury poleceń.


Henbbo oferuje różne opcje inwestycyjne, które nie wymagają specjalnych umiejętności finansowych lub handlowych od potencjalnych klientów i zapewniają wysoką rentowność.

Staking to system zarabiania online oparty na algorytmie Proof of Stake (PoS). Im więcej żetonów jest trzymanych w obstawianiu, tym więcej bloków jest generowanych wraz z wyższymi zarobkami.

Stawianie jest porównywalne z lokatą bankową. Uproszczony system naliczania odsetek z korzyścią dla inwestorów firmy to w głównej mierze skuteczność wielowektorowych technologii tyczenia podstawowych i obiecujących zasobów cyfrowych.Użyj czteropoziomowego systemu partnerstwa, w którym całkowity zwrot z działań poleconych może przekroczyć 7% nominalnych inwestycji Twoich poleconych.

Ten system partnerstwa jest dostępny dla każdego zarejestrowanego klienta firmy.

Prawdziwa szansa dla każdego, aby zarobić więcej.


Fundacja Henbbo ubezpieczyła swoje aktywa na sumę 120 milionów dolarów


Zarząd i cały zespół fundacji kryptowalut Henbbo nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku. Kolejnym krokiem było zawarcie umowy z jednym z największych międzynarodowych towarzystw ubezpieczeniowych wszystkich aktywów funduszu. Kwota to 120 milionów dolarów .

Zdarzeniami ubezpieczeniowymi, zgodnie z warunkami umowy, są:

• Pozbawienie praw własności Henbbo

• Wojna, konflikty domowe w kraju, w którym dokonano inwestycji

• Nieprzewidziane działania ze strony państwa, nie opisane w obowiązującym prawodawstwie

• Upadłość firmy

• Upadłość firm, w które wcześniej zainwestował Henbbo

Przedmiotem ubezpieczenia, zgodnie z umową, są mienie, aktywa finansowe funduszu Henbbo i jego inwestorów, związane z ewentualnymi stratami (utrata inwestycji, zysk, dodatkowe koszty itp.) w operacjach finansowych i inwestycyjnych.

Dla inwestorów prywatnych dostępność gwarancji ubezpieczeniowych pozwala również na całkowite wyeliminowanie ryzyka własnych inwestycji. Inwestorzy już zareagowali na tę wiadomość, zwiększając łączny wolumen inwestycji o ponad 4,7 miliona dolarów w ciągu kilku dni.


Fundacja Henbbo uczestniczyła w konferencji TOKEN2049 w Singapurze

TOKEN2049 to globalne wydarzenie kryptograficzne odbywające się corocznie w Singapurze i Londynie. Na nim przedstawiciele wiodących firm dzielą się swoją opinią na temat najbardziej postępowych trendów cyfrowych w sieci3, blockchain i krypto-bezpieczeństwa.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex