Gra ekonomiczna z wypłatą prawdziwych pieniędzy


DRAVIS to symulator ekonomiczny online z możliwością zarabiania prawdziwych pieniędzy

   
 

Świat biznesu samochodowego rozwija się z roku na rok, teraz trudno znaleźć duże miasto, w którym nie ma usługi car sharingu. W ich grze będziesz pełnił funkcję dyrektora firmy carsharingowej, ale aby Twój biznes nabrał rozpędu, musisz kupić jak najwięcej samochodów, które przyniosą Ci zysk. Zarejestruj się na stronie i otrzymaj za darmo swoje konto osobiste, które przedstawi wszystkie możliwości zakupu samochodów i wypłaty zarobionych pieniędzy, a także możliwość zarabiania bez inwestycji poprzez uczestnictwo w programie partnerskim. Projekt podszedł do sprawy bardzo poważnie, aby ułatwić zarabianie pieniędzy.


Partnerski Program

Wiem, że wiele osób ma ochotę wziąć udział w tej grze, ale nie ma pieniędzy na zakup samochodów. Nie musisz się tym denerwować! Opracowano i wdrożono program partnerski na trzech poziomach. Wystarczy się zarejestrować, skopiować link polecający na swoje konto osobiste i rozpowszechniać go w mediach społecznościowych. sieci, fora itp. Każdy, kto zarejestruje się za pomocą Twojego linku i kupi samochód, automatycznie przyniesie Ci bonus pieniężny w postaci prowizji. Możesz wydać te pieniądze na zakup samochodu lub wypłacić je na swoje konta.


Jaka jest pierwsza rzecz do zrobienia po rejestracji?

Po rejestracji musisz przejść do sekcji Portfele i podać szczegóły płatności. Ich dalsza zmiana możliwa jest jedynie poprzez kontakt z obsługą techniczną.


Przeszedłem przez proces rejestracji i wskazałem szczegóły płatności, co dalej?

Musisz przejść do sekcji Kup samochód, wybrać odpowiedni i za niego zapłacić.


Co zrobić z zakupionymi samochodami?

Każdy samochód będzie działał i przyniesie Ci zysk na Twoje wewnętrzne konto. Możesz wypłacić te środki na swoje konta lub kupić nowe samochody.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating